قیمت گوشی آیفون ۸ و ۸ پلاس در بازار ایران

264
قیمت گوشی آیفون 8

قیمت گوشی آیفون ۸ و ۸ پلاس در بازار ایران

شرکت اپل درجریان کنفرانس رونمایی از نسل جدید گوشی‌های هوشمند خود از آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس رونمایی کرد. پیش از ارائه این گوشی دربازارهای جهانی قیمت آن مشخص شده بود ولی نکته ای که برای طرفداران محصولات اپل در ایران حائز اهمیت است قیمت گوشی آیفون ۸ و ۸ پلاس در بازار ایران می باشد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا تحلیلی از قیمت محصول جدید اپل در بازار ایران داشته باشیم.

آیفون جدید در بازار ایالات متحده آمریکا توسط اپراتورهای تلفن‌ همراه با قیمت پایه‌ی ۹۹۹ دلار برای ورژن ۶۴ گیگابایتی و ۱۱۴۹ دلار برای ورژن ۲۵۶ گیگابایتی آن قیمت گذاری شده است و قرار است از ۲۷ اکتبر پیش‌فروش و از ۳ نوامبر به عاشقان سیب جادویی تحویل گردد.

قیمت گوشی آیفون 8
قیمت گوشی آیفون ۸

در ایران اما طبق بررسی یک کارشناس بازار تلفن‌ همراه، شرکت‌های واسط در تلاش هستند تا این محصولات را حداکثر یک هفته پس از ارائه در امریکا به بازار ایران برسانند و حدس زده می‌شود ورژن ۲۵۶ گیگابایتی آن در شروع عرضه همگانی قیمت نجومی درحد ۶ تا ۷ میلیون تومان داشته باشد! ولی فطعا به فاصله چند روز، این گوشی‌ها کاهش قیمت بسیاری خواهند داشت ونهایتاً به کف قیمتی با سود ۲۰۰تا۳۰۰ هزار تومان بالای ارزش دلاری هر دستگاه آیفون برسد که به عنوان نمونه برای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی کف قیمتی در حدود ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تا ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.

قیمت گوشی آیفون ۸ و ۸ پلاس در بازار ایران نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =

بررسی

هوم پاد اپل نسل جدید بلندگوهای هوشمند

هوم پاد اپل نسل جدید بلندگوهای هوشمند هوم پاد اپل را میتوان نسل جدید بلندگوهای خانگی دانست…