اعتراض متهم پرونده آتنا اصلانی به حکم دادگاه

676
اعتراض متهم پرونده آتنا اصلانی

اعتراض متهم پرونده آتنا اصلانی به حکم دادگاه

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از اعتراض متهم پرونده آتنا اصلانی به حکم صادره دادگاه خبر داد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید!

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی درگفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: وکیل مدافع متهم پرونده آتنا اصلانی به حکم صادره از دادگاه بدوی اعتراض نموده است. وی همچنین خاطرنشان شد:ا بعداز اعتراض وکیل مدافع پرونده برای رسیدگی نهایی به دیوان عالی کشور صادر شده است.

طبق این گزارش، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی ۱۲ شهریور ماه از صدور حکم پرونده «آتنا اصلانی» به طرفین پرونده خبر داده بود. وی اعلام کرده بود که هر زمان به حکم صادره از طرف دادگاه بدوی اعتراض شود، پرونده جهت رسیدگی به اعتراض به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد.

اعتراض متهم پرونده آتنا اصلانی
اعتراض متهم پرونده آتنا اصلانی

سیدناصر عتبانی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل ۸ شهریور ماه در گفت وگو با خبرنگاران از صدور حکم پرونده قاتل «آتنا اصلانی» خبر داد. وی همچنین اعلام کرده بود که متهم این پرونده به دلیل تجاوز به عنف به اعدام، به دلیل یک فقره قتل عمد به قصاص نفس و به دلیل سرقت به حبس، شلاق و رد مال محکوم گردیده است.

عتباتی خاطرنشان شد: این حکم فعلا قطعی نبوده و باید دردیوان عالی کشور بررسی و تایید گردد. حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی قاصدی رییس کل دادگستری استان استان اردبیل چهارم شهریور ماه اعلام کرده بود که جلسه رسیدگی به پرونده آتنا صبح امروز (شنبه) در دادگاه کیفری یک استان اردبیل باحضور متهم ووکیل مدافع وی و اولیای دم و وکیل آنها برگزار و آخرین دفاع از متهم اخذ شد.

اعتراض متهم پرونده آتنا اصلانی به حکم دادگاه نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یک =

بررسی

پست قابل تامل سید حسن آقامیری با عنوان کنسرت اعدام

پست قابل تامل سید حسن آقامیری با عنوان کنسرت اعدام پست قابل تامل سید حسن آقامیری با عنوان …