اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان

372
اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان

اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان

اصول انتخاب زیر پوش مردانه : انتخاب لباس زیر و به خصوص زیرپوش (زیر پیراهنی) مناسب در احساس راحتی روزانه افراد می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد . هستند بسیاری افراد که به دلیل نپوشیدن زیرپوش نامناسب در طی روز مدام با خود در حال جدال باشند ؛ این در حالی است که با یک انتخاب درست می توانند احساس مطلوبی را تجربه کنند . استفاده از یک زیر پوش مناسب نه تنها در تابستان و روزهای گرم بلکه در تمام ایام سال مهم است .

اصلا چرا باید زیرپوش بپوشیم؟ زیرپوش عرق های بدن شما را جذب کرده و بنابراین اثری از لکه ها عرق روی پیراهنتان مشاهده نخواهد شد و از طرفی عمر و ماندگاری پیراهن های شما نیز بیشتر می شود.

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم شما را با اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان بیشتر آشنا کنیم . لطفا همراه ما باشید .

اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان
اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان

۱ – جنس زیر پوش

زیر پوشی انتخاب کنید که جنس آن نخی نباشد شاید انتخاب سنتی این باشد ولی خیلی زود آب می رود و رنگ می دهد و خراب می شود . جنس الیاف پنبه انتخاب مناسبی می باشد .  ویژگی مهم الیاف پنبه (نخی) در خنک بودن در تابستان و گرم بودن در زمستان است، بعلاوه اینکه الیاف طبیعی پنبه ضد حساسیت هستند و با حساس‌ترین پوست‌ها هم مهربان هستند.همچنین زیرپوشی را انتخاب نمایید که در لایه محافظ زیرپوش ضدعرق ، هیــچ گـونه مواد شیمیایی بکار نرفته باشد تا با شستشو، خاصیت خود را از دست بدهد .

۲ – شکل یقه زیر پوش

یکی از اشتباهاتی که باعث می‌شود استایل آقایان به کلی خراب شود ، دیده شدن زیر پیراهن است . به همین دلیل بسیاری از متخصصان مد و لباس استفاده از زیر پوش را توصیه نمی‌کنند . اگر از جمله کسانی هستید که همیشه پیراهن به تن می کنید و شاید همه ی دکمه های آن را تا بالا نبندید از زیرپوش یقه هفتی استفاده کنید . بقیه ی یقه ها به وضوح از زیر دکمه ها معلوم خواهند شد . یقه هفتی عمیق یا سطحی بودن آن بستگی به مدل پیراهن شما دارد .

اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان
اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان

۳ – رنگ زیر پوش

از نظر بسیاری از ما زیر پوش فقط باید سفید باشد! شاید رنگ جالبی باشد ولی از زیر پیراهن شما به خوبی قابل تشخیص خواهد بود . به دنبال رنگی باشید که با رنگ پوست شما یکی باشد . متعادل ترین رنگ برای زیرپوش خاکستری است.

۴ – نحوه جذب عرق زیر بغل

شاید بیشتر آقایان فکر می‌کنند که با پوشیدن زیر پیراهنی رکابی می‌توانند جلوی عرق زیر بغل را بگیرند . اما این مدل زیرپوش هیچ کمکی به شما نخواهد کرد و لکه عرق زیر بغل شما بعد از مدت کوتاهی بر روی پیراهن شما نمایان خواهد شد . زیرپوش آستین دار بخرید چرا که این زیرپوش ها عرق زیر بغل را هم پوشش می دهند ولی زیرپوش های بدون آستین خیر.

اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان
اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان

۵ – توجه به شکل هیکل

زیرپوشی بخرید که با شکل هیکل شما خودش را وفق دهد ، نه تنها دیگر به راحتی قابل دیده شدن زیر پیراهن شما نیست بلکه به هیکل شما کمی حجم هم می دهد .

نکته :

 – دقت کنید که پارچه زیرپوش شما حاوی الیافی همچون پنبه (Cotton) ، ویسکوز مودال (Modal) ، بامبو (Bamboo) بوده و در عین حال نباید پلی استر(Polyester) داشته باشد . پلی استر باعث کم شدن میزان جذب عرق می گردد لذا به این موضوع دقت کافی داشته باشد .

– وجود لایکرا (Lycra) یا الاستان (Eastan) که همان کش در زبان خودمان است می تواند باعث افزایش کیفیت ، افزایش میزان جذب بدن شود .

– به یاد داشته باشید که قد زیرپوش هر چی بلند تر باشد بهتر است ؛ چرا که به راحتی از داخل شلوار خارج نخواهد شد و احساس رضایت بالاتری را به همراه خواهد داشت.

 

اصول انتخاب زیر پوش مردانه مناسب برای تابستان نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =

بررسی

در ترکیب رنگ لباس های زمستانی به این ۵ نکته توجه داشته باشید

در ترکیب رنگ لباس های زمستانی به این ۵ نکته توجه داشته باشید رنگ لباس اهمیت ویژه‌ای دارد، …