حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام

362
حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام

حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام

اینستاگرام جزو شبکه های مجازی پر طرفدار میباشد که تا آپریل ۲۰۱۷ تعداد کاربران آن به ۷۰۰ میلیون کاربر رسید . افزایش کاربران این شبکه مجازی از یک طرف و تغییراتی که این شرکت برای افزایش کارآیی انجام میدهد از طرف دیگر موجب بروز برخی ایرادات گردیده است . به عنوان مثال طی چند روز گذشته ، برخی از کاربران این شبکه مجازی از آپلود نشدن تصاویر و ویدیو در اکانت خود گله دارند . برای حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام ، با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید .

حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام
حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام

حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام

شاید برای شما نیز پیش آمده که در هنگام آپلود عکس، فیلم و ویدیو در instagram مشکل آپلود نشدن و نمایش پیغام  video wasn’t posted یا photo wasn’t posted اینستاگرام را تجربه کرده باشید . برای حل مشکل آپلود نشدن فیلم، ویدیو و عکس در اینستاگرام نکات زیر را درنظر بگیرید : یک ویدیو و عکس دیگر برای اطمینان از خراب نبودن فایل مد نظر شما برای آپلود و ارسال در اینستاگرام تست کنید ، از یک کانکشن اینترنت دیگر برای ارسال و آپلود نیز مساله را امتحان کنید ، در صورت امکان اکانت خود را بر روی اینستاگرام یک گوشی دیگر باز و برای آپلود فیلم و عکس اقدام کنید ، به طور موقت اکانت دیگری بسازید و آپلود ویدیو و عکس را در آن نیز تست کنید . اگر نتوانستید مشکل را حل نمایید با ما همراه باشید .

 اینترنت پر سرعت

ابتدا اطمینان حاصل کنید که گوشی اندروید یا آیفون شما به یک منبع اینترنت قوی متصل است ، شاید چون سیگنال اینترنت شما ضعیف است عکسها، فیلم ها و یا ویدیوی شما در اینستاگرام آپلود نمی شود . اگر از داده تلفن همراه خود استفاده می کنید، مطمن شوید که هنوز اشتراک اینترنت داده تلفن همراه را دارید . در صورتی که افراد دیگری از اینترنت گوشی شما استفاده می کنند اینترنت آنها را قطع کنید و دوباره برای ارسال عکس، فیلم، ویدیو در اینستاگرام تلاش کنید .

حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام
حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام

پاک کردن کش و دیتا اینستاگرام

گاهی وقتها دلیل آپلود نشدن فیلم  و عکس در اینستاگرام  میتوانید پر شدن حافظه کش و دیتا برنامه مربوطه باشد ، برای پاک کردن کش از تنظیمات گوشی به بخش Apps بروید و برنامه اینستاگرام را پیدا کنید. ولی با این کار اطلاعات Sign In و تنظیمات شما نیز پاک می‌شوند و لازم است آنها را دوباره وارد کنید. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتماً ابتدا حجم اطلاعات اپ را بررسی کنید و تنها در صورت اشغال فضای زیاد آن را پاک کنید .

 آپدیت برنامه اینستاگرام

آپدیت و نصب مجدد برنامه را امتحان کنید . هر چند که نصب مجدد برنامه دقیقا مثل ریست کردن آن است و اطلاعات قبلی را از بین می برد اما در اغلب موارد مشکل برطرف می شود .

بروزرسانی تاریخ و ساعت

یکی از روش هایی که در برخی اوقات ممکن است به طور کامل به مشکل آپلود نشدن عکس ، ویدیو و فیلم در اینستاگرام کمک کند بروزرسانی تاریخ گوشی اندروید میباشد ، اگرچه این روش همیشه کارآمد نخواهد بود. در تنظیمات Settings به قسمتDate & Time سیستم عامل گوشی بروید و گزینه Automatic date & time را روشن کنید تا تاریخ و ساعت گوشی شما به صورت خودکار با اینترنت همگام و بروز شود .

اطمینان از فضای موجود

مطمئن شوید که فضای داخلی حافظه گوشی شما خالی است و محل ویدیو و عکس و فیلم را بر روی حافظه داخلی دستگاه قرار دهید . در صورتی که فضای گوشی شما پر است، برنامه های غیر ضروری را حذف کنید و یا فایل های خود را به سیستم یا حافظه SD انتقال دهید و یا حافظه گوشی خود را ارتقا دهید .

 

حل مشکل آپلود نشدن ویدیو و تصاویر در اینستاگرام نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دوازده =

بررسی

آموزش بازیابی و پس گرفتن اکانت هک شده اینستاگرام

آموزش بازیابی و پس گرفتن اکانت هک شده اینستاگرام آموزش بازیابی و پس گرفتن اکانت هک شده این…