جرارد پیکه و شکیرا در یک قدمی جدایی

595
جرارد پیکه و شکیرا در یک قدمی جدایی

جرارد پیکه و شکیرا در یک قدمی جدایی قرار دارند

جرارد پیکه و شکیرا : شایعات مختلفی درباره جرارد پیکه و همسرش شکیرا به گوش می رسد که براساس آنها مدتی است که ازهم جدا شده اند اما هنوز برای حفظ ظاهر با هم در مراسم و مجالس حاضر می شود . جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونا تحت فشار زیادی قرار دارد . او که به دلیل اظهارات مختلف پیرامون جدایی طلبی کاتالونیا از خاک اسپانیا با انتقاد شدید رسانه های این کشور روبروست حالا با یک دردسر جدید روبرو شده است . شکیرا همسر مشهور این فوتبالیست که چهره شاخصی در عرصه موسیقی جهان است او را به تازگی تحت فشار قرارداده است که به سرعت از بارسلونا جدا شود و در یکی از تیم های لندنی مثل آرسنال یا چلسی بازی کند .

به گزارش مجله اینترنتی بیر کلیک و بنابرگزارش رسانه های محلی ماجرا از چیزی که هست برای پیکه بدتر است . در واقع شکیرا او را تهدید کرده است که اگر نخواهد از بارسلونا جدا شود با پسرانش به آمریکا می رود .

تصاویر جرارد پیکه و شکیرا به همراه فرزندانشان
تصاویر جرارد پیکه و شکیرا به همراه فرزندانشان

برای اولین بار سال گذشته بود که وقتی برخی از هواداران جرارد پیکه را تنها در خیابان دیدند به فکر احتمال جدایی او از همسر خواننده اش افتادند ، از قرار معلوم تکرار تنها دیده شدن او در انظار عمومی کمی شک برانگیز شده بود که موضوع جدایی شکیرا و پیکه مطرح شد .

این دو سلبریتی با دیدن عکسهایی که لوگوی جدایی و تنهایی روی آن حک شده بود هیچ عکس العملی نشان نداده اند تا شک و شبهه ها پایان یابد برای همین نمی توان در این مورد مطمئن بود .

تصاویر جرارد پیکه و شکیرا به همراه پسرشان
تصاویر جرارد پیکه و شکیرا به همراه پسرشان

بر اساس گزارش Celebdirtylaundry دیگر تعهدی به هم ندارند و وجه مشترک آنها اکنون فقط دو پسرشان است که به هم قول داده اند با کمک یکدیگر آنها را بزرگ کنند .

و در جای دیگر در میان مصاحبه ای از شکیرا این صحبت به چشم می خورد که :

جرارد به دلیل شغلی که دارد اکثر اوقات در اردو و تمرین به سر می برد برای همین گاهی من مجبور هستم به تنهایی برای انجام کارها به بیرون از خانه بروم و این دلیل مناسبی برای انتشار این خبر نیست . البته خانم خواننده هالیوودی با این جمله نه مسئله جدایی اش از پیکه را تایید و نه رد کرد .

جرارد پیکه و شکیرا
جرارد پیکه و شکیرا

در آخر باید بگوییم که بعد از بررسی دهها وب سایت معتبر مربوط به سلبریتی ها هیچ خبر قطعی در مورد جدایی شکیرا و جرارد پیکه هنوز منتشر نشده است و همچنان عنوان طلاق انها با شک و تردید همراه است.

 

جرارد پیکه و شکیرا در یک قدمی جدایی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 7 =

بررسی

عکس های جدید هنرمندان در اینستاگرام

عکس های جدید هنرمندان در اینستاگرام همانطور که میدانید اکثر هنرمندان کشورمان یک صفحه شخصی …