ناگفته های بهنوش طباطبایی درباره طلاقش از مهدی پاکدل

902
ناگفته های بهنوش طباطبایی

ناگفته های بهنوش طباطبایی درباره طلاقش از مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی هنرمند مطرح کشورمان که همواره ازحواشی به دور بود دراواخر زمستان ۱۳۸۹ وارد مرحله جدیدی از زندگی‌اش شد و ازدواجش با مهدی پاکدل دنیای جدیدی رادر پیش رویش قرار داد. بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل تقریبا ۵ سال و چندماه زندگی مشترک همراه بافراز و نشیب‌هایی را تجربه کردند ولی پاک شدن عکس های مشترک ودو نفره این زوج در صفحات مجازی‌شان موجب ایجاد شک و شبهه هایی درباره این دو نفر شد و حواشی جدایی شان قوت گرفت. اکنون بهنوش طباطبایی بعداز این اتفاقات برای نخستین بار ازآن دوران صحبت می‌کند. دراین قسمت از مجله اینترنتی بیر کلیک به ناگفته های بهنوش طباطبایی درباره طلاقش از مهدی پاکدل می‌پردازیم. باماهمراه باشید!

ناگفته های بهنوش طباطبایی
ناگفته های بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی بعد از طلاق

بهنوش طباطبایی هنرمند سینما وتلویزیون که به‌تازگی درامی با نام «زیر سقف دودی» راروی پرده و فیلم-تئاتری به نام «آینه های روبرو» را روی صحنه داشت. یک فیلم آماده پخش به نام «لابی» هم دارد ولی درکل فعالیتش درماههای گذشته کمتر از قبل بوده است.

بهنوش طباطبایی بااشاره به طلاق ازهمسر سابقش مهدی پاکدل و رابطه آن بااین کم کاری‌ها گفت: در سال گذشته باتوجه به موقعیتی که داشتم و همین طور به خاطر جدایی ازهمسر سابقم تصمیم گرفتم وقت بیشتری رابه خود اختصاص دهم؛ به همین خاطر تنها یک فیلم را پذیرفتم ولی امسال قصد دارم پیشنهادات سینمایی را جدی‌تر بگیرم.

طباطبایی درادامه راجب تنها کاری که سال پیش بازی کرد بانام «زیر سقف دودی» که به طلاقهای عاطفی و زندگیهای مخفیانه زوجهای دچار مشکل میپردازد بیان داشت: جدای از فیلمنامه که به روابط انسانی درراستای خانواده می پردازد و مشکل مهم آن را در رابطه باخانواده مطرح میکند من هم به خاطر رشته تحصیلیم که روانشناسی است بشدت مایل به مطرح کردن و نشان دادن این معضلات هستم. ازسویی سینمای پوران درخشنده برایم حس نوستالژیک دارد واز کودکی با «پرنده کوچک خوشبختی» سینمای ایشان را دنبال کردم.

ناگفته های بهنوش طباطبایی
ناگفته های بهنوش طباطبایی

این هنرمند ۳۶ساله راجب ایفای نقش همسر صیغه ای فرهاد اصلانی در «زیر سقف دودی» گفت: نخستین موضوعی که با درخشنده برسر آن توافق کردیم اینکه رعنا همچون همه زنهای دوم اغواگر و دارای سوءنیت نباشد وما عشق و علاقه واقعی او را به بهرام ببینیم. تمایل به داشتن عشق و محبت در زندگی، تمایل به داشتن فرزند و داشتن محیطی گرم و سالم برای زندگی.

ناگفته های بهنوش طباطبایی درباره طلاقش از مهدی پاکدل نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 12 =

بررسی

ژنتیکی بودن طلاق تا چه میزان حقیقت دارد

ژنتیکی بودن طلاق تا چه میزان حقیقت دارد آیا طلاق ارثی است؟ آیا ژنی وجود دارد که موجب بروز …