ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام

771
ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام

ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام

ایده هایی برای تولید محتوا : اینستاگرام حدود ۶۰۰ میلیون کاربر فعال و میانگین انتشار ۱۰۰ میلیون عکس در هر روز می‌باشد .  این شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر موبایل با ایجاد ارتباط میان کاربران سراسر دنیا اجازه انتشار عکس و ویدئو را فراهم نموده است .

برای موفقیت در این شبکه‌ی اجتماعی علاوه بر انتشار تصاویر زیبا، به تدوین استراتژی نیز نیاز دارید. در واقع برای موفقیت در اینستاگرام باید داستانی جذاب با ایده هایی متفاوت را برای مخاطبین تعریف کنیم.

ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در دنیا وجود دارند . یک سری ها خیلی قدیمی و منسوخ شده است و یک سری ها هم هنوز توسط افراد زیادی عملی نشده است و به اصطلاح هنوز دست درش زیاد نشده است .

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام را معرفی نماییم . لطفا همراه ما باشید .

ایده های تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام

ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام
ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام

۱ – تنظیم تم محتوایی

اهداف خود را مرور کنید و رویه‌ای را که قرار است در اینستاگرام اجرایی شود، تعیین کنید. سپس باید محتوای خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

محصولات، خدمات، اعضای تیم و فعالیت های شرکت، یکی از بهترین موضوعاتی است که می‌توان در اینستاگرام پوشش داد. برای پست های اینستاگرامی خود، یک تم محتوا در نظر بگیرید و برای آن ایده‌های مختلفی بریزید. بعضی از شرکت‌ها در صفحه‌ی خود محصولات و خدمات خود را نمایش می‌دهند و یا آموزش های عملی را در رابطه با خدمات خود ارائه می‌دهند.

۲ – الهام بخشی با نقل قول ها

نقل قول افراد معروف می تواند بهترین و جذاب ترین نوع محتوا باشد. تمام اخبار ما مملو هستند از نقل قول هایی از این و آن که جذاب هم به نظر می رسند. منظور این نیست که مشتریان خود را در سیلی از نقل قول های فیلسوفانه غرق کنید اما هر از چندگاهی از مزیت این نقل قول ها استفاده کنید.

۳ – القای حس شوخ طبعی و خنده مخاطبان

شبیه پیام های مثبت، در پست های اینستاگرام ، فالوور های خود را بخندانید تا از محتویات شما لذت ببرند.اینستاگرام فضایی برای ساخت محتویات مثبت و طنز می باشد.اگر چه الگوهای رفتاری آن ، ویدیوهای خنده دار یا نقل قول های الهام بخش باشد، فضای خلاق اینستاگرام می تواند پذیرای آن باشد. این به برند شما شانس بزرگی برای نشان دادن چیزهای خنده دار می دهد. می دانیم که این برای همه برند ها قابل استفاده نیست ، اما راههایی برای حس شوخ طبیعی وجود دارد بدون اینکه وارد سطح وسیع بشویم .

ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام
ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام

۴ – پرسش و پاسخ

سوال پرسیدن در پست های اینستاگرام یکی از بهترین راهها برای تعامل است . ما قبلا اشاره کردیم که تبلیغات بیش ازحد می تواند به مخاطبین شما ارایه داده شود. به هرحال سوال پرسیدن در واقع نظرات کاربران را دعوت می کند.

۵ – خلق یک موضوع فیلم یا سریال

یکی از جدیدترین گرایش های اینستاگرام استفاده از موضوع خاص با یک محتواست. بیشتر شبیه کولاژ که قبلا گفته شد سری های ویدیویی راه پرطرفداری برای جرقه زدن محتوا در اینستاگرام می باشد.

Califia Farm از ویدیو برای آموزش مخاطبان خود درباره تم های خاصی که در محصولاتش هستند استفاده می کند. سری های ویدیویی جذاب است و به احتمال زیاد برای متوقف کردن کاربران برای مشاهده ویدیو و بهنگام حرکت (رفتن از اون پیج) می باشد. شما همچنین می توانید از ویدیو برای گفتن داستان برای مخاطبینتان استفاده کنید.

۶ – ساخت محتوا در اطراف یک هشتگ

ایا می دانید ۷ تا ۱۰ تا از هشتگ هایی که در اینستاگرام از آنها استفاده می شود برند هستند؟ چنین آماری باید شما را وادار به استفاده از هشتگ های برندی برای جذب فالوور های کنونی و جدید بکند. هشتگ برند ها می تواند به افزایش فهم برند ها کمک و با ابزار مناسب می توانید بر آنها نظارت و بفهمید چه کسی درباره شما صحبت می کند. هشتگ ها به سرعت توانایی گسترده شدن را دارند و به همین دلیل است که بسیاری از برند ها از آنها استفاده می کنند. قبل از اینکه محتوای استراتژی بصری خود را شروع کنید ، فکر استفاده از هشتگ برندی شرکت شما می تواند برای ساخت اطراف حساب اینستاگرام شما ساخته شود.

به خلاقیت خود اجازه دهید در جریان باشد .

امیدواریم این ایده ها به پست های اینستاگرام شما برای به کار گرفتن خلاقیت خود کمک کرده باشد .

ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 3 =

بررسی

آموزش دانلود تمامی پست های اکانت اینستاگرام بصورت یکجا

آموزش دانلود تمامی پست های اکانت اینستاگرام بصورت یکجا آموزش دانلود تمامی پست های اکانت ای…