مرخص شدن حمید فرخ نژاد از بیمارستانی در برزیل

269
مرخص شدن حمید فرخ نژاد از بیمارستانی در برزیل

مرخص شدن حمید فرخ نژاد از بیمارستانی در برزیل

حمید فرخ نژاد هنرمند سرشناس کشورمان که نقش های خاص ومتفاوت وی درسینما و تلویزیون علی‌الخصوص در گشت ارشاد مورد تحسین بسیاری از منتقدان و کارشناسان قرار گرفته بود این روزها در برزیل مشغول فیلم‌برداری کار جدیدش به نام تگزاس است. وی در درزمان تصویربرداری دچار عارضه آپاندیس شده بود که خوشبختانه پس از مراقبت های پزشکی بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شد. دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک به اخبار و حواشی مرخص شدن حمید فرخ نژاد از بیمارستانی در برزیل می‌پردازیم.

مرخص شدن حمید فرخ نژاد از بیمارستانی در برزیل
مرخص شدن حمید فرخ نژاد از بیمارستانی در برزیل

حمید فرخ نژاد چندی پیش در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی ازخودش روی تخت بیمارستان منتشر کرد و نوشت:

ظاهرا مقدر است سالی یه بار بستری شم و اینبار قرعه به نام برزیل و به بهانه اپاندیس… تشکر می کنم از آقای دکتر جراح ژواو پائلو، دوست عزیزم امیر رحیمی، خانوده خوب عامریان و سفیر بزرگوار و محترممون در برزیل اقای دکتر سقائیان و همه بچه های خوب گروه‌ساخت فیلم تگزاس که نهایت لطف رودر حق من کردن.

حمید فرخ نژاد که مشغول بازی درفیلم سینمایی تگزاس به کارگردانی مسعود اطیابی در برزیل بوده که به دلیل دردناک شدن آپاندیس دربیمارستانی در سائوپائولو بستری شد و بعداز عمل جراحی و استراحت از بیمارستان مرخص شد. او هم‌اکنون در هتل محل اقامت گروه استراحت می‌کند و ظرف روزهای آتی جلوی دوربین خواهد رفت. فیلم «تگزاس» بانام قبلی «من اینجا چی میخوام» در حال فیلمبرداری است وصحنه های مربوط به پژمان جمشیدی، سام درخشانی فیلمبرداری می شود تافرخ نژاد دوران نقاهت راسپری کند و جلوی دوربین برود.

مرخص شدن حمید فرخ نژاد از بیمارستانی در برزیل نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + نوزده =

بررسی

مهمترین علائم تشخیص آپاندیس

مهمترین علائم تشخیص آپاندیس آپاندیس یک زائده کوچک در روده بزرگ است و اگر به هر دلیلی دچار …