آموزش ساخت گردنبند چوکر به سه روش متفاوت

870
آموزش ساخت گردنبند چوکر

آموزش ساخت گردنبند چوکر به سه روش متفاوت

چوکر نام یکی ازانواع مختلف گردنبند است که از اوایل دهه ۹۰ میلادی به محبوبیت فراوانی رسید واین روز ها مجددا به دنیای مد بازگشته است. ویژگی منحصربه‌فرد این گردنبند این است که با اکثر یقه های لباس مجلسی سازگار است و بیشتر خانم ها چه آنهایی که گردن بلندی دارند و چه آنهایی که گردن کوتاهی دارند می توانند ازآن استفاده کنند. دراین بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم به شما آموزش ساخت گردنبند چوکر را به سه روش متفاوت فرا دهیم.

درصورتی که شما هم از طرفداران این مدل گردنبند هستید ولی قصد ندارید هزینه اضافی پرداخت کنید دراین مطلب به شما یاد خواهیم داد که چگونه گردنبند چوکر بسازید. شما این آموزش را با سه روش متفاوت و با وسایل ساده و عادی یاد خواهید گرفت.

  • روش اول

در این روش از یک کش سیاه پهن ویا یک روبان مشکی ساده ویک مهره یا مدال خاص و ویژه استفاده می کنیم. کش یا روبان رااز مدال یا مهره رد می کنیم و دور گردن خود می پیچیم. بعداز آن طول مناسبی را برای کش برگزیده و با یک سنجاق قفلی مشکی آن رامحکم می کنیم. این روش آسان ترین راه ساختن گردنبند چوکر است.

آموزش ساخت گردنبند چوکر
آموزش ساخت گردنبند چوکر
  • روش دوم

در روش دوم دو رشته کش نازک که هریک یک و نیم برابر دور گردن شما طول دارندو تعداد زیادی مهره احتیاج داریم. کش ها رااز مهره ها رد می کنیم هنگامی که به طول مورد نیاز رسید انتهای آن را گره می زنیم. درصورت لزوم تعداد مهره ها را کم یا زیاد می‌کنیم.

آموزش ساخت گردنبند چوکر
آموزش ساخت گردنبند چوکر
  • روش سوم

در روش سوم از یک مدال یا گردنبند ساده کمک می‌گیریم. آن را دور گردن خود پیچیده و در محل مناسب چوکر قرار داده ودو انتهای آن رابا سنجاق قفلی محکم می کنیم تا در محل صحیح بایستد و سر نخورد.

آموزش ساخت گردنبند چوکر
آموزش ساخت گردنبند چوکر
آموزش ساخت گردنبند چوکر به سه روش متفاوت نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دوازده =