در خرید و ست کردن مانتو مشکی این موارد را در نظر داشته باشید

666
مانتو مشکی

در خرید و ست کردن مانتو مشکی این موارد را در نظر داشته باشید

داشتن یک مانتو مشکی مناسب از احتیاجات اولیه کمد لباس هر خانمی است. این مدل لباس زنانه به شماکمک می‌کند تامقدار زیادی در هزینه‌های انتخاب و خرید لباس صرفه جلویی داشته باشید. دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک نکاتی را در خرید و ست کردن مانتو مشکی به شما آموزش خواهیم داد.

  • شرایط جسمانی خود را درنظر داشته باشید

پیش از انتخاب یک مانتو مشکی به این مورد توجه داشته باشید، که هر مدل مانتو مشکی‌ای ایده‌آل شرایط فیزیکی شما نیست. درصورتی که اندام شما گلابی شکل است، توصیه میکنیم از مانتوهای کوتاه استفاده نکنید. درصورتی که قد کوتاه هستید مانتو خیلی بلندمناسب شما نیست. ولی نکته‌ای که درمورد همه نوع شرایط جسمانی صادق است این است که رنگ‌های تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهند.

مانتو مشکی
مانتو مشکی
  • نقص‌های بدن را باانتخاب یک مانتو مناسب بپوشانید

همه ما خانم‌ها شرایط بدنی ایده‌آلی نداریم، به همین جهت توصیه می‌کنیم درگام اول به عیب‌های بدنی خود واقف باشیم وبعد اقدام به خرید مانتو کنیم.

  • از یک اکسسوری متناسب کمک بگیرید

مشکی در دسته‌بندی رنگ‎های خنثی است و کمترین تأثیر رادر مخاطب شما ایجاد ایجاد می‌کند، به خمین جهت پیشنهاد مااین است که به استایل خود رنگ و لعاب بدهید، کافیست ازیک کیف و کفش و یا شال و روسری با رنگبندی متناسب کمک بگیرید. رنگ‌های سفید، قرمز و آبی روشن را می‌توانید بامانتو مشکی ست کنید.

  • براساس شیوه زندگی‌تان خرید کنید

براساس شیوه زندگی خود مانتو مشکی بخرید. درصورتی که برای دانشگاه و محل تحصیل خود قصد خرید دارید، گزینه های کمتری خواهید داشت. همچنین میزان کوتاه یا بلند بودن مانتو تاحدزیادی به خود شما و محلی که در آن حاضر می‌شوید بستگی دارد.

مانتو مشکی
مانتو مشکی

ست کردن مانتو مشکی با

  • شال آبی: این ترکیب حالتی با منحصربه‌فرد را برای شخص خلق می کند و نشان دهنده ثروت و آراسته بودن است.
  • کیف و کفش قهوه ای: یکی از اصول اولیه مد میگوید نمی‌توانید مشکی و قهوه‌ای را درکنارهم بپوشید. ولی این قانون دیگر به تاریخ پیوسته است.
  • شال سفید: ترکیب سفید و سیاه یکی از ایده‌آل ترین ترکیب رنگ‌های دنیاست. اشخاصی که درست کردن لباس‌های شان ازاین دو رنگ استفاده می کنند جزو بانوهای خوشتیپ به حساب می‌آیند.
  • کیف و کفش نقره ای: مشکی و نقره ای یک ترکیب کاملا رسمی و کلاسیک را ارائه خواهد داد. حتی می‌توان گفت بیش از حد رسمی! هردوی این رنگ ها خود به تنهایی نشان دهنده مراسم مهم هستند و زمانی که با هم استفاده شوند دیگر خیلی مهم می‌شوند!
  • شال طوسی: به طور حتم بعد از سفید مناسبترین رنگی که می‌تواند همراه مشکی بیاید طوسی باشد. طوسی ابهت مشکی راتا حد زیادی کم و به آراسته شدنش کمک می‌کند.
در خرید و ست کردن مانتو مشکی این موارد را در نظر داشته باشید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

بررسی

مدل های جدید مانتو مجلسی برای عید

مدل های جدید مانتو مجلسی برای عید با نزدیک شدن به عید نوروز کم کم بساط خریدهای عید آغاز شد…