دومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶

513
دومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری

دومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶

طبق زمانبندی قبلی تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ، برنامه های امروز ۱۵ اردیبهشت با دومین مناظره زنده نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طریق رسانه ملی ادامه خواهد داشت . با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید .

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، براساس اعلام کمیسیون تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دومین مناظره نامزدها با محوریت موضوعات سیاسی و فرهنگی برگزار می شود. براساس تصمیم این کمیسیون، سومین مناظره در روز ۲۲ اردیبهشت و با محوریت اقتصادی برگزار خواهد شد. اجرای مناظره بر عهده مرتضی حیدری می باشد .

دومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری 96
دومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶

چند نکته درباره مناظره سیاسی امروز

محمد ایمانی کارشناس مسائل سیاسی در کانال تلگرام خود نوشت : امروز در مناظره سیاسی چند موضوع مهم است و مردم باید مراقب باشند تا شومن ها عملیات فریب را به اجرا نگذارند:

– سیاست به خودی خود، اصالت و موضوعیت ندارد و صرفا به اعتبار مردم ، موضوعیت پیدا می کند. و اگر دولتمردی درباره احترام به قانون و حق رای مردم مانور می دهد، پیش از آن باید پاسخ دهد .

– طیف حاکم بر دولت به وضوح قائل به شهروند درجه یک و دو ، و اشرافیتِ محترم تر از مردم است. آنها این تلقی تفرعن آمیز را هم در انتخابات ۱۳۸۸ نشان دادند؛ و هم در تفاوت دهها و صدها برابری حقوق و پاداش ها نجومی با حقوق زیر یک میلیون طبقات پایین، تهدید کارگران معترض به خورد کردن دهانشان، بی شعور خواند فرماندار بدره ( که مطالبات مردم را به وزیر بهداشت منتقل می کرد)، شکایت واهی و زنجیره ای علیه نشریات منتقد و حذف یارانه آنها، هتاکی علیه صاحب نظران منتقد. چنین دولتی نمی تواند شعار آزادی و حقوق شهروندی و تحمل منتقدان بدهد.

همچنین بخوانید :   پنجمین سفر روحانی به نیویورک و حاشیه های آن

– ائتلاف مدعيان اعتدال و اصلاحات، در روايت موضوعاتي مانند حصر سران فتنه يا ضرورت برجام، هم به تحريف واقعيت ها متوسل مي شوند و هم روايت ماجرا را از وسط يا پايان آن شروع مي کنند. فتنه گران و قتي با شعار “انتخابات بهانه است _ اصل نظام نشانه است” و هتاکي به ساحت امام حسين (ع) دستشان روشد و مورد انزجار ملت قرار گرفتند، فتنه سياسي را به فتنه اقتصادي و دادن آدس جنگ نيابتي اقتصادي به دشمن (تحريم هاي فلج کننده) کشاندند. و پس از تحريم _ از انتخابات ۹۲ به بعد _ خود را #منجي_اقتصادي و #ميانجي حل مشکلات با غرب معرفي کردند!

منبع : مشرق نیوز

دومین مناظره زنده نامزدهای ریاست جمهوری ۹۶ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 7 =

بررسی

اصول طراحی بنر تبلیغاتی به صورت حرفه ای و تاثیرگذار

اصول طراحی بنر تبلیغاتی به صورت حرفه ای و تاثیرگذار اصول طراحی بنر تبلیغاتی : سال ها است ک…