تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی

343
تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی

تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی

تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد : هر روز صبح که لباسهایتان را می پوشید چه پیامی را به دنیای اطرافتان انتقال می دهید ؟ به تمام آنهایی که صبح برای پوشیدن لباس هایشان وقت گذاشته و فکر کرده اند باید بگوییم : آن چه می پوشید دیدگاه مردم نسبت به شما و دیدگاه شما نسبت به خودتان را تحت تاثیر قرار می دهد . بله، چطور لباس پوشیدن مهم است ، آنقدر که باورتان نخواهد شد .

تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی
تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی

البته درک تاثیر پوشیدن لباس های رسمی و یا برعکس، لباس های غیر رسمی، بر احساسات و رفتار شما کار سختی نیست . اما طرز لباس پوشیدن ما جنبه های جالبی از وجودمان را آشکار می کند . اکثر افراد به رنگ های زیادی علاقه دارند اما ممکن است همه رنگ ها مناسب کمد لباس شما نباشند . هرکسی با یک گروه منحصر به فرد از رنگ ها بهتر و زیباتر دیده می شود . هماهنگی رنگ های متناسب می تواند جذابیت فرد را افزایش دهد.

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم در مورد تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی بیشتر صحبت کنیم . لطفا همراه ما باشید .

پیدا کردن رنگ پوست خود

برای اینکه بدانید از چه رنگ هایی باید بیشتر استفاده کنید لازم است که طیف رنگی پوست خود را بشناسید . برای این کار بدانید که دو طیف رنگی سرد و گرم برای پوست وجود دارد. اغلب پوست های گرم به رنگ زرد متمایل به نارنجی یا قهوه ای هستند در حالی که پوست های سرد به رنگ صورتی کمرنگ یا به اصطلاح رنگ پریده.

راه دیگر تشخیص رنگ پوست رگ های کف دست یا مچ دست هستند که رنگ رگ های پوست گرم سبز و پوست سرد آبی یا بنفش می باشد.

بهتر است طیف رنگی سرد و گرم را بیشتر بشناسید.

رنگ های سرد متمایل به آبی مانند آبی، بنفش و … و رنگ های گرم متمایل به زرد مانند قرمز، نارنجی و …هستند.

تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی
تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی

رنگ های خنثی

برای خرید کفش، کلاه و کیف و … بهتر است از رنگ های خنثی استفاده کنید . مانند خاکستری، سیاه، سفید، قهوه ای تیره و …. که به صورت تک رنگ باشد. این نوع رنگ ها معمولا هم با رنگ های گرم و هم با رنگ های سرد هم خوانی و تناسب دارند.

تطبیق

شی مورد نظر را در نور طبیعی و مناسب و فضای روشن کنار صورت خود قرار دهید. به این ترتیب می توانید به کمک یک آینه از هماهنگی رنگ با پوست خود اطمینان حاصل کنید. اگر تصمیم گیری در این مورد برایتان سخت است از یک دوست کمک بگیرید.

ترکیب کمد لباس

حتما در کمد لباس خود از یک یا دو رنگ خنثی استفاده کنید. بهتر است شلوار، کت و کفش در این دسته قرار بگیرند.

هماهنگی

معمولا ترکیب یک رنگ خنثی با رنگ ها اصلی زیبا و جذاب می شود. بهتر است از گروه رنگی متناسب با رنگ پوست خود چند دست لباس متنوع در گنجه داشته باشید.

لوازم جانبی

انتخاب لوازم جانبی با رنگ های مکمل لباس شما می تواند خیره کننده باشد. مثلا انتخاب یک کمربند بنفش برای یک دامن کرم رنگ یا زرد. یا یک جیب یا کراوات نارنجی برای لباس آبی.

آزمون و خطا

اگر تعداد لباس های کمد شما محدود است می توانید یک کار سرگرم کننده انجام دهید. لباس های خود را با هم بطور تصادفی بپوشید و ترکیب مناسب را انتخاب کنید. ابتدا مشخص کنید که چه نوع سبک و مدلی می خواهید لباس بپوشید. رسمی، اسپورت یا …. با توجه به مکان و زمان مورد نظر لباس های خود را دسته بندی کرده و بعد به ترکیب آن بپردازید.

چند توصیه

تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی
تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی

۱ – قرمز رنگی بسیار موثر است . فراوانی لوگوهایی که از این رنگ غالب استفاده می کنند مدرکی قوی برای اثبات این نظریه است . ولی قرمز مصارفی فراتر از جلب توجه نیز دارد . پوشیدن لباس قرمز به خانم ها توصیه می شود ، زیرا با این کار باعث می شوند که آقایان فکر کنند این خود آنها هستند که جذابند و نه رنگ لباسی که پوشیده اند .

۲ – پوشیدن لباس های غیرعادی یعنی آمادگی برای تجربه های تازه .کسانی که لباس های نامتداول به تن می کنند برای پذیرش چیزهای تازه آمادگی بیشتری دارند . البته این غیر عادی بودن لزوما به معنای پوشیدن لباس های نامناسب نیست .

۳ – مثل جوان ها لباس بپوشید تا احساس جوانی کنید . هرچند نوجوان ها از اینکه پدر و مادرشان مثل آنها لباس بپوشند متنفرند ، ولی خوب باید بدانید که مثل جوان ها لباس پوشیدن باعث می شود شما احساس جوانی کنید و مثل جوان ها رفتار کنید و حتی روی سلامت شما تاثیر می گذارد .

۴ – لباس عامل مهم در گیرائی و جذابیت فرد محسوب می شود و جذابیت خود دارای اثرات دامنه دار ، نه تنها بر جاذبه جنس مخالف بلکه بر بسیاری از جنبه های دیگر دارد .

۵ – نوع و رنگ لباس در هر فرد نشانگر روحیه و درون افراد و همچنین نوع نگرش آنها به جامعه و قضاوت آن می باشد .

تاثیر رنگ لباس در جذابیت فرد و بهبود روابط اجتماعی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

بررسی

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی

رازهای خوشتیپ تر شدن با رعایت ۵ نکته کلیدی لباس‌هایتان آن تاثیری که دوست دارید را روی اطرا…