رسوایی اخلاقی وین رونی برای چندمین بار جنجال آفرین شد

236
رسوایی اخلاقی وین رونی

رسوایی اخلاقی وین رونی برای چندمین بار جنجال آفرین شد

وین رونی بازیکن سابق تیم ملی انگلستان و کنونی اورتون بدترین روزهای زندگی خود را پشت سر می‌گذارد. خوش گذرانی بایک زن و رانندگی درحین مستی زندگی مشترک اوبا همسرش کالین رادر آستانه ازهم پاشی قرار داده است. دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک پرده از جدیدترین رسوایی اخلاقی وین رونی برمی‌داریم. با ما همراه باشید!

وین رونی هفته پیش درحوالی لیورپول و محلی در چشایر حین رانندگی در شرایطی که مست بود دستگیر شد. بعد از دستگیری مشخص شد او ساعتی پیش از رانندگی با زنی ۲۹ ساله خوش گذرانی داشته است، چیزی که برای اولین بار نبود اتفاق می افتاد ودر حقیقت چندمین رسوایی اخلاقی رونی به شمار می‌آید.

رسوایی اخلاقی وین رونی
رسوایی اخلاقی وین رونی

کالین همسر وین رونی که دراسپانیا به سر می برد بعداز آگاهی از این موضوع حاضر به دیدار و گفت و گو باوین رونی نشده است و بر اساس اخبار و شایعه ها این زندگی مشترک ازدید او پایان یافته است. این درشرایطی است که این زوج سه فرزند دارند و فرزند چهارم آنها نیز به زودی بدنیا خواهد آمد. رونی در روزهای اخیر تلاش فراوانی داشته تا با همسرش دیدار و گفت و گو کند اما کالین که در سال های اخیر خیانت های بزرگی از شوهر مشهورش دیده ودیگر راضی به ادامه زندگی با او نیست. او درگفتگویی گفته است که پسر بزرگش کای درمدرسه به خاطر رسوایی اخلاقی پدرش مورد تمسخر همکلاسی هایش قرار می گیرد

رسوایی اخلاقی وین رونی برای چندمین بار جنجال آفرین شد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =

بررسی

۷ نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند

۷ نشانه که شما را به یک همسر وفادار تبدیل می‌کند وفاداری در زندگی زناشویی یکی از نیازهای ا…