طرز تهیه ماسک خانگی جوانه گندم مناسب برای انواع پوست

2,858
ماسک خانگی جوانه گندم

طرز تهیه ماسک خانگی جوانه گندم مناسب برای انواع پوست

در مقاله جوانه گندم برای چاقی صورت درباره خواص بی نظیر و شگفت انگیز این جوانه برای چاقی صورت توضیحاتی داده ایم و شما می توانید بامراجعه به آن بیشتر کسب اطلاع نمایید. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک برآن هستیم تا درباره طرز تهیه ماسک خانگی جوانه گندم ، اطلاعاتی را دراختیار شما عزیزان قرار بدهیم تابتوانید از ویژگی های زیبایی این جوانه نهایت استفاده رابرده و کمکی درکاهش چین و چروک های پوست خود کرده باشید.

ماسک جوانه گندم جهت رفع چین و چروک

چهار قاشق غذاخوری جوانه گندم تازه، میوه آووکادو، یک عدد سفیده تخم مرغ، سه قاشق آرد و کمی شیر را آماده کنید درمرحله بعد جوانه را بکوبید و بابقیه مواد مخلوط کنید، بعد ترکیب به دست آمده را به مدت ۳۰ دقیقه بر روی پوست خود قرار دهید

ماسک جوانه گندم برای شفافیت پوست

کمی پودر جوانه گندم به همراه ماست کم چرب را به مدت ۲۵ دقیقه بر روی صورت خود قرار دهید البته توصیه می‌شود بعد از بخور دادن صورت از این ماسک استفاده نمایید. درنهایت صورت خود را با آب سرد بشویید واز یک نرم کننده استفاده نمایید.

ماسک خانگی جوانه گندم
ماسک خانگی جوانه گندم

ماسک جوانه گندم برای رفع لک های پوستی

دو قاشق غذاخوری جوانه گندم را در مخلوط کن میکس کنید، سپس به همراه کمی عسل جوانه ها رابا عسل ترکیب نمایید. خمیر بدست آمده را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بر روی پوست قرار دهید و سپس باآب سرد آن را بشویید.

ماسک جوانه گندم برای شادابی پوست

مقدار دو قاشق غذا خوری پودر جوانه گندم را با شیر ترکیب کنید تا مخلوطی خمیری شکل به دست آید. سپس بر روی صورت قرار داده و بعداز ۲۰ دقیقه بشویید.

ماسک خانگی جوانه گندم
ماسک خانگی جوانه گندم

نکته

به منظور تاثیر گذاری هرچه بیشتر ماسک ها، توصیه می‌شود قبل ازاستفاده صورت خود رابخور داده تا منافذ پوست باز شده و مواد مغذی به صورت کامل را جذب نماید وهمچنین در حین زدن ماسک، به صورت دایره ای شکل و چرخشی صورت خود را ماساژ دهید و بعداز اتمام صورت را با آب ولرم و سپس آب خنک بشویید.

طرز تهیه ماسک خانگی جوانه گندم مناسب برای انواع پوست نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پنج =

بررسی

معرفی ۵ ماسک شگفت انگیز جوانه گندم برای پوست

معرفی ۵ ماسک شگفت انگیز جوانه گندم برای پوست معرفی ۵ ماسک شگفت انگیز جوانه گندم برای پوست …