قرص فارماتون چیست و چه فواید و عوارضی دارد

531
قرص فارماتون چیست

قرص فارماتون چیست و چه فواید و عوارضی دارد

برخلاف باور عمومی قرص فارماتون را شیمیایی می‌دانند قرص فارماتون مکملی طبیعی برای رفع خستگی روزانه بوده که سرشاراز عصاره جینسینگ می باشد. این قرص درشرایط عادی ازجمله خستگی روزانه و استرس مورد استفاده قرار می گیرد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه شوید تابررسی نماییم ماهیت قرص فارماتون چیست و چه فواید و عوارضی دارد.

قرص فارماتون یک مکمل غذایی است که سرشاراز ترکیباتی سودمند می باشد که در رفع خستگی و کاهش استرس و پیشگیری ازشرایط ذهنی و فیزیکی حاصل ازسن، بیماری یارژیم غذایی نامناسب موثر می باشد. این قرص برای اکثر رده های سنی اعم ازمیانسال، ورزشکاران، کودکان، زنان حامله و زنان تحت مراقبت های ویژه می‌تواند مورد استفاده موثر قرار گیرد.

مواد تشکیل دهنده

قرص فارماتون سرشاراز مواد معدنی و ویتامین هایی ازجمله ویتامین A ,B1, B2, B6, B12, C, C, E, D، نیاسین، اسید پانتوتنیک، اسیدفولیک و عصاره جینسینگ می‌باشد.

قرص فارماتون چیست
قرص فارماتون چیست

فواید قرص فرماتون

عصاره جینسینگ برسیستم عصبی مرکزی تأثیر مثبتی گذاشته و موجب کم شدن استرس و فشار فیزیکی و ذهنی می گردد. جینسینگ ازعملکرد سیستم ایمنی پشتیبانی کرده و به افزایش میزان انرژی کمک می‌کند. قرص فارماتون موجب افزایش توانایی ذهنی، فیزیکی شده و فرآیند سوخت وساز را بااستفاده از ترکیب ادغام شده جینسینگ، ویتامین ها و مواد معدنی افزایش می دهد. باکاهش خستگی و افزایش عملکردهای ذهنی و فیزیکی درطول روز خستگی روزانه را درمان می کنند.

میزان مصرف قرص فارماتون

توصیه می‌شود روزانه یک تا دو کپسول یا قرص را قبل و یا بعد از غذا استفاده نمایید. در صورت استفاده منظم این قرص تاثیرات آن راباید درطی چند هفته مشاهده کنید. باکاهش خستگی و فرسودگی میزان انرژی را حفظ و مدیریت می‌کند و در نتیجه موجب افزایش تمرکز ذهن و عملکردهای فیزیکی می شود.

قرص فارماتون چیست
قرص فارماتون چیست

عوارض قرص فارماتون

مصرف قرص های فارماتون می تواند عوارض جانبی مثل بی خوابی یا بی نظمی در خواب، سردرد، خارش، سرگیجه، اسهال، حالت تهوع و دردهای شکمی را به همراه داشته باشد.

موارد منع مصرف

اشخاصی که یکی از مشکلات زیر را دارند باید از مصرف این قرص خودداری نمایند

  • اختلالات کبدی
  • هر گونه مشکلات گوارشی یا جذب گلوکز یا گالاکتوز
  • مشکلات ذخیره سازی آهن
  • غلظت بالای کلسیم، ویتامین A,D در خون
  • حساسیت به سویا یا بادام زمینی
قرص فارماتون چیست و چه فواید و عوارضی دارد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

بررسی

رفع خستگی پاها با این روش های ساده

رفع خستگی پاها با این روش های ساده بسیاری از افراد بدلیل کارهای روزمره خود مجبور هستند که …