شخصیت شناسی بستنی شما چه مزه ای دوست دارید

507
شخصیت شناسی بستنی

شخصیت شناسی بستنی شما چه مزه ای دوست دارید

آیا می دانستید که رابطه مستقیمی میان خصوصیات شخصیتی شما و مزه بستنی مورد علاقه تان وجود دارد. این تست شخصیت شناسی، براساس پژوهش های یک شرکت تولیدکننده‌ بستنی به نام «ادیس گراند» صورت گرفته است. در این قسمت از مجله اینترنتی بیرکلیک شخصیت شناسی بستنی شما را می سنجیم با ما همراه باشید!

پس از گذشت مدت زمانی از تحقیقات، تیم محققان به مدیریت دکتر آلن هیرش، رئیس بخش عصب‌شناسی مؤسسه‌ تحقیقات بویائی – چشائی شیکاگو به نتایج جالبی دست یافتند و موفق شدند به ارتباط میان شخصیت داوطلبان و طعم بستنی مورد علاقه‌ آن‌ها پی ببرند.

اگر چند نوع بستنی را دوست دارید، تنها آن را انتخاب كنید كه به بقیه ترجیح می‌دهید.

۱ – بستنی شکلاتی

در صورتی که به بستنی شکلاتی علاقه مند هستید، فردی شاد و با نشاط، خلاق، خوش‌پوش، برونگرا و دلربا هستید. زندگی شما، پر از شور و نشاط است و به‌راحتی بر دیگران تأثیر می‌گذارید. به طور کلی، دوستداران این بستنی، از این که در مرکز توجه سایرین باشند، لذت می‌برند و درگیر شدن در روال عادی زندگی برایشان ملال آور است.

شخصیت شناسی بستنی
شخصیت شناسی بستنی

 

۲ – بستنی گردوئی

در صورتی که از طرفداران بستنی گردوئی هستید، فردی منظم، بادقت و آرمان گرا هستید كه به جزئیات بسیار اهمیت قائل میشوید. در مسائل مالی محتاط هستید و دوستانتان، شما را انسانی باوجدان و وظیفه‌شناس می‌شناسند. علاوه بر این، پر جنب و جوش و فعال هستید و در ورزش‌ها معمولا در پست مهاجم ظاهر می‌شوید تا به عنوان نفر اصلی تیم شناخته شوید.

۳ – بستنی وانیلی

اگر بستنی وانیلی دوست دارید، فردی شاد و پرهیجان هستید که از روی انگیزه‌ آنی و بدون فکر قبلی عمل می‌کنید. در زندگی، خطرات زیادی را می‌پذیرید و هدف‌های بزرگی در سر دارید. انتظار شما از خودتان بسیار زیاد است و از ارتباط با بستگان نزدیک خود خوشحال هستید. به طوری کلی، شخصیتی خونگرم، پرتلاش و آرمانگرا دارید و با احساس هستید.

۴ – بستنی توت‌فرنگی

اگر بستنی توت‌فرنگی را دوست دارید، انسان خجالتی هستید. با این حال، احساساتی قوی دارید. شکاک، مستبد، یک دنده و درون‌گرا هستید و به نکات ریز و ظریف، بسیار توجه می‌کنید. در قبال بیشتر مسائل، به آسانی خودتان را مقصر می‌دانید و بعضی نواقع بداخلاق و بدبین می‌شوید. از جمله ابعاد دیگر ویژگی های شما، آن است که اعتماد به نفس کمی دارید.

شخصیت شناسی بستنی
شخصیت شناسی بستنی

 

۵ – بستنی موزی

اگر طعم بستنی موزی باب میل شما است، فردی راحت هستید که مسائل را آسان در نظر می‌گیرید. دست و دلباز هستید و در فعالیت‌هایتان معقول عمل می‌کنید. صداقت در شخصیت شما بارز است و درعین حال، دوست داشتنی و مهربان‌اید.

 

شخصیت شناسی بستنی شما چه مزه ای دوست دارید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =

بررسی

طرز تهیه بستنی سنتی خانگی با طعم زعفران و پسته

طرز تهیه بستنی سنتی خانگی با طعم زعفران و پسته یکی از راحت‌ترین، ارزان ترین و دلچسب ترین د…