قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد

523
قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد

قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد

قالیباف به نفع رئیسی : طبق پیش بینی ها ، آقای قالیباف به نفع آقای رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد و به این ترتیب شانس پیروزی اصولگرایان افزایش یافت . البته در سمت مقابل نیز احتمال کناره گیری وجود دارد . با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا بیشتر در این مورد بحث کنیم .

قالیباف به نفع رئیسی

همانطور که پیش بینی میشد جبهه اصول گرا یک نامزد واحد را به انتخابات میفرستد تا شانس پیروزی بیشتری بدست آورد . آقای قالیباف که در انتخابات قبلی ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی نتوانسته بود آرای خوبی بدست آورد امید زیادی به پیروزی در این دوره از انتخابات داشت و تلاش زیادی کرد تا بتواند پیروز این دوره باشد از برگزاری جلسات تا تشکیل ستادها در نقاط مختلف کشور . اما بالاخره بنا به دلایلی ، امروز طی یک بیانیه از انتخابات کناره گیری کرده و حمایت خود از آقای رئیسی را اعلام نمود .

قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد
قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد

دلایل کناره گیری قالیباف

برای این اقدام آقای قالیباف میتوان دلایل زیادی را حدس زد . عدم نتیجه گیری از انتخابات قبلی تا نحوه مدیریت شهرداری تهران . اما بی تردید مناظرات بین نامزدهای ریاست جمهوری نیز تاثیر زیادی در آراء او گذاشته و در نهایت با توجه به نتیجه نظرسنجی ها و پیش بینی کارشناسان ، کناره گیری از انتخابات بهترین تصمیم ممکن برای او بوده است . چرا که از یک طرف وجهه خود را بین مردم حفظ کرده و باعث وحدت اصولگرایان شده است و از طرف دیگر با حمایت از آقای رئیسی در صورت پیروزی آقای رئیسی احتمال ورود او به دولت زیاد خواهد بود . از همین امروز زمزمه هایی از انتخاب قالیباف به عنوان معاون اولی آقای رئیسی به گوش میرسد .

همچنین بخوانید :   برنامه های امروز 12 اردیبهشت نامزدهای ریاست جمهوری

احتمال کناره گیری جهانگیری

اما در طرف مقابل نیز احتمال تکرار این کار وجود دارد . آقای جهانگیری که نه ستاد انتخاباتی تشکیل داده و نه یک بنر در خیابان ها نصب کرده است به احتمال زیاد به نفع آقای روحانی از انتخابات کناره گیری خواد کرد . چرا که بودن این دو نفر در انتخابات به ضرر هر دو خواهد بود و آراء طرفداران دولت بین دو نفر تقسیم خواهد شد . لذا با توجه به حمایت های همه جانبه آقای جهانگیری از آقای روحانی ، به احتمال زیاد همین امروز و فردا خبر کناره گیری آقای جهانگیری را نیز خواهیم شنید .

 

قالیباف به نفع رئیسی از انتخابات کناره گیری کرد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =

بررسی

حسن روحانی دوباره به عنوان ریاست جمهوری انتخاب شد

حسن روحانی دوباره به عنوان ریاست جمهوری انتخاب شد حسن روحانی دوباره رئیس جمهور ایران شد : …