راهنمای دکوراسیون آشپزخانه با کمترین هزینه

367
راهنمای دکوراسیون آشپزخانه

راهنمای دکوراسیون آشپزخانه با کمترین هزینه

زیبایی دکوارسیون هر بخش از خانه بر زیبایی کل خانه موثر است. آشپزخانه نیز از این قانون پیروی می کند . گرچه برخی اشیاء در آشپزخانه را نمی توان خیلی تغییر داد، مانند کابینت ها که اندازه استاندارد و ثابت دارند و احتمال دارد بعد از مدتی یکنواخت به نظر برسند، ولی می توان با کمترین هزینه تغییراتی در سایر المان های آشپزخانه ایجاد کرد تا آشپزخانه ظاهر شیک و زیباتر پیدا کند. اگر مایل هستید با راهنمای دکوراسیون آشپزخانه آشنا شوید با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید.

چینش آشپزخانه

درصورتی راحتی برای شما اهمیت بسیاری دارد، باید تلاش کنید در چیدمان اثاث آشپزخانه سه ضلع اجاق گاز، سینک و یخچال را کوچک کنید. یعنی فاصله بین این وسایل کم باشد. توصیه می شود سعی کنید یخچال را در ابتدای ورودی آشپزخانه بگذارید چون که اغلب یخچال اولین هدف افرادی است که پا به آشپزخانه می گذارند.

راهنمای دکوراسیون آشپزخانه
راهنمای دکوراسیون آشپزخانه

ارتفاع

باید دقت کنید برای آشپزخانه هایی که ارتفاع سقفشان کوتاه است، از کابینت های بلند استفاده شود تا هم محیط را بزرگتر نشان دهد و هم نهایت استفاده از فضا شود.

ریخت و پاش

بعد از کابینت مهمترین عاملی که در آشپزخانه بسیار جلب توجه می کند، دیوار پشت سینک ظرفشویی و اجاق گاز می باشد. معمولا دیوار پشت اجاق و سینک به دلیل پاشیدن آب و مواد غذایی کثیف می شوند، به همین خاطر در زیبایی آشپزخانه تاثیرگذارند. به همین دلیل توصیه می شود همیشه از ریخت و پاش در این نواحی جلوگیری شود. کثیفی یا تمیزی این نواحی آشپزخانه می تواند شخصیت شما و سبک خانه را نشان دهد.

جزئیات

لولا و قفل و تجهیزات فلزی کابینت در زیبایی کابینت ها بسیار موثر هستند. افرادی که در خانه اجاره ای زندگی می کنند می توانند با همین تغییرات ساده، جلوه زیبایی به خانه خود بدهند.

راهنمای دکوراسیون آشپزخانه
راهنمای دکوراسیون آشپزخانه

نور

زمانی که پا به آشپزخانه می گذاریم، نخست به سقف نگاهی می اندازیم و به نورپردازی آشپزخانه و نورگیر بودن آن دقت می کنیم. برای جلوه بخشیدن به آشپزخانه می توانید در نواحی مختلف سقفآشپزخانه مانند بالای سینک، بالای پیشخوان و سایر قسمت ها از لامپ های LED استفاده کنید. البته تعداد زیاد این لامپ ها احتمالا مقرون به صرفه نباشد. می توانید چیدمان آنها را به شکلی انجام دهید که یکی از آنها اصلی باشد و سایر لامپ ها اطراف آن قرار بگیرند. با این تکنیک آشپزخانه شما زیباتر و باشکوه تر خواهد شد.

کف آشپزخانه

امروزه کفپوش چوبی برای آشپزخانه (مانند سایر قسمت های خانه) بسیار محبوب هستند و جلوه خاصی به خانه می دهد اما کفپوش سرامیکی مخصوصا اگر به صورت اریب چیده شده باشد، بسیار شیک خواهد شد.

ظرفشویی

برای آنکه زیبایی و کارکرد سینک ظرفشویی دائمی باشد، سینک های باکیفیت خریداری کنید. هنگام تهیه شیر آب نیز قیمت، ظاهر و کارکرد را مدنظر داشته باشید.

منبع : womansday.com

 

راهنمای دکوراسیون آشپزخانه با کمترین هزینه نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

بررسی

نکات ضروری در استفاده از قاشق های چوبی

نکات ضروری در استفاده از قاشق های چوبی نکات ضروری در استفاده از قاشق های چوبی : باید قبول …