به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید

611
به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید

به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید

به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید : بسیاری از ما بزرگترین آرزویمان میلیونر شدن است ، اما چرا هنوز میلیونر نیستیم؟! ممکن است پول نتواند تضمین شاد بودن ما باشد، اما حداقل باعث کاهش استرس و راحت زندگی کردن می شود .

متاسفانه، بیشتر مردم نمی‌توانند پولدار شوند . وقتی هم از این افراد بپرسید چرا هنوز ثروتمند نیستید بهانه‌های مختلفی برای شما دست و پا می‌کنند ، دلایلی برای اینکه چرا هنوز میلیونر نیستند . شاید این بهانه‌ها برای خیلی‌ها دلایل معتبر و قانع‌کننده‌ای باشد اما همین عذر و بهانه‌ها هستند که مانع ثروتمند شدن بیشتر افراد جامعه شده‌اند . اگر می‌خواهید استراتژی مناسب برای کسب موفقیت و ثروت را شناسایی کنید و به اهداف خود دست‌ یابید دست از توجیه بردارید و تمام این بهانه‌های غیرمنطقی را کنار بگذارید .

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم به شما بگوییم چرا و به چه دلایل شما هنوز میلیونر نیستید ! همراه ما باشید .

به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید
به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید

۱ – راهنمای راه ندارید

شما به کسی احتیاج دارید تا شما را راهنمایی کند تا مسیر درست را انتخاب کنید و آن شخص باید بتواند شما را به سمت موفقیت هدایت کند. این مزیتی است که هرکسی، در ابتدای کارش از آن برخوردار نبوده است . اگر کسی را نداشته باشید که در راه کسب موفقیت و ثروت شما را راهنمایی کند مسیر موفقیت طولانی، خسته‌کننده و گاهی اوقات ناامیدکننده خواهد شد. با داشتن مربی که قبلاً به اهداف شما دست یافته است مسیر شما کوتاه‌تر خواهد شد و زودتر ثروتمند خواهید شد . یک مربی حدس و گمان را از زندگی شاگردش حذف می‌کند و او را در مسیر صحیح و مناسب راهنمایی می‌کند. بهتر است از همین الان برای خود یک مربی پیدا کنید و از وجود او به نفع خودتان استفاده کنید.

۲ – انسان از خود گذشته ای نیستید

اگر شما نمی توانید از چیزهایی که دارید به راحتی بگذرید و خوشی های زودگذر و تفریح با دوستانتان و مهمانی رفتن را به کارتان ترجیح بدهید، پس هرگز آن موفقیت مالی که به دنبالش هستید را نخواهید یافت.

۳ – از شکست می ترسید

شما اشتباه خواهید کرد و شکست خواهید خورد ، اما از شکستتان تجربه کسب خواهید کرد . اگر شما از شکست می ترسید، پس هرگز نمی توانید موفقیتهای بزرگ را تجربه کنید. یادتان باشد، همه کسانی که به موفقیت رسیدند، حداقل یک شکست بزرگ را در زندگیشان تجربه کردند.

به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید
به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید

۴ – اهدافتان شفاف نیست

اگر شما اهدافتان شفاف و مشخص نیست و روش های کارآمد برای رسیدن به آن ها را در نظر نگرفته اید، پس هرگز یک میلیونر نخواهید شد. برای برنامه ریزی روی اهداف و عملکردتان وقت بگذارید.

۵ –  از اینترنت استفاده نمی کنید

یکی از مهم ترین دست آوردهایی که باعث دگرگونی و تغییر جهان شده، اینترنت است. و یکی از پولساز ترین ابزار در کسب و کار است که خیلی ها از آن غافل مانده اند.

به یاد داشته باشید ، موفقیت جاده همواری نیست . 

۶ – فکر می کنید پول شادی آور نیست

درست است که پول نمی‌تواند برای شما شادی و خوشبختی بخرد اما آزادی عمل زیادی به شما خواهد داد . اگر باور کنید که پول ریشه‌ی تمام بدی‌ها است انگیزه‌ی خود برای کسب درآمد بیشتر را محدود خواهید کرد . تا زمانی که به پول به چشم دشمن نگاه کنید هیچ کدام از نکات مطرح شده در این مقاله برای شما قابل استفاده نخواهد بود.

۷ – دوستانتان مناسب پیشرفت شما نیستند

کسانی که اطراف شما هستند، باید شما را در رسیدن به پیشرفت حمایت کنند. آن ها باید با شما همراه باشند و شما را در راه رسیدن به اهدافتان تشویق کنند و هرگاه در طول مسیرتان به مانعی برخوردید، با آرامش به ادامه راه حمایتتان کنند. اگر فکر می کنید که کسی را با این خصوصیات در اطرافتان نمی یابید، پیشنهاد میکنم هرچه زودتر دست به کار شوید و یک دوست خوب بیابید.

به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید
به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید

۸ – به پرورش مهارت هایتان توجهی ندارید

ممکن است کسب مهارت و پرورش آن زمان زیادی ببرد، اما در بلند مدت تاثیر و نتایج آن را خواهید دید.

۹ – فکر می‌کنید گذشته تان مانع موفقیت‌ است.

مسلماً این فکر فقط دست آوردهای شما را محدود می‌کند. پیشینه شما هیچ‌ وقت مانعی برای موفقیت و خوشبختی شما نخواهد بود. این روزها انسان‌هایی هستند که در فقیرترین خانواده‌های جهان به دنیا آمده‌اند اما باز هم با تلاش و پشتکار مولتی میلیونر شده اند. اگر باور ندارید، زندگی‌نامه اپرا وینفری را مطالعه کنید. زندگی‌نامه اپرا الهام‌بخش شما خواهد بود.

 

به این دلایل شما هنوز میلیونر نیستید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

بررسی

۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته که باید بدانید

۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته که باید بدانید ۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته  : امرو…