چرا آقایان سالگرد ازدواج را به راحتی فراموش می کنند

414
سالگرد ازدواج

چرا آقایان سالگرد ازدواج را به راحتی فراموش می کنند

همانگونه که اطلاع دارید، یکی ازمشکلات شایع بین زوج ها فراموش کردن سالگرد ازدواج ،جشن تولدها ویا مهمانی ها توسط آقایان است. به احتمال زیاد برای شما ویا همسرتان اتفاق افتاده است که روز مهمی مثل سالگرد ازدواج یا سالگرد رخداد مهم دیگری رافراموش کرده باشید وبه بی تفاوتی متهم شوید. دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک به بررسی دلایل این که چرا آقایان سالگرد ازدواج را به راحتی فراموش می کنند .

البته تکرار این دست فراموشی ها، دربین آقایان بیشتر است. در اغلب مواقع که این فراموشی اتفاق می افتد، طرف مقابل اطلاع دارد که همسرش، سالگردرا فراموش کرده وبا خرید هدیه، مصمم می شود که به اصطلاح مچ گیری کند وبه او ثابت کند، خودش بهتراز اوست و بیشتر برای زندگی مشترکشان ارزش قائل می شود. این اتفاق موجب می شود صمیمیت در خانواده به خطر بیفتد. همه مابه خوبی اطلاع داریم خانم ها به این دسته ازمسائل حساس تر هستند و علاقه دارند همسرشان باخرید هدیه آن ها را سورپرایز کند، اتفاقی که اغلب صورت نمی گیرد و موجب بروز مشکل می شود.

سالگرد ازدواج
سالگرد ازدواج

به خانم های محترم پیشنهاد می کنیم این تفاوت ذهنی خود وهمسرشان رابپذیرند واز چند روز قبل به او یادآوری کنند و هم چنین باتهیه هدیه ای کوچک، به همسر اصول دقت کردن را آموزش بدهند. توجه مثبت به همسر بااقدامی مانند تهیه گل و هدیه دادن، باعث بهبود روابط عاطفی زندگی مشترک می شود و ارتباط صمیمانه راافزایش می دهد. توجه داشته باشید همه ما، درحال یادگیری وکسب تجربه هستیم و هیچ اشکالی ندارد اگر درزندگی مشترک، مواردی را به همسرمان گوش زد کنیم و حتی آموزش دهیم. البته توجه داشته باشید خرید هدیه نمادین درچنین سالگردهایی، زن و شوهر را به یاد خاطره دلپذیر ازدواجشان می اندازد.

خرید هدیه درمناسبت های مختلف، نوازش غیرکلامی و غیرمستقیم هدف دار است که موجب افزایش همدلی دردو طرف می شود. نهایتا تأکید می کنیم یکی از اصول ما در زندگی مشترک، ایجاد احساس خوب در شریک زندگیمان است.

چرا آقایان سالگرد ازدواج را به راحتی فراموش می کنند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

بررسی

پیش شرطهای ازدواج موفق چه چیزهایی هستند

پیش شرطهای ازدواج موفق چه چیزهایی هستند پیش شرطهای ازدواج موفق : پیش شرطهای ازدواج موفق شا…