نشانه های خیانت مردان که حتما باید جدی بگیرید

426
نشانه های خیانت مردان

نشانه های خیانت مردان که حتما باید جدی بگیرید

بعضی از مردان در طول زندگی مشترك خود به همسرشان خیانت می‌كنند. گاه این مردان بسیار مشهور و ثروتمند و گاه نه ثروتی دارند و نه شهرتی. بعضی از نشانه های خیانت کاملاً واضح و آشکار هستند: بوی ادکلن، جلسات کاری در روزهای تعطیل و … ولی آقایان خیانتکار نشانه های دیگری نیز دارند که چندان واضح نیستند. البته اگر همسرتان فقط یکی دو نشانه از نشانه های زیر را دارد لزوماً خائن نیست، ولی اگر می بینید اکثر موارد زیر در همسرتان دیده می شود، باید کم کم نگران شوید. در این قسمت از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با نشانه های خیانت مردان آشنا نماییم با ما همراه باشید.

نشانه های خیانت مردان

 

باید تا دیروقت کار کنم

نشانه های خیانت مردان
نشانه های خیانت مردان

“باید تا دیروقت کار کنم” مسلما یکی از قدیمی‌ترین بهانه‌ها است، و اگر شریک زندگی‌تان کار کردن تا دیروقت را شروع کند و زمان بسیار بیش‌تری را در محل کار بگذراند بدون این‌که افزایش قابل توجهی در میزان درآمدش ببینید، پس حتما مشکلی وجود دارد.

اکثر آدم‌ها مودب‌تر یا خجالتی‌تر از آن هستند که با رییس شریک زندگی‌شان تماس بگیرند و سر از حقیقت دربیاورند و به همین دلیل است که این بهانه تا این حد ایده‌آل است. اگر فکر می‌کنید شریک زندگی‌تان تا دیروقت کار نمی‌کند و در واقع دارد شما را فریب می‌دهد، با رییس‌اش تماس بگیرید و دست او را رو کنید.

پنهانکاری

نشانه های خیانت مردان
نشانه های خیانت مردان

به خصوص در مورد تلفن همراهش بسیار حساس است و همیشه روی آن قفل می گذارد. بعضی از تماس ها را جواب نمی دهد و سعی می کند تلفنش را از چشم شما دور نگه دارد. بیشتر خانم هایی که همسرشان به آنها خیانت می کند، اعتراف می کنند که این مورد را دیده اند و وقتی در مورد آن از شوهرشان سوال کرده اند، شوهر جوابی نداشته یا به نحوی کارش را توجیه کرده است.

فراموشکاری

آیا شوهرتان قبلاً بی حواس و فراموشکار نبوده است؟ آقایان خیانتکار معمولاً تظاهر می کنند که فراموشکارند در حالی که کاملاً همه چیز را به یاد دارند. بجای اینکه او خودش را درگیر جزئیات و توضیح دادن آنها برای شما کند، برایش راحت تر است که وانمود کند خیلی چیزها را یادش نمی آید و حتی روز تولد شما را فراموش کند.

پرهيز از تماس

نشانه های خیانت مردان
نشانه های خیانت مردان

اگر همسرتان ترجيح ميدهد با شما رابطه كلامي نداشته باشد در واقع كمتر به شما نگاه مي كند و ترجيح ميدهد كمتر در كنار شما باشد اين علائم را هشدار دهنده تلقي كنيد.

عدم تمایل به رابطه جنسی

اگر شریک زندگی‌تان عشق‌ورزی و روابط جنسی‌اش را با شما کاهش داده یا کلا کنار گذاشته، این امکان وجود دارد که در جای دیگری لذت می‌برد. داشتن روابط نزدیک با شخص دیگری باعث می‌شود که آدم‌ها تمایلی به برقراری رابطه با شریک زندگی‌شان نداشته باشند. کاهش روابط فیزیکی به ندرت می‌توانند فقط نشانه‌ی سرد شدن رابطه‌ باشند و گاهی ممکن است نشانه‌ای باشند بر این‌که شریک زندگی‌تان شما را فریب می‌دهد.

بلافاصله بعد از این‌که به خانه می‌آید دوش می‌گیرد

اگر شریک زندگی‌تان معمولا آخر شب دوش می‌گرفت، اما به طور ناگهانی این برنامه را تغییر داده و بلافاصله بعش از آن‌که به خانه می‌رسد، دوش می‌گیرد، باید نگران شوید. این کار معمولا نشان می‌دهد که شخص قصد دارد عطر شخص دیگری را از تن‌اش بشوید.

شریک زندگی‌تان را آزمایش کنید. ببینید که آیا بلافاصله پس از این‌که وارد خانه می‌شود با بوسیدن و در آغوش گرفتن مشکلی ندارد یا عذر و بهانه می‌آورد که فعلا نمی‌تواند این کار را بکند.

خود شیفته است

نشانه های خیانت مردان
نشانه های خیانت مردان

آقایانی که فقط به خودشان فکر می کنند و به بلوغ فکری نرسیده اند، درست مانند بچه های لوس هستند و بطور سریالی خیانت می کنند. این افراد خودشیفته حس دلسوزی و همدردی ندارند و به زنان به عنوان شیء و بازیچه نگاه می کنند. به علاوه آنها معتقدند که حق دارند هر کاری دلشان خواست انجام دهند. شما نمی توانید این افراد را عوض کنید و خودشان هم نمی خواهند که تغییر کنند. پس باید آنها را از زندگی تان خارج کنید.

جذاب و زبان باز است

نشانه های خیانت مردان
نشانه های خیانت مردان

اگر هر کس او را می بیند فکر می کند که “این مرد خیلی زبان باز است” شاید واقعاً همینطور باشد و او دقیقاً در حال انجام همین کار باشد. همه ما وقتی بچه بودیم شیطنت می کردیم و راهی پیدا می کردیم تا با شیرین زبانی مادران عصبانی مان را آرام کنیم. ولی خیلی آقایان این ویژگی را تا بزرگسالی حفظ می کنند. این آقایان کارهای عجیب و غریبی می کنند که ممکن است شغلشان را به خطر بیندازد، ولی با شیرین زبانی خودشان را از این وضعیت نجات می دهند.

بی دلیل هدیه می خرد

دانستن این‌که آیا خریدن هدیه بدون دلیل، نشانه‌ای از فریب دادن شما است یا نه کار بسیار سختی است، چرا که این کار می‌تواند هم از روی عشق و هم ناشی از ارتکاب گناه باشد. بنابراین شما باید در مورد رفتار اخیر او به دقت فکر کنید تا ببینید که کدام در مورد شما صدق می‌کند.

شما قطعا نمی‌خواهید به یک همسر دوست داشتنی و وفادار تهمت بزنید فقط به این دلیل که عادت ندارید این‌طور مهربانانه با شما رفتار کند، اما شریک زندگی‌تان ممکن است به این خاطر که با کس دیگری رابطه دارد و بار گناهی روی دوش خود حس می‌کند، برای‌تان بدون دلیل و برنامه هدیه بخرد.

 

نشانه های خیانت مردان که حتما باید جدی بگیرید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

بررسی

خیانت همسرتان به شما با این نشانه ها قابل تشخیص است

خیانت همسرتان به شما با این نشانه ها قابل تشخیص است اگر در نزدیکی ها یک روز و مناسبت خاصی …