خانم ها به خاطر این ۱۰ دلیل به زن بودن خود افتخار کنید

579
زن بودن

خانم ها به خاطر این ۱۰ دلیل به زن بودن خود افتخار کنید

زن بودن مزایای بی نطیری دارد؛ موهبت هایی که باآنها به دنیا آمده‌اید و باید قدرشان را بدانید و خدای خود را شاکر باشید. در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک شما را با مزایای زن بودن آشنا می نماییم.

۱ – زنان مهربانترند

زن‌ها به طور ذاتی موجوداتی مهربان‌، دلسوز وصبور هستند. زنان بامشکلات و ناراحتی‌های سایرین به خوبی همدردی کرده وبرای آرامش دادن به دیگران نهایت تلاششان را می‌کنند.

۲ – زنان احساسات قوی دارند

زن‌ها درمقایسه با آقایان احساساتی قوی‌تر دارند. آنهااز سنین نونهالی بامشکلات درونی وبیرونی بی شماری مواجه می‌شوند که موجب قوی‌تر شدن آنها می‌شود. این موهبت به آنها قدرت می‌دهد بتوانند باهر سختی روبه‌رو شوند.

زن بودن
زن بودن

۳ – زنان می توانند چند کار را همزمان انجام دهند

خانم ها ازعهده هر کاری برمی‌آیند. می‌توانند یک مجموعه را اداره کنند، یک دولت را کنترل کنند ویا بردنیا حکومت کنند و درعین حال، در خانه خودشان هم بالاترین کارایی راداشته باشند. آنها بهتراز هرشخص دیگری می‌دانند که خانواده‌شان به چه چیزهایی احتیاج دارد و برآوردن احتیاجات آنها اصلی‌ترین اولویت زندگی خانم‌هاست.

۴ – زنان ستون قدرت اند

زنان ستون‌های قدرت وحمایت برای خودشان و خانواده هایشان هستند. تعداد مادرانی که به تنهایی ازکودکانشان مراقبت می‌کنند بسیار بیشتراز پدران است و همین امر نشان‌دهنده این است که آنها درانجام کارهای مختلف بدون حمایت وپشتیبانی سایرین کاملا موفق هستند.

زن بودن
زن بودن

۵ – زنان زیباترند

زن‌ها به طور ذاتی زیباتر از آقایان هستند. آنهابا هوش خارق‌العاده‌ای که درزیبا نگه داشتن خوددارند، بسیار دوست داشتنی تر به نظر می‌رسند.

۶ – زنان قدرت جلب توجه دارند

زنان این توانایی رادارند که صدها سررا به دلایل زیبایی، هوش یاتوانایی‌های خارق العاده خود به سمت خود برگردانند. حتی بیشتر اوقات همه این ویژگی‌ها را درکنار هم می توانند داشته باشند.

۷ – زنان قدرت شروع مجدد بالایی دارند

خانم‌ها آفریده ی حساس خداوند هستند وبسیار سریع ناامید می‌شوند و ضربه می‌بینند. اما این توانایی را دارند که خیلی زود بر مشکلات زندگی غلبه کرده وبرای موفقیت درهر کاری مجددا ازجایشان برخیزند و تلاش کنند.

زن بودن
زن بودن

۸ – زنان مادران بی نظری هستند

زنان توانایی بینظیری دارند که آن به دنیاآوردن یک انسان دیگر است. شخصی که بیشتراز هرفردی ازاو مراقبت خواهد کرد، برایش فداکاری‌ها خواهد کرد وبه او عشق خواهد ورزید. کودکشان بخشی ازوجود آنها و درحقیقت اصلی ترین بخش آن خواهد شد و هرکاری برای خوشبختی او انجام خواهند داد.

۹ – زنان کارایی بالاتری دارند

دنیای مردانه‌ای است اما همانگونه که اطلاع دارید خانم‌ها همه سعی شان را به کار بسته‌اند تادر جامعه، اجتماع وخانه کارایی بالاتری از خود نشان دهند.

۱۰ – زنان می توانند نقش های مختلفی درزندگی داشته باشند

زنان نقش‌های زیادی دارند وبرخلاف مردان این نقش‌ها فقط اسم وموقعیت نیستند. هرکدام ازاین نقش‌ها روحی درخود دارند وبه نوبه خود پراهمیت هستند.

خانم ها به خاطر این ۱۰ دلیل به زن بودن خود افتخار کنید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

بررسی

قابلیت های جالب بدن زنان نسبت به مردان

قابلیت های جالب بدن زنان نسبت به مردان هر یک از مرد و زن دارای خصوصیات جالبی هستند که با ت…