دانلود ویدیوهای یوتیوب و تماشای از طریق تلگرام

797
دانلود ویدیوهای یوتیوب

دانلود ویدیوهای یوتیوب و تماشای از طریق تلگرام

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که کاربران زیادی به‌دلیل آیتم های ویژه این پیام‌رسان از آن به صورت یک عضو جدایی ناپذیر شبکه های مجازی استفاده می‌کنند. عضویت در گروه‌ها و کانال‌های گوناگون برای دریافت موارد مورد نیاز و بهره گیری از ربات‌های متعدد برای انجام کارهای روزمره، دو ویژگی مهم تلگرام است که آن را از سایر پیام‌رسان‌ها معروفتر و محبوب تر کرده است. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک می‌خواهیم شما را با نحوه دانلود ویدیوهای یوتیوب آشنا نماییم.

دانلود ویدیوهای یوتیوب
دانلود ویدیوهای یوتیوب

ربات‌ها در حقیقت افزونه‌های جانبی هستند که فرد استفاده کننده با آنها از راه ارسال پیام، فرمان‌های متفاوت و درخواست‌های متعدد در تعامل هستند. ربات ها اغلب محتویات مرتبط با نیازهای شما را به محض دریافت درخواست، در اختیار شما قرار می‌دهد. برای افزودن ربات‌ها به لیست افزونه های خود می‌توانید نام‌ روبات بعد از علامت @ در بخش جستجو تایپ کنید.

ربات utubebot@، ربات مربوط به دانلود از یوتیوب می باشد. شما با نصب این ربات می‌توانید ویدیو مورد نظر خود را از یوتیوب به آسانی تماشا و دانلود کنید. نکته قابل توجه این است که با استفاده از این ربات می توانید ویدیوها را به شکل فایل صوتی و یا فایل ویدیویی با فرمت‌های گوناگون دانلود کنید.

برای دانلود ویدیو‌های یوتیوب، تنها کافی است لینک آن را برای ربات ارسال کنید و فایل ویدیویی و یا صوتی را دانلود کنید. این ربات امکان دریافت ویدئوها با کیفیت های گوناگون و حتی تبدیل خروجی آن‌ها به فایل‌های صوتی را فراهم می‌کند. برای استفاده از این ربات، در قسمت جستجو utubebot@ را تایپ کنید. بر روی آن کلیک کنید. سپس از باز شدن پنجره چت، بر روی start کلیک کنید.

دانلود ویدیوهای یوتیوب
دانلود ویدیوهای یوتیوب

در مرحله بعدی زبان مورد نظر انتخاب کنید. سپس، آدرس لینک ویدیو یوتیوب دلخواه تان را برای ربات ارسال کنید. شما به وسیله این ربات، می‌توانید ویدیو‌ی مورد نظر را در یوتیوب جستجو کنید. این کار را از راه دستور vid@ انجام می گیرد.

یکی از مزایای خوب این ربات پشتیبانی زبان فارسی است. این ربات قادر است ویدیو‌هایی را دانلود کند که حجم آنها ۵۰ مگابایت است.

دانلود ویدیوهای یوتیوب و تماشای از طریق تلگرام نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − نه =

بررسی

۴ پیام رسان امن و رمزنگاری شده در جهان

۴ پیام رسان امن و رمزنگاری شده در جهان ۴ پیام رسان امن و رمزنگاری شده در جهان : این روزها …