توضیحات بهنوش بختیاری درباره جنجال های اخیرش با تتلو

258
توضیحات بهنوش بختیاری

توضیحات بهنوش بختیاری درباره جنجال های اخیرش با تتلو

بهنوش بختیاری و امیر تتلو خواننده زیرزمینی، چندی پیش هنگامی که در یک مراسم رودرروی هم قرار گرفتند برخورد نامناسبی با یکدیگر نداشتند. بهنوش بختیاری با انتشار پستی در اینستاگرامش به حواشی پیش آمده در جریان دیدارش با امیر تتلو واکنش نشان داد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا با توضیحات بهنوش بختیاری درباره جنجال های اخیرش با تتلو مطلع شویم .

بهنوش بختیاری بازیگر محبوب کشورمان در اینستاگرام خود نوشت :

“قصدداشتم سکوت کنم ولی دیگه طاقت شنیدن توهین وبدنامی ندارم, مدتی پیش دعوت شدم به تولد یکسالگی فارس پلاس بانیت خیر واین که بعنوان شخصی که همه وقت از صلح وشادی ووحدت صحبت کرده وبا نیت این که نشان دهم من سیاسی نیستم و چپ و راست برام هیچ فرقی نداره و هم اکنون زمان یکی شد و وحدته, فارغ ازهر گرایش چپ وراستی که زهی گمان باطل گرچه چون فقط فکرتمیز من بود به این دعوت جواب گفتم چراکه در پیشامد مجلس همه ما گفتیم ما باهمیم.

توضیحات بهنوش بختیاری
توضیحات بهنوش بختیاری

با وجود این که در انتخابات از آقای روحانی پشتیبانی کرده بودم ولی با حضورم هدف این بود بگم انتخابات تموم شد حالا دیگه وقت متحد بودنه‌, بعد ازحضورم متوجه شدم که آقای تتلو هم به اون جمع پیوستن و خدا شاهد هست که به هیچ وجه ازحضور ایشون خبر نداشتم و کاملا اتفاقی شد این ملاقات و از آنجایی که اختلاف نظر شدیدی با ایشون سر مسائل گوناگون داشتم

به دلیل حجب و حیا و این که همیشه عاشق صلح و آشتی بودم دیگه رفتار منفی نشان ندادم و این که کلا من آدم منعطفیم, ایشان هم برای من محترم هستن و هرچند با عقایدشون مخالفم. ولی توهین را در شان یک انسان نمی‌بینم, ما حق نداریم فحش بدیم.

توضیحات بهنوش بختیاری
توضیحات بهنوش بختیاری

گذشت و رفت و توهین‌ها شروع شد و هیچکس ازمن حمایت نکرد و همه فکر کردن من با برنامه‌ریزی اونجا بودم. فکر کردن تفکر من شبیه ایشون شده. فکر کردن من وارد بازی‌های سیاسی شدم و بدبختانه گریبان من ساده و زود یقین رو گرفت. اي کاش خبرگزاری خودش این حقیقت رو می گفت و مارو اینجور با مردم عزیزمون در نمی‌انداخت و درنهایت من همه ي وقت با مردمم بودم و هستم وبخاطر تنها سادگی و زودباوریم ازشما معذرت میخوام. صداقت درمقابل سیاست سادگیست و سیاست در مقابل صداقت خیانت.”

 

توضیحات بهنوش بختیاری درباره جنجال های اخیرش با تتلو نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

بررسی

بهترین آهنگ های هفته سوم و چهارم اردیبهشت ۹۷ همراه با متن ترانه

بهترین آهنگ های هفته سوم و چهارم اردیبهشت ۹۷ همراه با متن ترانه بهترین آهنگ های هفته سوم و…