تغییر نیازهای جنسی زوجین درمانی برای روزمرگی های جنسی

1,067
تغییر نیازهای جنسی زوجین

تغییر نیازهای جنسی زوجین چیست و چگونه صورت می‌گیرد

‏اگر شما در حد نرمال عمر کنید یابا یک همسر برای مدت زمان طولانی زندگی مشترکی داشته باشید، به راه های جدیدی نیاز خواهید داشت تا بتوانید روابط جنسی را سرزنده و هیجان انگیز نگه دارید. اغلب زوج هایی که ازروابط جنسی یا صمیمیت با همسرشان ناراضی هستند، تنها به تغییرات کوچکی نیاز دارند؛ ولی شروع این تغییرات احتمال دارد حس ترس را در زنان و حس بی‌لیاقتی را در مردان تحریک کند. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه شوید تا به بررسی تغییر نیازهای جنسی زوجین بپردازیم!

اگر خانم تمایل به فعالیت جنسی تازه ای را ابراز کند، احتمال دارد مرد پیش خودش فکر کند:

من به اندازه ی کافی خوب نبود.اگر موفق نشم چی؟ یعنی دیگه از من راضی نیست؟ نمیدانم من قدرت آن را دارم انتظار او را برآورده کنم یا نه. آیا من دیگه باعث لذت او نمی شوم؟ چی باعث شده که همچین فکری به سرش بزند؟ چند وقته این حس و داره؟ آیا شخص دیگری در زندگی اوست؟

تغییر نیازهای جنسی زوجین
تغییر نیازهای جنسی زوجین

درصورتی که آقایی تمایل خود را به فعالیت جنسی جدیدی ابراز کند، خانم احتمال دارد پیش خودش فکر کند: اگر بگویم نه، آیا او ناراحت خواهد شد؟ اگر او را راضی نکنم، به من خیانت خواهد کرد؟ اگر نیازهای او را برآورده نکنم، از من کناره گیری خواهد کرد؟ آیا برای حفظ او باید هر کاری می خواهد انجام دهم؟ اگر قبول کنم، دفعه ی بعد از من چه خواهد خواست؟

مشکل اینجاست که همان تغییراتی که برای شروع یک هیجان احتیاج است و به عمیق شدن ارتباط کمک می کند. موجب نگرانی می شود، چونکه ثبات رابطه را تهدید می کند. زوج ها به یک علت روزمرگی را انتخاب می کنند و آن ثبات است. ثبات مثل تعهد، آرامش بخش است. ولی هر چه آرامش وراحتی شما بیشتر شود، زندگی جنسی شما هیجان کمتری خواهد داشت، مگر آنکه خودتان برای تغییر آن کاری انجام دهید.

تغییر نیازهای جنسی زوجین
تغییر نیازهای جنسی زوجین

کمبود هیجان، تنها علت برای نیاز به تغییر درزندگی جنسی نیست. حقیقت این است که با گذر زمان، هم مردان وهم زنان به تغییر سبک عشق بازی نیاز دارند تابه سطح رضایتمندانه ای از لذت جنسی دست یابند. به عنوان نمونه، در سال های نخست زندگی یک زن، مقاربت، به راحتی، موجی ازلذت را در سرتاسر بدن زن منتشر می‌کند که با ارگاسم قابل مقایسه است. ولی با گذشت زمان، زن برای رسیدن به اوج لذت جنسی احتمال دارد به تحریک سایر قسمت های حساس بدن نیز نیاز داشته باشد. به همین خاطر، اغلب زوج ها بعد از مدتی، تکنیک های عشق بازی را تغییر می دهند. مردان در سال های نخست زندگی، از راه چشم، به سادگی تحریک می شوند و تنها دیدن اندام همسرشان حس جنسی آن ها را تحریک می كند. ولی گذر زمان، احتمال دارد شدت این تحریک کاهش یابد و آن ها به روش فعالانه تری نیاز داشته باشند.

تغییر نیازهای جنسی زوجین درمانی برای روزمرگی های جنسی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 17 =

بررسی

معرفی بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای لذت جنسی

معرفی بهترین پوزیشن های رابطه جنسی برای لذت جنسی معرفی بهترین پوزیشن های رابطه جنسی : بهتر…