۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

734
10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت :  دوره سر آلکس فرگوسن در منچستریونایتد سوای بر افتخارات گسترده‌ای که کسب کرد پر از جملات زیبا به یادماندنی است . شما نمی‌توانید انکار کنید که او مدیری بسیار موفق بوده است و او طرفداران زیادی در کل دنیا دارد . بااین‌حال، دیدگاه‌های متفاوتی در مورد سر الکس فرگوسن وجود دارد و برخی از سبک رهبری استبدادی او و رابطه اغلب دشوار او با مطبوعات انتقاد کرده‌اند . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم ۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از زبان سر الکس فرگوسن را بشنویم . همراه ما باشید .

10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن
10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

۱ – هرگز برای مساوی بازی نکرده‌ام .

۲ – نمی‌شود که همیشه با داد و فریاد وارد شد.  این کار اثربخش نیست. هیچ کس دوست ندارد مورد انتقاد قرار گیرد . ولی در رختکن فوتبال، لازم است که اشتباهات بازیکنان خود را گوشزد کنید . من این کار را بلافاصله بعد از بازی انجام می‌دهم. من تا دوشنبه صبر نمی‌کنم ، همان موقع انجام می‌دهم، و تمام می‌شود. من دیگر به مسابقه بعدی فکر می‌کنم. انتقاد مدام از یک بازیکن هیچ فایده‌ای ندارد.

۳ – در زمین تمرین جایی برای انتقاد وجود ندارد . برای یک بازیکن – و برای بسیاری از انسان‌ها – هیچ‌چیزی بهتر از شنیدن یک «آفرین» نیست . این بهترین واژه‌ای است که تا به حال در ورزش اختراع شده است . نیازی نیست که از صفات عالی استفاده کنید .

۴ – شما هیچ گاه نباید کنترل خود را از دست بدهید – به خصوص وقتی که با ۳۰ آدم حرفه‌ای و میلیونر کار می‌کنید . اگر رفتار بدی از آن‌ها سر بزند، آن‌ها را توبیخ می‌کنیم، ولی مسئله از باشگاه خارج نمی‌شود . اگر کسی از کنترل من خارج شود، وای به حالش .

۵ – اگر والدین من هنوز زنده بودند ، خیلی به من افتخار می‌کردند . آن‌ها شروع خوبی را برای من در زندگی فراهم کردند ، یعنی ارزش‌های که مرا به جلو رانده‌اند، و اعتماد به نفس تا به خود ایمان داشته باشم .

10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن
10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

۶ – تنها قهرمانان واقعی هستند که بعد از شکست می‌آیند و ارزش خود را نشان می‌دهند – و من انتظار دارم که ما این گونه عمل کنیم .

۷ – به نظرم مهم است که انسان کار کند و من موظف هستم کار کنم . برخی قصد ندارند کار کنند ولی من به کار کردن خود ادامه می‌دهم .

۸ – در پايان مسابقه تنها چند سانتي متر با جام فاصله داريد در حالي که نمي توانيد آن را لمس کنيد اگر شکست بخوريد و براي بيشتر شما اين بهترين فرصت است . اگر تمام تلاش تان را نکرديد . بهتر است به رختکن برنگرديد! (در رختکن، بين دو نيمه بازي با بايرن در فينال ليگ قهرمانان)

۹ – هیچ‌گاه شانس در زندگی من نقشی نداشته است. بلکه این تلاش و پشتکار است که موفقیت می‌آورد .

۱۰ – تو اولین مسابقه که مربیگری میکردم دعا کردم و از خدا خواستم که برنده باشم ، اما نبردیم فهمیدم که تیم مقابلم هم خدا داره پس از اون به بعد تلاش کردم .

۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =

بررسی

تحول بزرگ در زندگی شخصی و کاری با قوانین جک کنفیلد

تحول بزرگ در زندگی شخصی و کاری با قوانین جک کنفیلد تحول بزرگ در زندگی شخصی و کاری با قوانی…