عصبانیت ساره بیات از شایعه خبر ازدواجش

889
عصبانیت ساره بیات از شایعه خبر ازدواجش

عصبانیت ساره بیات از شایعه خبر ازدواجش

انتشار شایعه حول هنرمندان و چهره های معروف وسرشناس همیشه وجود داشته وزندگی روزمره سلبریتی‌ها همیشه درگیر آن است. خبر تازه‌ای مبنی برازدواج ساره بیات در فضای مجازی منتشر شد و موجب شد این بازیگر مطرح سریال عاشقانه با انتشار پستی نسبت به این اخبار و حواشی واکنش نشان دهد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه شوید تا به حواشی و عصبانیت ساره بیات از شایعه خبر ازدواجش بپردازیم.

عصبانیت ساره بیات از شایعه خبر ازدواجش
عصبانیت ساره بیات از شایعه خبر ازدواجش

ساره بیات درباره این خبردر اینستاگرامش می‌گوید:انسان های نیرومند، در راه تعالی و پویایی، رو به جلو حرکت می کنند و زندگی خودشان را بی‌توجه به نظرات پوچ دیگران ادامه می دهند. در مسیر زندگی شان حظ می کنند و لذت می برند. آنها به شایعات انسانهای بد طینت تنها لبخند می زنند و همواره کار خودشان را به جلو می‌برند. آگاه باشیم نظر دادن انسان‌های کوچک و بیمار، در مسیر زندگی بزرگان هیچ تاثیری ندارد.

پس سرتون تو زندگی شخصی خودتون باشه و دخالت تو کار بزرگترا نکنین که بی فایده است. ما زندگی خودمونو می کنیم و شما تنها وقتتونو تلف می کنین. شاید وقت آن رسیده که کمی واقع بین باشیم و البته که حتما روی صحبتم با تعداد محدودی بیکار. با احترام به طرفداران بی نظیرم که عاشقانه دوستون دارم.

عصبانیت ساره بیات از شایعه خبر ازدواجش نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

بررسی

عکس های ساره بیات در جشن تولد ۳۸ سالگیش

عکس های ساره بیات در جشن تولد ۳۸ سالگیش عکس های ساره بیات : بعداز ظهر جمعه ۱۴ مهرماه ۹۶ مر…