۸ تکنیک ساده و کاربردی برای افزایش جذابیت ظاهری تان

373
افزایش جذابیت ظاهری

۸ تکنیک ساده و کاربردی برای افزایش جذابیت ظاهری تان

شاید این تصور راداشته باشید برای افزایش جذابیت ظاهری‌ تان کار زیادی از دستتان برنمی آید اما تغییرات ساده وکاربردی وجود دارند که هر شخصی می‌تواند باکمی تلاش وصرف وقت، تاثیرش روی سایرین و جذابیتش درنگاه آنها را بیشتر کند. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک شمارا با ۸ تکنیک ساده و کاربردی برای افزایش جذابیت ظاهری آشنا می نماییم.

۱ – صحبت های سطحی نداشته باشید

پژوهش ها وتحقیقات متعددی، اشخاصی راکه در مورد موضوعات سطحی بادیگران حرف می‌زدند رابا اشخاصی که موضوعات مهم‌تری رابرای گفتگو برمی گزینند مورد مقایسه قرار دادند. این تحقیقات نشان میدهد افرادی که درمورد خودشان، باورهای‌شان و یا اعتقادات خود حرف می‌زنند، ازدید سایرین جذاب‌تر از افرادی هستند که در باره آب و هوا یا سایر موضوعات بی اساس صحبت می‌کنند.

افزایش جذابیت ظاهری
افزایش جذابیت ظاهری

۲ – ارتباط چشمی

هنگامی که با کسی ملاقات می‌کنید، دقت کنید ببینید چشم‌های او چه رنگی است! توصیه می کنیم کمی بیشتراز حدمعمول به چشم‌های فرد مقابل‌تان نگاه کنید. این ارتباط چشمی بیشتر می‌تواند شما رااز نگاه او جذاب‌تر کند.

۳ – بهداشت فردی

شاید برایتان جالب باشد هیچ چیزی به انداز‌ه‌ی دوش گرفتن روی جذابیت شما موثر نیست. خوشبو می‌شوید، موهای‌تان آراسته تر می شوند ونشان می‌دهید که برای خودتان ارزش قائلید. همچنین فراموش نکنید دندان‌های‌تان رابه خوبی مسواک بزنید، سر وصورت‌تان را اصلاح کنید و حتما عطری متناسب تیپ و شخصیت‌تان بزنید.

۴ – حالت دست‌ها

در پژوهش های صورت گرفته مشخص شده است افرادی که بادست‌های‌شان ژست‌های مخصوص به خودرا می‌گیرند ازدید سایرین، اعتماد بنفس بیشتری داشته وجذاب‌تر ودلنشین‌تر هستند؛ از حالت دست‌های خود برای افزودن برجذابیت‌تان استفاده کنید.

افزایش جذابیت ظاهری
افزایش جذابیت ظاهری

۵ – شیک پوش باشید

شاید اینکه حالت صورتتان چه مدلی دارداز کنترل وانتخاب شما خارج باشد، اما شما می‌توانید شیوه پوشش‌تان راکاملا خودتان انتخاب کنید. ممکن است باورتان نشود اما چیزی که می‌پوشید، تاثیر شگفت انگیزی روی میزان جذابیت شما دارد.

۶ – لبخند بزنید

اشخاصی که لبخندمی‌زنند، جذاب‌تر از آنهایی جلوه می‌کنند که لبخندبر لب ندارند، پس درصورتی که قصد دارید دوست داشتنی‌تر وخوشایندتر به نظر بیایید، دندان‌های سفید و قشنگ‌تان را با لبخندی ملایم و زیبا نشان دهید!

۷ – رفتار عجولانه نسبت به جنس مخالف نداشته باشید

حداقل برای آقایان پیشنهادی واقعا به جاست که می‌تواند یک راهکار مفید باشد! مطالعات نشان داده زنان، اغلب به مردانی علاقه‌مند می‌شوند که به سادگی نتوانند علاقه‌ وتمایل آن مرد نسبت به خود رابفهمند. فرضیه‌ای که وجود دارد این است: زنها زمانی که تلاش می‌کنند بفهمند مردی دوست‌شان دارد یانه، خیلی زیاد به اوفکر می‌کنند وچون خیلی به اوفکر می‌کنند، اینگونه نتیجه می‌گیرند که آن مرد بایددوست‌شان داشته باشد!

افزایش جذابیت ظاهری
افزایش جذابیت ظاهری

۸ – خوشبو باشید

خوشبو بودن شما وبوی خوبی که از شما به مشام می‌رسد، مغزدیگران رابرانگیخته می‌کند که شما راجذاب‌تر ازآنچه هستید تلقی کنند. کمی عطر مناسب، ظاهرتان رادلپذیرتر می‌کند.

۸ تکنیک ساده و کاربردی برای افزایش جذابیت ظاهری تان نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − پنج =

بررسی

۷ توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام

۷ توصیه مهم برای شیک پوشی آقایان درشت اندام در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم …