ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزدش بعد از تولد فرزند چهارم

349
ازدواج کریستیانو رونالدو

ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزدش بعد از تولد فرزند چهارم

درشبی که کریستیانو رونالدو ازهمراهی رئال مادرید منع شده بود، شاگردان زیدان یک قهرمانی دیگر به مجموع افتخارات باشگاه رئال مادرید افزودند. اما موضعی که بیش تر از قهرمانی رئال مورد توجه برخی خبرگزاری ها و رسانه قرار گرفت زیورآلات گران بها و البته حلقه نامزدی کریستیانو رونالدو بود. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا به اخبار و حواشی حول خبر ازدواج کریستیانو رونالدو بپردازیم.

کریستیانو رونالدو در مسابقه برگشت سوپرجام اسپانیا درمقابل حریف سنتی رئال مادرید، بارسلونا به علت محرومیت تیمش راهمراهی نکرد. او در دور رفت سوپرجام که با برتری سه بر یک رئال همراه بود گل دوم رئال رابه ثمر رساند ولی به علت هل دادن داور به پنج جلسه محرومیت ازهمراهی تیمش مواجه شده است. رونالدو که درشب مسابقه به همراه خانواده اش تماشاگر ویژه مسابقه تیمش بود بااین که بازی نکردولی قهرمانی با رئال را جشن گرفت.

ازدواج کریستیانو رونالدو
ازدواج کریستیانو رونالدو

رونالدو همانند هم تیمی هایش جام قهرمانی سوپرجام اسپانیا را بالای سر برد. موضوعی که درباره رونالدو جلب توجه کرد زیورآلات گران قیمت او بود، زیورآلاتی همچون یک ساعت ودستبند الماس اماچیزی که بیشتر درمورد وی جلب توجه کرد حلقه ای بود که به دستش انداخته بود.

اخبار وشایعاتی درباره ازدواج کریستیانو رونالدو با جورجینا زن دو رگه آرژانتینی-اسپانیایی دررسانه های اسپانیا شنیده می شود، زنی که به زودی مادرمی شود و فرزند چهارم رونالدو را به دنیا خواهد آورد. اخبار شنیده شده حاکی از آن است که رونالدو ونامزدش بعداز تولد فرزند مشترکشان با هم ازدواج می کنند.

ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزدش بعد از تولد فرزند چهارم نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یک =

بررسی

اسرار بدن عضلانی و رژیم غذایی کریس رونالدو اعجوبه مستطیل سبز

اسرار بدن عضلانی و رژیم غذایی کریس رونالدو اسرار بدن عضلانی و رژیم غذایی کریس رونالدو  : ه…