چقدر از انتخاب شریک زندگی تان مطمئن هستید

712
انتخاب شریک زندگی

چقدر از انتخاب شریک زندگی تان مطمئن هستید

همه ی ما زوج هایی را میشناسیم که الگوی بهتر بودن ما در روابط زناشویی بوده اند. طرز نگاه کردنشان بهم یا طرز باهم صحبت کردنشان موجب می شود بخواهید همیشه دنبال آنها راه بیوفتید و ببینید چکار می کنند تا شما هم در زندگی خود همین روشها و تکنیک ها را اجرا نمایید. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم به پاسخ این سوال که چقدر از از انتخاب شریک زندگی تان مطمئن هستید بپردازیم.

اگر پایه های رابطه تان قوی نباشد، پس از مدتی همه چیز از بین می رود و زوجین از هم جدا می شوند اما زوج هایی با رابطه ای قوی می دانند که چطور باید از این شرایط جلوگیری کنند. در ادامه مطلب ۱۰ نکته آورده شده که در صورتی که این ۱۰ مورد در رابطه ی شما وجود دارد یعنی همه چیز ایده آل پیش میرود و شما آن زوجی هستید که دیگران دوست دارند مثل شما باشند!

۱ – زندگی بدون راز

هر چیزی که در دل تان و در ذهن تان هست و از سایر مردم مخفی کرده اید را با شریک زندگی تان در میان می گذارید.

۲ – زندگی بدون موضع گیری

امکان دارد قوی و باهوش باشید، اما شریک زندگی تان آنقدر برایتان ارزشمند است که نقطه ضعف ها و عواملی که شما را آسیب پذیر می کنند را با او به اشتراک میگذارید.

انتخاب شریک زندگی
انتخاب شریک زندگی

۳ – زندگی با احترام

قطعا شریک زندگی تان از هر جهت ایده آل نیست، اما خصوصیاتی دارد که موجب می شود او را محترم بشمارید. به عنوان نمونه انسانیت، دلسوزی، قدرت و تصمیم گیری!

۴ – زندگی دوست داشتنی

شاید از طرفداران بازی ویدویی باشد و هنگامی که بازی می کند دیگر چیزی نشوند، یا شاید علاقه مند باشد ساعت ها در پاساژ ها قدم بزند یا حتی بعضی اوقات دمدمی مزاج باشد؛ این ویژگی ها شاید بعضی وقت ها دیوانه کننده باشند و باعث ناراحتی تان شود، اما اگر این ویژگی ها نباشند انگار یک چیزی کم است و همسرتان مثل همیشه نیست.

۵ – زندگی آینده دار

فقط موضوع ازدواج نیست، شما خودتان را با او تصور می کنید که با یکدیگر صبحانه درست می کنید، به کمک هم خانه می خرید و با یکدیگر خانواده ی کوچک تان را میسازید.

۶ – زندگی بدون رودرواسی

شاید بعضی اوقات کاملا با او موافق نباشید ولی می دانید که چگونه باید به گفتگو راجع به نقطه نظرتان با شریک زندگی تان بپردازید و مطمئن هستید که او هم به شما گوش کرده و به عقایدتان احترام می گذارد.

۷ – زندگی شاد

اینکه شوخ طبع و بامزه باشید عالی است، ولی اینکه این پتانسیل را دارید که یکدیگر را تا مرز روده بر شدن بخندانید یعنی بهترین شریک زندگی را انتخاب کرده اید.

انتخاب شریک زندگی
انتخاب شریک زندگی

۸ – زندگی با تفاهم

امکان دارد علاقه مند به کسی شده باشید که کاملا مطابق اصولتان نباشد، ولی در کنار هم ترکیب خوبی را تشکیل می دهید.

۹ – زندگی در آرامش

احتیاج نیست که حتما یکی از شما حرفی بزند تا فضا عوض شود و زمان بگذرد، شما می توانید با هم در سکوت بنشینید و هر دو هم با این آرامش راحت هستید.

۱۰ – زندگی راحت

احتیاج نیست استرس این را داشته باشید که شما را قضاوت می کند. او همه خصوصیات شما را می شناسد و مهم تر اینکه تلاش نمی کند شما را تغییر بدهد!

چقدر از انتخاب شریک زندگی تان مطمئن هستید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هفده =

بررسی

رفتارهایی که باعث می شود فردی قابل احترام باشیم

رفتارهایی که باعث می شود فردی قابل احترام باشیم چگونه فردی قابل احترام باشیم : تقریبا همه‌…