شیک ترین ترکیب بندی رنگ های دکوراسیون برای انواع سلایق

509
ترکیب بندی رنگ

شیک ترین ترکیب بندی رنگ های دکوراسیون برای انواع سلایق

ترکیب رنگ های متعددی هست که طراحان در دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. به عنوان نمونه ترکیب آبی وطوسی احتمالا کمی خسته کننده به نظربیاید ولی طراحان این توانایی رادارند بااستفاده ازآن ها به طورکامل ظاهر اتاق را تغییر دهند. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک چندین نمونه از شیک ترین ترکیب بندی رنگ هایی که طراحان به دفعات درحرفه خود استفاده می کنند معرفی شده است. شما هم درصورت تمایل می توانید ازآن ها برای دکورمنزل خود استفاده کنید.

۱ – آبی، سفید، برنز

یکی ازخاص ترین ترکیب رنگ ها استفاده ازرنگ های آبی، سفید وقهوه ای است. آبی ملایم به همراه رنگ کلاسیک سفید وقهوه ای(برنزی) جلوه فوق العاده ای پیدا می کند. بااین ترکیب می توان ترکیب رنگ کلاسیک را به راحتی به روز کرد.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ

۲ – آبی روشن، قرمز

استفاده از آبی روشن و قرمز حس سفری پررمز وراز به فرهنگ کلاسیک آمریکایی ها را می دهد.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ

۳ – فیروزه ای، سبز، خاکستری

استفاده از این ۳ رنگ درمحیط اتاق حس دلبستگی وسرزندگی به فضا می بخشد.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ

۴ – خاکستری، مشکی، سفید

استفاده از ترکیب خاکستری موشی با مشکی وسفید یکی ازترکیب رنگ های مورد علاقه دیزاینرهای داخلی است. همانگونه که درتصویر زیر میبینید رنگ ملایم وروشن دیوارها فضایی آرام بخش ایجاد کرده است. درنظرداشته باشید با افزودن رنگ خاکستری به ترکیب سفید و مشکی اتاق جذابیت بیشتری پیدا می کند.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ

۵ – سبز، خاکستری

خاکستری رنگی است آرام وملایم و درعین حال خاص و ویژه است. این ترکیب رنگ رامی توان به صورت های گوناگونی به کار برد. زمانی که به همراه رنگ خاکستری رنگ سبز رابه عنوان رنگ حاشیه ای درنواحی مثل پرده ها یانشیمن صندلی ها به کار ببریم جزئیات اتاق بهتر به چشم می آیند.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ

۶ – رز، کرم، شرابی

استفاده از رنگ رزی با کرمی و شرابی مجددا یکی ازشیک ترین ترکیب بندی رنگ های طراحان است. این رنگ های گرم وآرام بخش معمولا برای اتاق خواب مناسب هستند.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ

۷ – آبی فیروزه ای، آبی کبالت

آبی یکی ازرنگ هایی است که دردکور بسیار زیاد مورد توجه قرار می گیرد و دو طیف آبی که جلوه خیلی خاصی به فضای اتاق می دهند آبی فیروزه ای و آبی کبالت است. این ترکیب هم به اتاق روحی تازه می بخشد و هم ظاهری خاص و لوکس ایجاد می کند. این رنگ ها اغلب در پارچه های مورداستفاده در اتاق استفاده می شود.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ

۸ – سبز لیمویی، آبی روشن

ترکیب آبی روشن و سبز ترکیبی منحصربه فرد و ارگانیک ودر عین حال زنده و پرانرژی است. درصورتی که قصد دارید دو رنگی که درچرخه رنگ ها به هم نزدیک هستند انتخاب کنید آبی و سبز گزینه مناسبی است.

ترکیب بندی رنگ
ترکیب بندی رنگ
شیک ترین ترکیب بندی رنگ های دکوراسیون برای انواع سلایق نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =

بررسی

آموزش تصویری ساخت گلدان لامپی آویزان از ۰ تا ۱۰۰

آموزش تصویری ساخت گلدان لامپی آویزان از ۰ تا ۱۰۰ دکورهای آویز نمای ویژه‌ای به محیط و فضای …