آیا رابطه جنسی حیوانات برای آنها هم لذت بخش است

2,004
رابطه جنسی حیوانات

آیا رابطه جنسی حیوانات برای آنها هم لذت بخش است

لذت بردن از رابطه‌ جنسی در بین انسان‌ها و دیگر موجودات شانس این را دارد که وجه تشابه هایی با یکدیگر داشته باشد دلیل آن هم این است که این لذت در قسمت‌های آغازین مغز تجربه می‌شود. نه فقط حیوانات از داشتن رابطه‌ جنسی لذت می‌برند بلکه حتی میتوانند ارگاسم را نیز تجربه می‌کنند. اندازه‌گیری این مورد سخت است ولی با مشاهده‌ی شرایط صورت، جنبش بدن و شل شدن ماهیچه‌ها می‌توان آن را بررسی کرد. بسیاری از محققان اینگونه نتیجه گرفته‌اند که حیوانات هم به یک نقطه‌ی اوج لذت جنسی می‌رسند. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا به تحلیل و بررسی نوع رابطه جنسی حیوانات بپردازیم.

رابطه جنسی حیوانات

گرگ‌ها در اغلب درازا سال رابطه‌ ی جنسی ندارند. در طبیعت وحشی، داشتن رابطه‌ی جنسی، حیوان را در شرایط خطرناکی قرار می‌دهد. به عنوان نمونه یک گرگ مذکر در سی دقیقه در بین ماده‌ها به دام می‌افتد. بعلاوه اگر گرگ‌ها در تابستان اقدام به تولیدمثل کنند تنظیم خانواده‌ی مطلوبی نداشته‌اند و توله‌ گرگ ها در سرمای زمستان به چشم به جهان خواهند گشود.

بشر تنها موجودی نیست که در هر سررسید میل به رابطه جنسی دارد. برای مثال بونوبوها و دلفین‌ها هم نیز به صورت تفریحی رابطه جنسی با یکدیگر برقرار می‌کنند. ما هیچ وقت نمی‌توانیم فهم کاملی از چگونگی احساسی یک موجود دیگر داشته باشیم و قضاوت در مورد آن کار سخت و پیچیده ای می باشد.

رابطه جنسی حیوانات
رابطه جنسی حیوانات

در تحقیقات صورت گرفته در واکنش های مغزی و حرکات چهره موش‌ها مشخص شد هنگامیکه لذتی را تجربه می‌کنند حرکات دهان‌ شان همانند جنین انسان است و این حالت در کار و واکنش های مغزی موش ها نیز منعکس می‌شود. از حالت چهره موش‌ها می‌توان گفت که آنها از مزه‌های شیرین لذت می‌برند. موش ها همان حالت لذت بخشی را در زمان برقراری رابطه جنسی در چهره خود دارند.

همچنین بخوانید :   مهمترین خواسته های جنسی مردان در یک رابطه

روند لذت بردن مابین انسان‌ها و دیگر حیوانات مشترک است. تفاوت اصلی حیوانات و انسان در کورتکس پیش‌مغزی ما قرار دارد اما روند ایجاد لذت در ساختارهای بنیادی‌ و درونی تر مغز رخ میدهد. کورتکس انسان این احتمال را دارد احساسات دلخواه را تفسیر نموده و معانی خاصی به آن‌ها اختصاص دهد. در این حالت تجربه‌ی انسان از یک رابطه جنسی ممکن است از نظر کیفی با دیگر حیوانات متفاوت باشد اما نزدیک همان لذت را داشته باشد. طبیعت مدرک اصلی خود را برای لذت‌بخش بودن رابطه‌ی جنسی رو می‌کند. این مدرک، تولید مثل های بیشماری است که به طور مداوم در طبیعت رخ می‌دهد.

منبع : Do Animals Enjoy Sex

آیا رابطه جنسی حیوانات برای آنها هم لذت بخش است نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

بررسی

انتظارات مردان از زنان در رابطه جنسی

انتظارات مردان از زنان در رابطه جنسی یکی از مهمترین و اساسی ترین نیازهای هر انسان ، ارضاء …