مردانی که غذای تند میخورند فعالیت های جنسی بیشتری دارند

852
مردانی که غذای تند میخورند

مردانی که غذای تند میخورند فعالیت های جنسی بیشتری دارند

دانشمندان فرانسوی دریافته‌اند مردانی که به غذای تند علاقه بشتری دارند تستوسترون بالاتری دارند و فلفل تند احتمال دارد میزان هورمون مردان آلفا را افزایش دهد. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا با خصوصیت های مردانی که غذای تند میخورند بیشتر آشنا گردیم!

تاثیر غذای تند بر روی مردان

شاید شما هم از آن دسته مردانی باشید که علاقه مند هستید غذای تند بخورید و از خوردن فلفل و سس تند با غذای خود پروایی ندارند. جالب است که بدانید این عمل با رفتارهای شما ارتباط دارد. محققان فرانسوی دانشگاه گرنوبل در سال ۲۰۱۴ گزارشی منتشر کرده‌اند که ثابت میکند مصرف دائمی فلفل‌های تند به احتمال بسیار زیاد سطح هورمونی را افزایش دهد که مردان را جسورتر کرده، پشتکار آن‌ها را افزایش می‌دهد و مایه بیشتر شدن تکاپو جنسی آن‌ها نیز می‌گردد.

این نتایج با گزارشهای بسیاری همخوانی دارد که ثابت میکنند بین تستوسترون و ریسک‌ پذیری مالی، جنسی و رفتاری آقایان ارتباط وجود دارد. در این پژوهش ۱۱۴ مرد با سن بین ۱۸ الی ۴۴ سال که در گرنوبل، در جنوب شرقی فرانسه، حیات می‌کردند در این پژوهش همکاری داشته اند.

مردانی که غذای تند میخورند
مردانی که غذای تند میخورند

میزان تستوسترون افراد شرکت کننده در این پژوهش از نمونه‌ های بزاق‌شان اندازه‌گیری شد و علاقه‌ ی آن‌ها به ادویه‌ ی تند با یک بشقاب سیب‌ زمینی بهمراه سس تند فلفل اندازه‌گیری شد. آن‌هایی که سس تند بیشتری به غذای خویش اضافه می‌کردند تستوسترون بالاتری داشتند.

این هورمون مردان را وادار می‌کند که به دنبال مخاطرات و هیجانات جدید باشند که آن‌ها را به گروه‌های اجتماعی لذت بخش تر و قبول خطرات بیشتر می‌کشاند. همچنین این احتمال وجود دارد که مصرف دائمی غذای ادویه‌دار در افزایش سطح تستوسترون بهره داشته باشد هرچند که تاکنون این مسئله فقط در جوندگان ترتیب اثرداده شده است.

همچنین بخوانید :   یائسگی در مردان چیست و چه علائم و نشانه هایی دارد

محقق آمریکایی جیمز ام. دابس در کتابی که در سال ۲۰۰۰ نوشت هورمون تستوسترون را عامل رفتارهای قهرمانانه، هوس بازانه و عاشقانه توصیف کرده است. وی در ضمن میزان بالای تستوسترون را با جرایم خشونت‌آمیز و تجاوزهای جنسی ارتباط می‌دهد.

منبع : Men who like spicier food are ‘alpha males’ with higher levels of testosterone, French report claims

مردانی که غذای تند میخورند فعالیت های جنسی بیشتری دارند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

بررسی

انتظارات مردان از زنان در رابطه جنسی

انتظارات مردان از زنان در رابطه جنسی یکی از مهمترین و اساسی ترین نیازهای هر انسان ، ارضاء …