راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی

811
راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی

راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی

راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی : خیلی از مردم راه‌هایی را جستجو می‌کنند تا درآمد کنونی آن‌ها افزایش پیدا کند ، چه با کار بیشتر در شغل خود و یا داشتن یک شغل کوچک‌تر و یا کار آزاد یا درس دادن یا آموزش در مؤسسات در آخر هفته‌ها .

جستجو برای راه‌هایی که می‌توان درآمد بیشتری ایجاد کرد ، غیرممکن نیست . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی را معرفی نماییم . لطفا همراه ما باشید .

راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی
راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی

۱ – ارتباط بهتر با کارمندان باهوش

 به‌عنوان بخشی از شغل خود ممکن است نیاز باشد با دسته‌ای از افراد مانند کارفرما و‏ کارمندان در ارتباط باشید . با کارفرماهای دیگر و کارمندان آن‌ها ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها سؤالات خوب بپرسید که کمک زیادی به شما می‌کند . اگر یک موقعیت شغلی وجود دارد که حقوق بهتری از موقعیت فعلی شما می‌پردازد ، را بدانید و اگر لازم است درخواست کنید.

۲ – کار کردن در ساعات اضافه‌کاری

اگر شرکت شما قوانینی دارد که برای افرادی که آخر هفته یا تعطیلات کار می‌کنند، حقوق بیشتری می‌پردازد، پس چرا از آن ساعات برای تکمیل وظایف خود استفاده نکنید به‌جای اینکه تا آخر روز در اداره بمانید.

۳ – کم کردن هزینه‌های اضافی

اگر کار شما روزانه است و یک سیستم حمل‌ و نقل خوب در شهر شما وجود دارد که در دسترس است ، از آن برای رفت‌ و آمد به محل کار استفاده کنید . با همکاران خود سوار شوید .  عاقلانه مصرف کنید و هزینه‌های غیرضروری را کاهش دهید .

راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی
راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی

۴ – پیدا کردن آیتم‌های قابل‌ فروش در محل کار

اگر محل کار شما در تعمیر و بازسازی است و در یا صندلی قدیمی وجود دارند که باید فروخته شوند ، یا کامپیوترهای قدیمی باید جایگزین شون د، مراقب باشید و ببینید اگر می‌توانید، آن‌ها را از کارفرمای خود بخرید و بیشتر بفروشید .

۵ – عضویت در انجمن ها

خیلی از شرکت‌ها سیاستی دارند که وقتی شما انتخاب شدید و آن‌ها شما را استخدام کردند، به شما یک مبلغی را به‌عنوان دستمزد می‌دهند تا در عوض در شرکت‌های عضو کمیسیون به‌عنوان نماینده باشید.

۶ – داشتن دستمزد دوم در کار

اگر هر کاری در شرکت شما وجود دارد که می‌توانید خدمات خود را ، جدا از کار اختصاصی خود ، ارائه دهید ، آن را در روزهای خاصی در هر ماه یا آخر هفته‌ها انجام دهید و یک دستمزد دومی از کارفرمای خود کسب درآمد داشته باشید .

۷ – همکاری با همکاران خود

شما می‌توانید در وب‌سایت عضو شوید یا در یک کمیسیون وقتی هرکسی خرید می‌کند یا تولید می‌کند یا خدماتی می‌دهد . شما باید این‌گونه به‌عنوان نیروی تازه در محل کار محلق شوید و کسب درآمد بیشتر کنید .

راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی
راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی

۸ – تغییر دیدگاه نسبت به شغل خود

شغل خود را به‌عنوان بخشی از آموزش در نظر بگیرید که در آن می‌توانید یک تجربه عملی از کسب‌وکار داشته باشید و وقتی زمان آن برسد، شما آماده برای گسترش کسب‌وکار خود می‌باشید.

۹ – تشکیل گروه با همکاران خود

با همکاران خود گروه تشکیل دهید و از مهارت و دانش آن‌ها برای موفقیت در شروع همکاری استفاده کنید تا بتوانید پول بیشتری به دست آورید و کسب درآمد کنید.

۱۰ – راه اندازی یک کسب و کار خدماتی

یک کسب و کار خدماتی را می‌توانید بدون نیاز به یک شبکه‌ی گسترده ، حضور آنلاین (برخط) یا خرج هزینه‌های زیاد راه‌اندازی کنید . بهترین راه شروع این‌گونه کسب و کار‌ها این است که آدم‌های موجود در شبکه‌ی محدودتان را از آن‌چه قصد ارائه‌اش را دارید ، مطلع کنید و از آنها بخواهید به دیگران نیز خبر دهند.

۱۱ – راه اندازی منبع اطلاعاتی آنلاین

با راه‌اندازی دوره‌های آموزشی یا کتاب‌های الکترونیکی آنلاین، تخصص‌های‌تان را با دیگران به اشتراک بگذارید و درآمد منفعل (بی‌نیاز از فعالیت) کسب کنید . اگر به تالیف کتاب علاقه ندارید، می‌توانید ویدئوها یا تورهای آموزشی تهیه کنید .

۱۲ – پول در آوردن از دانش

ببینید در اوقات فراغت‌تان چه کارهایی انجام می‌دهید و در کدامیک از این کارها کاملا مهارت دارید. مثلا آدم‌هایی که عاشق سقوط آزاد هستند می‌توانند مدرک مربی‌گری آن را بگیرند و در آخر هفته‌ها هم لذت ببرند، هم آموزش دهند، و هم پول درآورند. از هر آن‌چه دوست دارید و از آن لذت می‌برید، پول درآورید، این هم یک راه کسب درآمد اضافه است.

راهکارهای درآمد زایی بیشتر از شغل فعلی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =