بیر کلیک یک ساله شد

514
بیر کلیک یک ساله شد

بیر کلیک یک ساله شد

تو یه چشم بهم زدن یه سال گذشت و بیر کلیک یک ساله شد ! تولد همیشه اشاره به خلقت پدیده‌ای دارد که گاهی بی‌جان است و گاهی جان‌دار، گاهی اوقات جسم مادی دارد و زمانی در حد یک ایده و فکر متبلور می‌شود. در همه این حالات تولد حاکی از یک سرآغاز است . پدیده‌ها خلق می‌گردند تا به وظیفه خود در این دنیا عمل کنند، دنیای مادی را تغییر دهند، گاهی انقلابی ایجاد کنند و لحظاتی هم نظم این جهان را عمیقا تغییر دهند. خالق یا آفریننده نیز با اهداف خاصی می‌آفریند. می‌آفریند تا وسیله‌ای برای تحقق اهدافش ایجاد شود. جدا از منظر خوب یا بد بودن اهداف، خالق معمولا تلاش می‌کند تا مخلوقش به بهترین صورت، تکامل پذیرد و به رسالت خود جامه عمل بپوشاند.

یک سال از اولین روز معرفی مجله اینترنتی بیر کلیک گذشت و با همه فراز و نشیب ها امروز بیر کلیک یک ساله شد ! و ما امروز وارد دومین سال فعالیت خود خواهیم شد .

پورتال مجله اینترنتی بیر کلیک به طور رسمی از روز یکم مهرماه  ۱۳۹۵ معرفی شد و تا به امروز،بیش از ۲۵۰۰ مقاله در دسته‌ بندی های مختلف منتشر شده است .

در این طول این یکسال با فراز و نشیب های مختلف و چالش های سخت و البته شیرینی مواجه شدیم ولی هیچ وقت نا امید نشدیم . سعی کردیم با کمک همدیگر موانع را یکی پس از دیگری از سر راه بر داریم .

بیر کلیک یک ساله شد

مهمترین مشکلی که در طول یکسال گذشته بخصوص در ۶ ماه اول مواجه بودیم مشکل سرور بود ، که این امر خوشبختانه با انتقال سرورها از میهن وب هاست به پارس پک رفع گردید .

یک سال از بهترین لحظات خود را با شما سپری کردیم و به یاری شما با سرعت زیاد در حال نزدیک شدن به فتح تک تک قله‌ها هستیم.  بیر کلیک پس از گذشت یک سال به آمار بازدید روزانه بین ۱۰ تا ۱۲ هزار نفر و ۵۵ تا ۶۰ هزار صفحه در روز رسیده است که خود نشان از محبوبیت و استقبال کاربران از مقالات این وب سایت دارد.

در پایان سال‌روز تولد بیر کلیک را به تمامی کاربران بیر کلیک تبریک گفته و خوشحال می شویم با انتقادات سازنده خود از طریق بخش ” تماس با ما ” ما در طی این مسیر راهنمایی بفرمائید .

بزرگ فکر کن ، باورش کن ، غیر ممکن وجود ندارد .

با تشکر و احترام – سردبیر مجله اینترنتی بیر کلیک

۹۶/۰۷/۰۱

بیر کلیک یک ساله شد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهارده =