مهریه های سرشناس ترین بازیگران زن ایران

670
بازیگران زن ایران

مهریه های سرشناس ترین بازیگران زن ایران

دراین بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک نگاهی داریم به اعداد ارقام مهریه های سرشناس ترین بازیگران زن ایران که ممکن است برایتان تعجی برانگیز باشد ولی برخی از آنها مهریه های بسیار ناچیزی دارند.

مهناز افشار

مهناز افشار پرسروصداترین مهریه را در بین بازیگران داشت. مرضیه برومند در گفت و گو‌ اعلام کرد که خانم بازیگر که همان افشار باشد دوبرابر بودجه تئاتر مملکت پشت قباله‌اش ملک دارد.بعد از آن مصاحبه افشار بشدت ناراحت شد و در تماسی به برومند اعلام کرد که مهریه‌اش ۱۰ شاخه گل نرگس هست که اگر این مقدار هم شما را ناراحت میکند، تقدیم تئاتر ایران می کنم.

که برومند هم پاسخ داده بود “احتیاجی به گل ندارد ولی میتواند بنز زیرپایش را به خاطر خانه تئاتر بفروشد!” جالب این‌جاست که مدتی بعد یاسین رامین همان مهریه دهنده بزرگ درمصاحبه ای گفت که مهریه ۵ شاخه گل نرگس بوده هست.

بازیگران زن ایران
بازیگران زن ایران

یکتا ناصر

همسرش تا پیش از عاشقانه‌ها کم‌تر شناخته می‌شد.منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه‌ها و همسر یکتا ناصر هست. او در مصاحبه ای اعلام کرد که مهریه همسرش تنها ۵ سکه بهارآزادی بوده هست. آن‌ها سال ۱۳۹۴ بایکدیگر ازدواج کردند که ماحصل این ازدواج فرزندشان سوفیا هست.

بازیگران زن ایران
بازیگران زن ایران

بهنوش بختیاری

یکی از پرحاشیه ترین سلبریتی‌ها، بهنوش بختیاری هست. او در مصاحبه ای اعلام کرد که بدون عروسی، آرایش‌کردن و حتی خرید طلا و حلقه به محضر رفته وبعد از عقد رفته‌اند سرخانه‌شان, تا زندگی‌شان را به ساده ترین شکل ممکن آغاز کنند.مهریه‌ هم که توافق شده، ۱۴ سکه بهار آزادی بوده هست.

بازیگران زن ایران
بازیگران زن ایران

نرگس محمدی

اولین بار بحث ازدواجش دربرنامه دورهمی مهران مدیری مطرح شد، زمانی که در پاسخ مهران مدیری گفت خواستگار ندارد. بعد از آن برای مدتی ازاو خبری نشد تا برنامه تئاتری که در مشهد داشت. تئاتری مشترک با علی اوجی.ظاهرا که مشهد بودند باعلی اوجی عقد کردند و مدتی بعد هم, ازدواج آن‌ها به طور رسمی دررسانه ها منتشر شد. نرگس محمدی مهریه خود را ۱۱۰ سکه عنوان کرد که آن هم تاکید خود علی اوجی به آن اصرار داشت.

بازیگران زن ایران
بازیگران زن ایران

ویدا جوان

ویدا جوان برخلاف رسم و رسومات ما ایرانی‌ها خودش از ایلا تهرانی خواستگاری کرد. ایلا هم که به هیچ وجه انتظار خواستگاری نداشت خیلی سریع قبول کرد! بااین که برای این‌که به خانواده‌ها هم احترام بگذارند، مراسم آشنایی ترتیب دادند که آن هم حاشیه های جالب خودش را داشت. ایلا به جای خرید گل و شیرینی با کتاب سعدی و دو جلد از کتاب‌های هوشنگ به مراسم خواستگاری رفته بود. سوپرایز نهایی, مهریه جوان هست. ۷۱۱۱ شاخه گل رز هلندی به رنگ‌هاي سفید, قرمز و زرد .

بازیگران زن ایران
بازیگران زن ایران

نیوشا ضیغمی

آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی متولد اصفهان و درکار تجارت نقره هست. نیوشا ضیغمی که به هیچ وجه علاقه نداشت خانواده‌ها برسر مهریه در مراسم خواستگاری چانه بزنند درهمان ابتدای کار مهریه‌اش را ۱ سکه بهار آزادی عنوان کرده هست.

بازیگران زن ایران
بازیگران زن ایران

بهاره رهنما

امیرخسرو عباسی همسردوم بهاره رهنماست و مدیریت یک برند معروف آرایشی را به عهده دارد. رهنما وی را حاج آقا خطاب میکند و تنها شرط ازدواجی که شوهرش گذاشته، نماز اول وقت هست. رهنما مهریه خاصی ندارد و به گفته خودش یک هدیه بین خودشان هست ولی حق طلاق, مسکن, حضانت و… را از همسرش گرفته است.

بازیگران زن ایران
بازیگران زن ایران
مهریه های سرشناس ترین بازیگران زن ایران نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هفت =

بررسی

مینا ساداتی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره پکن

مینا ساداتی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره پکن هشتمین جشنواره فیلم پکن د…