تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی در سن ۱۱ سالگی

537
تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی

تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی در سن ۱۱ سالگی

آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان مطرح هالیوود بعد ازطلاقش از برادپیت حضانت هر شش فرزندش را برعهده گرفته است ودر کنار آنها به زندگی روزمره‌اش ادامه میدهد. شیلو یکی از فرزندان آنجلینا جولی است که بار اولی که به او نگاه می‌کنید شباهت زیادی بین او و پسرها احساس میکنید امادرحقیقت او یک دختر است و به طورقطع یکی از علل این شباهت رفتار وشیوه تربیت آنجلینا جولی درباره او باشد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه شوید تا به حواشی تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی در سن ۱۱ سالگی بپردازیم.

تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی
تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی

یکی از شش فرزند جولی ، شیلو نام دارد، دختری که در سال ۲۰۰۵ بدنیا آمده است و درآن زمان مطبوعات پیشنهادات نجومی برای چاپ تصویری ازاو میلیون ها دلار به جولی و همسر سابقش بردپیت بپردازند. شیلو وقتی که چهار سال بیشتر نداشت آنجلینا جولی شروع به ایجاد تغییر در تیپ وظاهر او کرد. به طوری که موهای شیلو را کوتاه کرد و همیشه در انتخاب لباس هایش تیپ پسرانه ای برای او انتخاب می‌کرد. درحال حاضر شیلو ۱۱ سال دارد و کاملا شبیه یک پسر لباس می پوشد و رفتار می کند. درمصاحبه تازه‌ای که جولی داشته نیز اعلام کرده وقتی که شیلو به سن قانونی برسد از تصمیم او مبنی برعمل جراحی تغییر جنسیت کاملا حمایت می کند.

تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی
تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی

ولی برپایه گزارشات پزشکی شیلو هیچ مشکل از لحاظ فیزیک بدنی ندارد و اقدام عجیب و نابخردانه جولی موجب بحران هویت برای این دختر ۱۱ ساله شده است.به طور حتم هیچ بچه ۴ ساله ای عقلش نمی رسد که به طور ناگهانی تغییر ظاهر بدهد و قصد داشته باشد شکل پسرها باشد و مقصر جولی است که در آن سن کم تلاش کرده است دخترش را همانند پسرها بار بیاورد. شیلو نیز اکنون با بحران روحی روبرو است. او میخواهد پسر باشد این در شرایطی است که او از لحاظ ساختار فیزیکی هرگز پسر نبوده است. جولی سال پیش از همسرش براد پیت با وجود داشتن شش فرزند جدا شد. حضانت هر شش فرزند اکنون بر عهده آنجلیناست.

 

تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی در سن ۱۱ سالگی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

بررسی

روز جهانی چپ دستها و معروفترین چپ دستهای دنیا

روز جهانی چپ دستها و معروفترین چپ دستهای دنیا روز جهانی چپ دستها : روز ۱۳ اوت برابر با ۲۲ …