لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

1,245
لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز 96

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

به گزارش سازمان صدا وسیما؛ نشست مديران شبكه هاي سيما با اصحاب رسانه چند شب پیش در سالن مجتمع ملاصدرا برگزار شد و مديران شبكه هاي سيما پس از تشريح ويژه برنامه هاي نوروزي خود، به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ گفتند .مهمترین خروجی این نشست لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶ بود که در ادامه به استحضار شما همراهان همیشگی تقدیم میشود پس با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید .

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز 96
لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

نشست صدا و سیما

در ابتداي اين نشست خبري، دكتر ميرباقري معاون سيماي رسانه ملي، با اشاره به افزايش ضريب نفوذ رسانه ملي در ميان مخاطبان گفت: طبق نظر سنجي ها، ضريب نفوذ تلويزيون با فاصله از ماهواره بيشتر است و بر اساس اين يافته ها متوسط استفاده از تلويزيون در ميان مخاطب روزانه ۴ ساعت است كه رقم خوبي براي جذب مخاطب به شمار مي رود. ميرباقري،با اشاره به همزمان شدن تعطيلات نوروز با تولد حضرت زهرا(س) و امام خميني (ره) گفت: در ۶ سال آينده، نوروز ما با اعياد شعبان و رجب همراه خواهد بود. اين نكته قابل تامل است و رسانه ملي جشنواره بزرگ توليدات خود را براي نوروز آماده مي كند.وي افزود : امسال در ادامه نوروز با انتخابات و ماه مبارك رمضان توالي داريم و توليدات ما بايد تامين كننده اين نيازها نيز باشد .

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز 96
لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

ميرباقري با مقايسه توليدات صدا و سيما نسبت به سال هاي گذشته گفت : وقتي كارمان را شروع كرديم ۲۰ سريال در دست توليد بود كه تنها ۷ مجموعه به مرحله توليد رسيده بود. اين در حالي است كه ما جدول پخش تلويزيون را تا سال ۹۷ بسته ايم و كمتر كارگردان و نويسنده و تهيه كننده اي هست كه تجربه سريال سازي داشته و در حال حاضر در صدا و سيما مشغول به كار نباشد . معاون سيما گفت : با وجود شرايط اقتصادي كشور، ۱۰۰ سريال را فعال كرده ايم و قراردادها را به خوبي بسته ايم و دوستان ما ۳۰ درصد از نرخ هاي توليدات تلويزيون را پايين آورده اند تا هزاران نفر مشغول به كار باشند .

تعداد کل مجموعه های تلوزیونی

ميرباقري در ادامه افزود :نوروز امسال ۲۱۱ قسمت سريال داريم كه ۱۲۰ قسمت آن توليدي و مابقي تاميني است. وي افزود ۳۰ فيلم در شبكه نمايش و ۱۵ فيلم در شبكه كودك در نوروز امسال پخش خواهيم كرد . ۴۶۶ مستند نوروزي هم تدارك ديده ايم كه از اين ميزان ۱۳۳ مستند از طريق شبكه مستند به روي آنتن مي رود. مركز صبا نيز ۶۰۰ قسمت انيميشن آماده كرده است كه ۲۱۱ قسمت آن از شبكه كودك پخش خواهد شد . وي در اين نشست به تشريح سياست گذاري براي توليد آثار فاخر در سيما پرداخت و درباره توليد سريال حضرت موسي گفت : اين سريال به علت داشتن جلوه هاي ويژه بصري زياد، زمان بر است اما در اولويت هاي ما قرار دارد و قطعا در رسانه ملي ساخته خواهد شد .

مهمترین برنامه های شبکه یک سیما

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز 96
لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

در ادامه ، علي برازش، مدير شبكه يك سيما در معرفي برنامه هاي نورزوي شبكه اول سيما گفت: سريال علي البدل ساخته سيروس مقدم سريال نوروزي اين شبكه است و ويژه برنامه ايران ما براي نمايش در نوروز ۹۶ آماده شده است .مدير شبكه يك ادامه داد : اين شبكه، با هدف ترويج گفتمان انقلاب اسلامي اقتصاد كلان را در اولويت خود قرار داده است و برنامه هاي نوروزي اش نيز حول همين محور توليد شده است.برازش گفت : برنامه هاي دستپخت، جهان در سالي كه گذشت و شكرستان از ديگر هداياي نوروزي ما به مخاطبان هستند .

مهمترین برنامه های شبکه دو سیما

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز 96
لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

جعفري جلوه مدير شبكه دو سيما نيز در اين نشست گفت : محله گل و بلبل ويژه برنامه تحويل سال اين شبكه است و سريال مرز خوشبختي و مجموعه كلاه قرمزي از ديگر برنامه هاي شبكه دو سيما در نوروز ۹۶ به شمار مي آيند . وي افزود : عموهاي فيتيله اي هم با بهترين شو ، نوروز آينده به شبكه دو باز مي گردند . آيتم هايي هم با عنوان كام شيرين و با موضوع زوج هاي جوان روي آنتن شبكه دو خواهيم برد . مدير شبكه دو گفت : دستپخت هاي خودماني از مسابقات نوروز ۹۶ در شبكه دو به حساب مي آيد و برنامه اي را نيز با عنوان از آسمان و با موضوع مدافعان حرم در ۱۳ قسمت ۹ دقيقه اي خواهيم داشت .

مهمترین برنامه های شبکه سه سیما

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز 96
لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

ناصر كريمان مدير گروه اجتماعي شبكه سه كه به نمايندگي از علي اصغر پورمحمدي مدير اين شبكه به اين نشست آمده بود گفت : سه ستاره ويژه برنامه اي براي آغاز سال ۹۶ تدارك ديده و همچنين سريال ديوار به ديوار كه پيش از اين با نام “خانه ما” معرفي شده بود و در شصت قسمت تهيه شده است سريال نوروزي شبكه سه به حساب مي آيد . وي افزود : ما آيتم ها و مسابقات زيادي را براي نوروز ۹۶ تدارك ديده ايم و به علت اينكه اين شبكه شبكه جوان نام دارد سعي كرده يم ريتم برنامه در جدول پخش تند باشد .

مهمترین برنامه های شبکه پنج سیما

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز 96
لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶

مجيد زين العابدين مدير شبكه پنج سيما نيز گفت : در سال ۹۵ گروه هايي چون گروه معارف اسلامي، اجتماعي ،فيلم و سريال و كودك و خانواده را به اين شبكه بازگردانديم . وي افزود : برنامه كودك بادكنك از برنامه هايي است كه براي نوروز ۹۶ تدارك ديده شده است همچنين مسابقه آتش نشان با توجه به وقوع حادثه پلاسكو از بخش هايي است كه نوروز ۹۶ به شبكه پنج مي آيد . مدير شبكه پنج درباره سريال اين شبكه نيز گفت : مجموعه ” شوخی کردم ” مهران مديري كه از شبكه نمايش خانگي پخش شده بود مهمان نوروزي شبكه پنج خواهد شد .

لیست برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۶ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 1 =

بررسی

جایگاه نوروز در اسلام و کلام معصومین علیهم السلام

جایگاه نوروز در اسلام و کلام معصومین علیهم السلام نوروز جشن بالندگي طبيعت ، جشن آغازي دوبا…