اپلیکیشن Flo دستیار هوشمند خانم ها در تقویم عادت ماهانه

940
اپلیکیشن Flo

اپلیکیشن Flo دستیار هوشمند خانم ها در تقویم عادت ماهانه

یکی ازسختی های زن بودن، عادت های ماهانه است. البته ظاهرا ماهانه است، به خاطراین که خانم‌های زیادی هستند که با دوره های زمانی متفاوتی، این عادت را تجربه می‌کنند. سیکل دوره‌های ماهانه بااین که تقریبا در همه خانم‌ها یکسان است، ولی در عین حال ظاهر برای هر شخص منحصربه فرد هم هست. یک خانم خیلی منظم و دقیق این سیکل ماهانه را تجربه می‌کند، یک خانم هم هیچوقت قادرنیست پیشبینی کند دقیقا چه زمانی اتفاق خواهد افتاد، برای فردی تجربه ناخوش آیندی است، ولی دیگری هیچ مشکل خاص جسمانی احساس نمی‌کند تنها خیلی زودرنج و احساساتی می‌شود. دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک شما را با اپلیکیشن Flo که دستیارهوشمند خانم ها به حساب می آیدآشنا می نماییم. با ماهمراه باشید!

اپلیکیشن Flo
اپلیکیشن Flo

 

این اپلیکیشن برای عملکردفوق العاده اش در پیشبینی محبوب شده است وبه خوبی در زمان کم، الگوی سیکل عادت ماهانه شما را کشف می‌کند و به شمادر پیشبینی زمان بعدی پریود، زمان تخمک‌گذاری، بررسی احتمال بارداری در روزهای مختلف ماه و مواردی ازاین قبیل کمک می‌کند.

ویژگی های بارز اپلیکیشن Flo

اطلاعات و داده های بیشتر

در این نرم افزار می توانید شرایط خلقی هر روز و درد یا وضعیت های دیگرمثل تهوع یا سرگیجه را ثبت کنید. در صورت داشتن رابطه زناشویی هم می‌توانید آن راهم به اطلاعات اولیه نرم افزار بیافزایید. همچنین می‌توانید آیتم های مربوط به تحرکات بدنی، رژیم غذایی، مقدارآب مصرفی در طول روز و مانند آن راهم استفاده کنید تا برنامه به سلامت و تناسب بیشتر شما کمک کند. برنامه Flo موقعیت های تأثیرگذار دیگر را هم اضافه کرده که روی بررسی داده های معمول شما اثر نگذارند، مثلا سفر، بیماری یا اظطراب شدید.

طراحی ساده و کاربردی

از خصیصه های خیلی خوب اپلیکیشن Flo، طراحی آن است. دیزاین بسیارساده، با گرافیک واضح و کاربردی وکاملا قابل فهم. تغییر در روزهای تقویم آن بسیار آسان بوده و با تفکیک رنگ، سیکل های مختلف را مشخص می‌کند. قرمز، روزهای پریود، سفیدروزهای با احتمال بارداری خیلی کم و سبزآبی روزهای نزدیک به تخمک‌گذاری با شانس بارداری کم تا زیاد. بااتمام هرسیکل، تعداد روزهای آن را به آسانی می‌توانید ببینید. با نزدیک شدن به زمان پریود بعدی هم با ارسال خبربه شماهشدار می‌دهد و یادآوری می‌کند که تایم شروع پریودرا در برنامه خود ثبت کنید.

اپلیکیشن Flo
اپلیکیشن Flo

 

ثبت وحفظ اطلاعات شما

از دیگرویژگی های این برنامه این است که شما قادر خواهید بود اطمینان حاصل کنید اطلاعاتتان محرمانه خواهد ماند و از بین نخواهد رفت. می‌توانیدپسورد مخصوصی برای ورود به این برنامه مشخص کنید تا شخصی به جز شما به اطلاعات خصوصی‌تان دسترسی پیدانکند. همچنین، با ثبت ایمیل خود، می‌توانید داده های ثبت شده آن را همیشه داشته باشید.

تقویم کاربردی

پس ازمدتی استفاده از این برنامه، به یکی ازکاربردی ترین دستیار همیشگی شما تبدیل خواهد شد ودیگر پاسخ تعداد زیادی ازپرسش ها را به سرعت با استفاده از آن خواهید دانست. درپاسخ به سوالات پزشکتان، هیچ شکی نخواهیدداشت چون روزها ودوره‌ها وفاصله‌هایشان را خودش می‌شمارد! همچنین برای برنامه‌ریزی‌های آینده هم کافی است به تقویم آن سربزنید و از روی رنگ روزها مثلا متوجه شویدچه زمانی برای سفرمناسب است، یا چه هنگام باید دارویتان را از سر بگیرید یا چه زمانی، برای برنامه‌ریزی تلاش برای بارداری مناسبتر خواهد بود.

اپلیکیشن Flo دستیار هوشمند خانم ها در تقویم عادت ماهانه نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + بیست =

بررسی

مواد غذایی که مانع باردار شدن می شوند

مواد غذایی که مانع باردار شدن می شوند مواد غذایی که مانع باردار شدن می شوند : اگر میخواهید…