اطمینان از سلامت قلب در ۶۰ ثانیه با یک تست ساده

897
اطمینان از سلامت قلب در 60 ثانیه با یک تست ساده

اطمینان از سلامت قلب در ۶۰ ثانیه با یک تست ساده

اطمینان از سلامت قلب : در زندگی امروزی که هوای آلوده استشمام می شود و استرس و نگرانی های کار و زندگی هم زیاد شده است فشار زیادی بر انسانها وارد می شود و این فشار و استرس برای قلب بسیار مضر است . بیماری های قلبی هم جزء بیماری های کشنده در سراسر جهان هستند . بیماری های قلبی دامنه وسیعی دارد و برای توصیف بیماری های متعددی که قلب و در بعضی موارد رگ های خون را تحت تاثیر قرار می دهد ، به کار برده می شود . اخیرا متخصصان قلب تستی را كشف كردند كه با انجام آن در خانه می توانيد از سلامت اين اندام حياتي بدن خود آگاه شويد .

اطمینان از سلامت قلب در 60 ثانیه با یک تست ساده
اطمینان از سلامت قلب در ۶۰ ثانیه با یک تست ساده

قلب عضو حياتي بدن بوده و مرگ و زندك انسان به عملكرد درست آن بستگي دارد. در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک می خواهیم اطمینان از سلامت قلب در ۶۰ ثانیه با یک تست ساده را معرفي نماییم . لطفا همراه ما باشید .

تست اطمینان از سلامت قلب

شما می توانید با انجام اين روش ساده در خانه از سلامت قلب خود آگاه شويد . متخصصان قلب و فيزيولوژي گردش خون درستي روش زير را ثابت كرده اند. اين تست ساده از سلامت قلبتان خبر مي دهد .

اطمینان از سلامت قلب در 60 ثانیه با یک تست ساده
اطمینان از سلامت قلب در ۶۰ ثانیه با یک تست ساده

در اين روش روي زمين نشسته و پاهايتان را دراز كنيد ، حالا سعي كنيد نوك انگشتان دستتان را به انگشت های پاهاي خود برسانيد ، اگر موفق شديد آن ها را لمس كنيد يعني قلب شما سالم است و مثل ساعت كار مي كند .

محققان اين تست ها را بر روي ۵۲۶ شرکت کننده بین ۲۰ و ۸۳ ساله در ایالات متحده آمریکا (تگزاس شمالی) انجام دادند، در تمام طول تحقيقات فشار خون و سلامت قلب و عروق شركت كنندگان از نزدیک مورد بررسي قرار مي گرفت .

در پایان تحقيقات ، محققان دريافتند بین انعطاف پذيري عروق و بدن به ویژه در افراد بالاي ۴۰ سال ارتباط وجود دارد . علاوه بر این کشف، آنها تاييد کردند، افرادی كه از بیماری های قلبی رنج مي برند قادر به لمس انگشتان پای خود نيستند.

محققان اظهار داشتند : اگر می خواهید مطمئن شوید که آیا شما از يك عارضه قلبی رنج مي بريد يا خیر، قطعا باید این روش های شگفت انگیز را امتحان کنید . اگر در حال نشسته قادر به لمس انگشتان پاهاي خود نبوديد ما به شما توصيه مي كنيم هر چه سريعتر به يك پزشك متخصص قلب مراجعه كنيد .

 

اطمینان از سلامت قلب در ۶۰ ثانیه با یک تست ساده نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شانزده =

بررسی

باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز

باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی توسط معجون شگفت انگیز باز کردن رگهای قلب بدون عمل جراحی …