سومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶

613
سومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری 96

سومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶

سومین مناظره : طبق زمانبندی قبلی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ، سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ با موضوع اقتصادی میان ۶ نامزد ریاست جمهوری امروز ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد .مناظره سوم به صورت مستقیم از شبکه های یک و شش سیما و رادیو ایران پخش می شود و مانند دو مناظره اول و دوم مجری مناظره مرتضی حیدری خواهد بود . از شما دعوت میکنیم با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید .

سومین مناظره

در مورد مناظره سوم بين نامزدهاي انتخاباتي که قرار است روز جمعه برگزار شود ، قاعدتا فضاي مناظره‌ها همانند زنجير عمل ميکند، مناظره سوم مناظره بسيار مهمي است و از آنجا که روحاني در مناظره اول با احتياط عمل کرد و نتوانست افکار عمومي را از اين بابت راضي کند اما نظرسنجي هاي اخير نشان مي دهد که سفرهاي انتخاباتيش در روزهاي اخير به گلستان، آذربايجان و حضور در ورزشگاه شيرودي وضعيت ايشان نسبت به قبل بهتر شده است .
سومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری 96
سومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶

در انتخابات رياست جمهوري امسال جريان اصولگرا با تمام قدرت وارد کار شده و ۳ نفر از نماينده هاي شاخص خود را وارد ميدان کرده است. ميرسليم جريان اصولگرا سنتي با محوريت حزب موتلفه به پاي کار آمده است و همچنين اقاي قاليباف به عنوان نماينده جريان تکنوکرات و مخافظه کار دوبار سابقه حضور در انتخابات را دارد از سوي ديگر رئيسي با چهره جديدي با عنوان راديکال اصولگرا رقابت جدي را آغاز کرده است که به نظر ميرسد رقابت در حال حاضر از سالهای قبل جدي تر است .

روحاني در تبليغات خود در سال ۹۲ گفته بود: اتکا بودجه جاري کشور بايد قدم به قدم از نفت کاسته شود زيرا پول نفت يکي از عوامل افزايش تورم است . اين سخن گرچه در آن زمان باعث اميدواري مردم و کارشناسان در منظم شدن هزينه هاي کشور شده بود اما اکنون ميزان افزايش بودجه جاري دولت به يکي از انتقادات اصلي به عملکرد روحاني تبديل شده است . با مراجعه به لايحه بودجه سال ۹۶ کشور مشخص مي‌شود رقم پيشنهادي دولت براي اداره امور کشور ۲۳۶ هزار ميليارد تومان در نظر گرفته شده است که در مقايسه با رقم زير ۱۰۰ هزار ميليارد آن در زمان تحويل گرفتن دولت رشد ۲.۵ برابري را طي ۴ سال نشان مي‌دهد که قطعا خلاف سياست‌هاي اقتصادمقاومتي است . بي انضباطي مالي و بودجه اي يک از بارزترين انتقاداتي بود که به دولت احمدي‌نژاد از سوي کارشناسان اقتصادي صورت مي گرفت .
در هر صورت امیدواریم فردی اصلح و شایسته انتخاب شود که بتواند مشکلات کشور را حل و فصل کرده و بتواند از حقوق مردم دفاع کند .
سومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یک =

بررسی

تقابل روحانی و ترامپ در نشست سازمان ملل

تقابل روحانی و ترامپ در نشست سازمان ملل هفته گذشته هفتاد و دومین نشست سالانه مجمع عمومی سا…