نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

534
نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

از زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، استکبار جهانی و در راس آن کشور آمریکا ، کارشکنی ها و توطئه های بسیاری را بر علیه کشور عزیزمان انجام داده اند تا ملت ایران را از مقاومت در مقابل کشورهای سلطه گر منصرف کنند . تشویق صدام و حمایت از او برای ضربه زدن به ایران ، تحریم های ظالمانه و هزاران کاری که حتی در مخیله ما نیز نمی گنجد از جمله این توطئه ها بوده است و امروزه هم ایجاد گروه تروریستی داعش و از بین بردن زیر ساخت های کشورهای عضو جبهه مقاومت بوسیله حمایت از داعش ، تازه ترین اقدام وحشیانه استکبار بوده است . اما کشور عزیزمان همواره با یاری خداوند و هدایت رهبر معظم انقلاب ، همواره این نقشه ها را خنثی کرده و ضربات محکمی به آنها وارد کرده است تازه ترین خبری که در مورد افزایش قدرت کشورمان در منطقه پخش شده ، صحبت های فرمانده نیروی هوا فضای سپاه میباشد . سردار حاجی زاده شامگاه جمعه ۲۴ شهریور ۹۶ در یک برنامه تلویزیونی خبر از نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا داد . با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا از جزئیات این خبر مطلع شوید .

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا
نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه دیروز در یک برنامه تلویزیونی گفت : سپاه به مراکز کنترل فرماندهی آمریکایی‌ها طی چند سال اخیر نفوذ کرده و در آن مراکز حضور داشته است و از چگونگی حمایت آمریکایی‌ها از داعش خبر دارد . سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه  شامگاه جمعه ۲۴ شهریور در یک برنامه تلویزیونی درباره سخت‌ترین عملیات‌هایی که در دوران دفاع مقدس در آنها حضور داشته است اظها کرد : من در برخی از عملیات‌ها به عنوان تک تیر انداز حضور میافتم و شرایط این عملیات‌ها به گونه‌ای بود که به طور مثال ۳۵۰ نفر در شب به عملیات می‌رفتیم اما صبح تنها ۱۷۵ نفر باز می‌گشتیم . وی عملیات‌های کربلای ۵ و والفجر ۸ را از سخت‌ترین عملیات‌هایی که در آن حضور داشته نام برد و گفت: من در عملیات‌هایی حضور داشتم که اسلحه نداشیم و می‌رفتیم تا با سلاح دشمن با آنها بجنگیم . ابتدای جنگ سپاه هیچ چیز نداشت اما زمانی که جنگ تمام شد ما تیپ، لشکر زرهی، توپخانه و نیروی پیاده داشتیم .

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با اشاره به تجهیزات و امکانات در اختیار سپاه تاکید کرد : امروز زمانی که دشمنان نسبت به سپاه حمله و تهاجمی می‌کنند و خط قرمزشان را سپاه می دانند و احساس می‌کنند که اگر سپاه نباشد همه مشکلاتشان حل خواهد شد، به این دلیل است که سپاه قدرتمند است . آنچه که از سپاه قابل مشاهده است بخشی از قدرت آن است و بسیاری از قدرت و توانمندی سپاه را نمی‌توان رسانه ای کرد اما آمریکا و رژیم صیهونیستی قدرت سپاه را به خوبی می‌فهمند و می‌دانند که نمی‌شود با این سپاه شوخی کرد .

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا
نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

وی با تاکید بر این که قدرت سپاه قدرت اول منطقه است، خاطر نشان کرد : آمریکایی‌ها آمده بودند تا حکومت عراق و سوریه را در اختیار بگیرند و آنها را تجزیه کنند . در این زمینه چنان که به صحبت‌های ۵ و ۶ سال قبل آنها و ما نگاه کنیم مشخص است  آنها چه می‌گفتند و ما چه می‌گفتیم و الان چه اتفاقی افتاده است ؛ امروز که خواسته‌های ایران محقق شده معلوم می‌شود ما قدرتمندیم . حاجی زاده در ادامه این برنامه تلویزیونی درباره طرح برخی اظهارات مبنی بر اصابت نکردن موشک‌هایی که سپاه به سمت اهدافی در سوریه شلیک کرده بود گفت : همزمان با شلیک موشک‌ها، پهبادهای سپاه بالای منطقه حضور داشتند و فیلم‌های رهگیری سر جنگی که به هدف برخورد کرد را نشان دادیم . در این زمینه تبلیغاتی می شود اما آنچه که مشاهده می‌کنیم این است که بعد از آن عملیات رفتار آنها تغییر کرده است چرا که دیدن کجا هدف گیری و شلیک شد . اگر موشک‌ها به هدف برخورد نمی‌کردند آنها حتما این موضوع را افشا می‌کردند اما این کار را نکردند .

وی با تاکید بر این که موشک‌های شلیک شده بر اساس محاسبات قبلی  دقیقا به محل مورد نظر اصابت کرد، گفت : زمانی که برای اخذ مجوز شلیک موشک‌ها نزد فرماندهی کل قوا رفتیم، ایشان فرمودند که نباید غیر نظامیان کشته شوند . رهبری مسئولیت سنگینی بر دوش ما گذاشتند اما ما به کار خود اطمینان داشتیم و الا نمی‌توانستیم چنین ریسکی کنیم . فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در ادامه اظهار کرد: ان‌شاالله اگر بتوانیم مجوزهای لازم را از مسئولان بگیریم شاید در آینده اسنادی را منتشر کنیم که طی آن افشا می‌شود که آمریکایی‌ها در عراق و سوریه چه کردند .

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا
نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

حاجی زاده با بیان اینکه سپاه به مراکز کنترل فرماندهی آمریکایی‌ها در طول این چندسال نفوذ کرده و حضور داشته است ، ادامه داد :‌ ما در این سال‌ها می‌دیدیم آمریکایی‌ها کجا را می‌بینند، از کنار چه مسائلی عبور و چگونه از داعش حمایت می‌کنند . اگر روزی اجازه افشای این اسناد را داشته باشیم افتضاح بزرگی برای امریکایی‌ها رقم خواهد خورد . فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه با اشاره به نقش آمریکایی‌ها در تولد و استمرار حیات داعش اظهار کرد :‌ آمریکایی‌ها داعش را ایجاد کردند و در طول این چند سال در حال مدیریت آن هستند . آنها جنایت‌های بسیاری مرتکب شدند و برنامه‌های بیشتری برای منطقه داشتند که سپاه پاسداران تمام طرح‌های آنها را با شکست مواجه کرد .

وی همچنین درباره اظهار نظر اخیر خود مبنی بر اینکه می‌توان برای پیشگیری از فشارها و تحریم‌های آمریکا اقدامات پرهزینه متقابلی انجام داد ، خاطر نشان کرد :‌ اعتقاد ما در مقابل آمریکایی‌ها این است که کوتاه آمدن درمقابل آنها هیچ فایده‌ای ندارد چرا که آمریکایی‌ها اهل گفت‌وگو، توافق و معامله نیستند و نگاهشان همواره از بالا به پایین است . در این شرایط ما باید با قدرت جلوی آنها بایستیم و همانگونه که در حوزه تسلیحات نظامی و موشکی و سامانه‌های راداری و بخش‌های تحقیقاتی امروز به تراز جهانی رسیده‌ایم در حوزه‌های دیگر نیز موفق شویم .

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا
نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا

حاجی زاده درباره دیگر اظهارات خود مبنی بر اینکه غرق کردن ناوهای هواپیما بر آمریکایی مستقر در خلیج فارس کار سختی نیست ، گفت : ناوهای هواپیمابر و ناوچه‌های آمریکایی زمانی ترس داشتند اما امروز به لحاظ نظامی به نقطه‌ای رسیده‌ایم که این تجهیزات به سیرک تبدیل شده‌اند و آمریکایی‌ها این موضوع را می‌دانند . وی در پاسخ به پرسشی درباره طرح برخی اظهارات مبنی بر اینکه برجام سایه جنگ را از کشور دور کرده است، بیان کرد :‌ قدرت نظامی،‌ قدرت رهبری و وحدت مردم توانسته است تهدیدها را دور کند و مذاکره هیچ فایده‌ای ندارد .

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه در ادامه درباره فعالیت برخی آقازاده‌ها در کشور و فراهم بودن زمینه فساد برای این افراد اظهار کرد :‌ اختلاس‌ها و دزدی‌ها همه از سوی آقازاده و برادرزاده‌های برخی مسئولین انجام می‌شود . در همین راستا در یکی از شهرهای کوچک، فردی زمین خوار پس از ۲۵ سال کشمکش و درگیری برای زمین‌های سپاه سند گرفته است و او امروز با زد و بند رییس شورای آن شهر شده است . وی تصریح کرد :‌ تا زمانی که این افراد به واسطه پدران و اقوامشان در مملکت به سمتی می‌رسند گرفتاری‌ها برای کشور ایجاد خواهد شد . سردار حاجی زاده همچنین درباره اظهارات اخیر خود مبنی بر اینکه «‌اگر آمریکایی‌ها مادر بمب‌ها را دارند ما پدر بمب‌ها را داریم» گفت: صنایع دفاع وزارت دفاع به سفارش نیروی هوا فضا بمب‌های ده تنی تولید کرده که از هواپیماهای ایلوشین رها می‌شود  و دارای قابلیت تخریب بسیار زیادی است .

حاجی زاده در بخش‌ دیگری از این مصاحبه درباره محل زندگی خود خاطر نشان کرد : من در خانواده‌ای متوسط به پایین در جنوب شهر تهران متولد شدم و از سال ۵۹ -۶۰ نیز در جبهه‌ها حضور داشتم و تا پایان جنگ نیز در جبهه بودم . فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با بیان اینکه دارای سه فرزند است درباره این که آیا تا کنون برای فرزندانش به جایی سفارشی کرده است اظهار کرد : یکی از فرزندانم که ۱۵ سال دارد  پس از اصرارهای فراوان به سفارش من به مدت ۱۵ روز به عنوان مدافع حرم به سوریه رفت .

 

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

بررسی

موشک جدید خرمشهر دیروز رونمائی شد

موشک جدید خرمشهر دیروز رونمائی شد در ۳۱ شهريور ۱۳۵۹ رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي و ب…