بیوگرافی نازنین بنیادی ستاره ایرانی هالیوود

591
بیوگرافی نازنین بنیادی

بیوگرافی نازنین بنیادی ستاره ایرانی هالیوود

نازنین بنیادی یکی از بازیگران جوان ایرانی است که هم اکنون در سینمای هالیوود مشغول به ایفای نقش است. بنیادی هم در تلویزیون و هم در سینما فعالیت دارد. وی متولد تهران است اما والدین نازنین بسیار سریع، دقیقا بیست روز بعد از تولدش او را به مقصدلندن از ایران خارج کردند و تا ۱۹ سالگی ساکن لندن بود وی درسن بیست سالگی به لس آنجلس آمریکا نقل مکان کرد. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا به بیوگرافی نازنین بنیادی بپردازیم.

بیوگرافی نازنین بنیادی
بیوگرافی نازنین بنیادی

والدین نازنین با تکیه بر شیوه تربیت ایرانیان آیین و اخلاق و راستی و درستی و تحصیل نازنین را پرورش دادند . وی از یک مدرسه معروف خصوصی در لندن فارغ التحصیل شد.  بنیادی عالی تحصیلی از دانشگاه اوروین کالیفرنیا در رشته علوم زیستی دریافت کرده است وی پژوهش هایی هم در مورد سرطان داشته است که درنتیجه آن برنده جایزه چانگ پی چون دانشجوی دوره لیسانس شد.

بیوگرافی نازنین بنیادی
بیوگرافی نازنین بنیادی

بنیادی تخصص ویژه ای در عملکرد چند تکلیفی دارد که موجبات پیشرفت وی درزندگی شخصی اش شده است . وی همچنین تسلط کاملی در اسکی روی یخ ، رقص شکم ، غواصی زیر آب دارد که حاکی از استعداد ناب این بازیگر ایرانی است. بنیادی در عرصه سیاست هم فعالیت هایی داردو در حال حاضر در کنار کار بازیگری مشغول آگاه سازی اذهان مردم از وضیعت حقوق بشر در جهان بویژه کشورهای محروم دارد.

بیوگرافی نازنین بنیادی
بیوگرافی نازنین بنیادی

نازنین از نه سالگی علاقه فراوانی به هنر داشت و در دانشگاه سلطنتی موسیقی در لندن به توانایی خود پی برد و با فراگرفتن ویولن به پرورش استعداد خود پرداخت . نازنین بنیادی قدمت زیادی در بازیگری ندارد ولی یکی از مشهورترین چهره های ایرانی حاضر در هالیوود در کنار شایر بازیگران مشهور مانند شهره آغداشلو است. وی در مصاحبه ای اظهار داشت که از بازی در نقش هایی که خاورمیانه ای و تروریستی دارد نفرت دارد.

بیوگرافی نازنین بنیادی
بیوگرافی نازنین بنیادی

از فیلم های که این بازیگر ایرانی در آن ایفای نقش کرده است می توان به Game Face با کارگردانی جیمز رودیمر, Shade of ray به کارگردانی جعفر محمود و Kal: Yesterday & Tomorrow به گارگردانی فریا پارخ اشاره کرد. Game Face یک فیلم کمدی است و نازنین بنیادی نقش خانمی را دارد که از عشق متنفر شده است و اجازه نمی دهد که نه خودش عاشق کسی بشود و نه کسی عاشق او شود.

فیلم شناسی نازنین بنیادی

نام فیلم یا سریال تاریخ انتشار
Kal: Yesterday & Tomorrow ۲۰۰۶
Game Face ۲۰۰۷
The Game ۲۰۰۷
General Hospital: Night Shift ۲۰۰۷
Charlie Wilson’s War ۲۰۰۷
Iron Man ۲۰۰۸
Shade of Ray ۲۰۰۸
General Hospital ۲۰۰۷-۲۰۰۹
Diplomacy ۲۰۰۹
۲۴ ۲۰۱۰
Hawthorne ۲۰۱۰
The Next Three Days ۲۰۱۰
How I met Your Mother ۲۰۱۱
بیوگرافی نازنین بنیادی ستاره ایرانی هالیوود نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =

بررسی

سارا شاهی از نوادگان فتحعلی شاه در جمع ستارگان هالیوود

سارا شاهی از نوادگان فتحعلی شاه در جمع ستارگان هالیوود سارا شاهی ندیده فتحلیشاه قاجار پادش…