دلیل علاقه خانم ها به خرید کردن کشف شد

442
علاقه خانم ها به خرید کردن

دلیل علاقه خانم ها به خرید کردن کشف شد

یکی از تفریحاتی که اکثر خانم‌ها برای انجام دادن آن شور و شوق بسیاری دارند، خرید کردن است. ولی آیا این علاقه و اشتیاق غیرقابل کنترل دائمی است؟ آیا خرید کردن در همه روزهای سال برای خانم‌ها خوش آیند ولذت بخش است؟ آیا فقط روز بعد از گرفتن حقوقشان علاقه دارند خرید کنند؟ دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم به بررسی علاقه خانم ها به خرید کردن اخیرا توسط مجله دیلی میل به آن پرداخته شده می پردازیم.

علاقه خانم ها به خرید کردن
علاقه خانم ها به خرید کردن

مجله دیلی‌میل در مقاله ای نوشته است: برخلاف تصور مرسوم تمایل غیرقابل توصیف به خرید فقط به روزهایی که حقوقشان را دریافت کرده اند محدود نمی‌شود. در حقیقت یک عامل بسیار پراهمیت در تشدید یا کاهش یافتن این تمایل نقش دارد و آن زمان تخمک‌گذاری در عادت ماهانه است.

آخرین تحقیقات دانشمندان نشان داده است، تنوع طلبی زنان ۱۸ تا ۴۰ سال در زمان های تخمک‌گذاری به طرز شگرفی بیشتر می‌شود. ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اما زنان در این مرحله کاملاً به نهنگی شبیه هستند که علاقه دارند در هر بار صید ماهی‌های بیشتر و متنوع‌تری دشت کند. تخمک‌گذاری وقتی است که خانم‌ها تمایل دارند هر چه را می‌بینند از طلا جواهرات گرفته تا لوازم آرایش و لباس برای خود بخرند. به صورت معمول اینچنین شور و اشتیاق بی‌حد و حصری بین آقایان دیده نمی‌شود.

علاقه خانم ها به خرید کردن
علاقه خانم ها به خرید کردن

نکته جالب دیگر این است که شیوه عملکرد خانم‌ها در مراکز خرید رابطه مستقیمی با روابط شخصی آنها دارد. اینگونه به نظر می‌رسد هر چه تمایل زنی به همسرش بیشتر باشد، تمایل او برای خرید انواع و اقسام کالاها بیشتر و بیشتر می‌شود. باین که حذف کردن خرید از زندگی خانمها امری غیر ممکن به نظر می‌رسد، ولی می‌توان با یک تحقیق دقیق از مجموعه عوامل اجتماعی و بیولوژیکی تحلیل دقیقی از این رفتار قالب خانمها ارائه داد.

دلیل علاقه خانم ها به خرید کردن کشف شد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 6 =