کابینت هایگلاس به همراه تمامی مزیت ها و معایب آن

495
کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس به همراه تمامی مزیت ها و معایب آن

کابینت های هایگلاس رامی توان می توان گونه ای متفاوت ازکابینت های MDF دانست. این نوع از کابینت ها بسیار مدرن و شیک هستند، سطح براق آن ها می تواند چشم هر بیننده ای را به خودش جذب کند و البته تنوع رنگی بالای آن ها نیز از دیگرویژگی هایی است که باید به آن اشاره کرد. راحتی در نظافت کابینت نیز از دیگر مواردی است که موجب می شود این کابینت ها طرفداران زیادی داشته باشد. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا شما را بیشتر مزایا و معایب کابینت هایگلاس آشنا نماییم.

کابینت هایگلاس

هایگلاس مدلی از MDF است با این تفاوت که روی سطح آن یک روکش پلکسی گلاس استفاده شده است. خود پلاکسی گلاس نوعی پلاستیک است که ویژگی بارزآن شفافیت و شیشه ای بودن آن است و جنس آن به گونه ای است که از شیشه سبک تر درعین حال مقاوم تر است و با رنگ ها و طرح های بسیار گسترده در سرتاسر جهان تولید می شوند. کابینت هایگلاس علاوه بر نمای شیک و زیبایی که به آشپزخانه های مدرن می دهد خود به علت ویژگی منعکس کنندگی و شفاف بودن بنوعی منعکس کننده نور در آشپزخانه بحساب می آیند.

کابینت هایگلاس
کابینت هایگلاس

نکته بسیار مهم درزمان استفاده از کابینت های هایگلاس، نورگیر بودن فضای آشپزخانه است، بهره گیری از نور طبیعی در طول روز برای روشن کردن محیط آشپزخانه با استفاده از ویژگی صیقلی و بازتابی کابینت های لوکس تاثیر شگفت انگیزی بر دلنشینی آشپزخانه ها می گذارد و بنوعی میتوان گفت آنرا خاص می کند. یکی دیگر از عواملی که درزمان خرید کابینت های گلاس باید به آنها دقت شود دستگیره کابینت ها و کشوهای کابینت های هایگلاس می باشد که در زیبایی و تعریف کلاس دکوراسیون آشپزخانه تاثیر بسزایی می گذارند.

اغلب دستگیره های براقی که ظاهری ساده و ظریف دارند به خوبی می توانند طرحی مدرن را برای آشپزخانه شما به ارمغان بیاورند و به مقدار قابل توجهی جلوه مدرن کابینت آشپزخانه هایگلاس را تکمیل کنند. برای اثرگذاری هرچه بهترکابینت های های گلاس، بهره گیری از دستگیره های فلزی براق و کشیده در کشوهای کابینت می تواند بااشاره بر خطوط افقی آشپزخانه جلوه منحصربه فرد و شیکی را به آن بدهد.

کابینت هایگلاس
کابینت هایگلاس

ویژگی دیگری که استفاده از کابینت هایگلاس برای آشپزخانه به ارمغان می آورد سادگی آنهاست. ویژگی که در اصل مهری برای تایید سبک مدرن بشمار می آید. کابینت های کلاس به علت سطح صیقلی، صاف و شیشه ای که دارند نوعی بافت ساده را در ظاهر کلی آشپزخانه بوجود می آورد که خود بر هرچه شیک بودن این مکان شاره دارد چراکه همانطور که اطلاع دارید یکی از خصیصه های اصلی طراحی های مدرن کمیته گرایی و سادگی در ساختار محیط است.

 

کابینت هایگلاس به همراه تمامی مزیت ها و معایب آن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =

بررسی

تمیز کردن کابینت های چوبی با این روش های ساده

تمیز کردن کابینت های چوبی با این روش های ساده با نزدیک شدن سال تحویل ، کم کم خانواده ها سن…