کم کردن هزینه های سفر به کمک این ۸ ترفند

223
کم کردن هزینه های سفر

کم کردن هزینه های سفر به کمک این ۸ ترفند

هزینه های بسیارزیاد پروازها، هتل ها و بسیاری از عوامل دیگر موجب می شود انگیزه مردم به سفر بسیار کم شود به همین جهت در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم شما را با ترفندهای کم کردن هزینه های سفر آشنا نماییم.

۱ – آسان ترین مسیر ارزان ترین نیست

از چندین شرکت هوایی و مسیرهای حمل و نقل استفاده کنید تا به مقصد برسید. این عمل موجب می‌شود هزینه کمتری پرداخت کنید. به همین جهت میبایست همه حالات سفر از شهر A به شهر B را بررسی کرده و مناسبترین آنها را برگزینید. به عنوان نمونه درصورتی که با هواپیما به لندن و با قطار به منچستر بروید ارزان تر از پرواز مستقیم به منچستر در می‌آید یا پرواز محلی به میلان ارزان‌تر از پرواز مستقیم به میلان می‌شود.

کم کردن هزینه های سفر
کم کردن هزینه های سفر

۲ – سفر بین شهری

پرواز مستقیم از نقطه یک به نقطه دو هزینه برتر از پرواز از نقطه یک به نقطه سه و با یک توقف در نقطه دو در می آید. می‌توانید بلیط پروازهای اتصالی را خریداری کنید و یا این که بخش دوم سفرتان را حذف کنید. حتی می‌توانید شهرهای دیگری را انتخاب وبروید و مسیرتان را خودتان انتخاب کنید.

۳ – کرایه ماشین

کرایه کردن ماشین برای سفر بین شهری گزینه مناسبی است اما داخل شهر هم مشکل ترافیک وهم مشکل پارکینگ پیدا خواهیدکرد. برای ذخیره زمان و پول توصیه می شود ازوسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و حتی درصورت امکان با دوچرخه به این طرف و آن طرف بروید.

۴ – از تخفیفات آژانس ها استفاده کنید

اغلب آزانس‌های مسافرتی تخفیفات خوبی برای توریست‌ها ارائه می دهند. به عنوان نمونه در برخی کشورهای اروپایی اگر یک بلیط قطار خریداری کنید یک بلیط رایگان می‌گیرید

کم کردن هزینه های سفر
کم کردن هزینه های سفر

۵ – بار زیاد ممنوع

مسافرت بدون بار و بنه زیاد عالی ترین روش برای هزینه کمتر است زیرا بیشتر خطوط هوایی هزینه‌ها را برای مسافرانی که بار کمتری دارند کم می‌کنند.

۶ – آپارتمان اجاره کنید

خوبی آپارتمان این است که آشپزخانه دارد و شما می‌توانید به راحتی در آن آشپزی کنید. درنتیجه احتیاجی به رفتن برای غذا خوردن به رستوران ندارید.

۷ – از تایم های رایگان موزه استفاده کنید

اکثر موزه‌ها بعضی ساعت‌ها و روزها رایگان می باشند. به عنوان نمونه موزه کولوسئوم در رم اولین یکشنبه هر ماه رایگان است. یا موزه پرادو در روزهای مشخصی از ساعت ۶ تا ۸ عصر رایگان است. بعضی از موزه‌ها هم ورودی ندارند.

کم کردن هزینه های سفر
کم کردن هزینه های سفر

۸ – در تاریخ ها سختگیر نباشید

بعضی اوقات پروازهایی که چند روز قبل یا بعد از روزی که مشخص کرده‌اید ارزان تر هستند. یه همین خاطر توصیه می شود در تقویم تنها یک تاریخ خاصی را برای سفر مشخص نکنید.

کم کردن هزینه های سفر به کمک این ۸ ترفند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

بررسی

زیبایی های کشور رومانی در فصول مختلف

زیبایی های کشور رومانی یکی از کشورهای زیبایی که در قاره سبز واقع شده کشور رومانی است که با…