خواص ماهی سالمون در افزیش میل و قدرت جنسی

495
خواص ماهی سالمون

خواص ماهی سالمون در افزیش میل و قدرت جنسی

سالمون ازجمله ماهی های مقوی وبا کیفیتی است که به خاطر پروتئین وامگا ۳ بالایی که دارد درزمره معروف ترین و پرخاصیت ترین آبزیان قرار گرفته است. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک شمارا با خواص ماهی سالمون و تاثیر شگفت انگیز آن در افزایش میل جنسی آشنا می کنیم.

نخست لازم است توجه نمایید منظوراز میل جنسی همان افزایش غریزه و تمایل به ایجاد رابطه زناشویی است. در این میان دلایل مختلفی درکاهش ویا افزایش میل جنسی دخیل هستند، که یکی ازاین عوامل موثر استفاده از برخی مواد غذایی می باشد. تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید تادرک واضح تری نسبت به تاثیرماهی سالمون بر افزایش میل جنسی داشته باشید.

خواص سالمون بر تقویت قوای جنسی

تاکنون از خود پرسیده اید که انواع مختلف غذاها چگونه می توانند درافزایش میل جنسی تاثیر گذار باشند؟ لازم است توجه کنید هرگونه مواد خوراکی که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن وقلب شما شود می تواند درمیل جنسی هم تاثیرگذار باشد. دلیل آن واضح است چونکه برخی ازمواد غذایی مانند سالمون باعث بهبود گردش خون سالم دربدن می شود و درحقیقت قلبی که سالم باشد خون رادر بدن به خوبی پمپاژ می کند وموجب افزایش احساسات درطول رابطه زناشویی می گردد.

خواص ماهی سالمون
خواص ماهی سالمون

سلنیوم

سالمون حاوی ماده ای معدنی به نام سلنیوم است که این میزان سلنیوم به نسبت سایر ماهی هادر سالمون بیشتر بوده وبا تقویت سیتم ایمنی بدن، احتمال عفونت ها راکاهش داده و اصلی ترین ماده برای افزایش قوای جنسی وباروری نطفه در آقایان محسوب می گردد.

روی

این ماده معدنی به طورمستقیم با میزان تستوسترون در خون مرتبط است وکمبود روی در خون درعملکرد جنسی مردان دخیل بوده و موجب کاهش میزان اسپرم درآنها می شود. درنتیجه بااستفاده مرتب ماهی سالمون می توانید میزان ۱ میلی گرم روی که درمقایسه با دیگر ماهی ها بسیار بیشتر است رادریافت کنید.

خواص ماهی سالمون
خواص ماهی سالمون

آرژنین

آرژنین یک نوع اسید آمینه است که دربدن به جهت تولید اکسید نیتریک از آن استفاده می شود. دراندام تناسلی اکسید نیتریک مجب گسترش عروق خونی می گردد. حال کاهش این ماده دربدن سبب می شود که آقایان با مشکل نعوظ و زنان باعدم تحریک مواجه شوند. به همین دلیل برای رفع این مشکلات علاوه برماهی سالمون، ماهی کاد و ماهی هالیبوت که سرشار از آرژنین هستند پیشنهاد می شود.

خواص ماهی سالمون در افزیش میل و قدرت جنسی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − سه =

بررسی

افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر

افزایش میل جنسی با مدیتیشن برای لذت بخشی بیشتر افزایش میل جنسی با مدیتیشن جنسی : مدیتیشن ج…