طالع بینی سال خروس ۹۶ و اتفاقات پیش روی در سال نو

13,301
طالع بینی سال خروس 96

طالع بینی سال خروس ۹۶ و اتفاقات پیش روی در سال نو

طالع بینی سال خروس ۹۶ : سال ۹۶ با سمبل خروس از راه می رسد و اتفاقاتی پیش روی شما است، همه ساله پیشگویان برخی موضوعات و اتفاق‌ها را پیش‌بینی می‌کنند که دانستن برخی از آن‌ها خالی از لطف نبوده و حتی نوید بخش خبرهای خوش بسیاری است.

اول از همه بایستی به شما بگوییم که خروس مظهر وفاداری و وقت شناسی است . برای گذشتگان، خروس حکم ساعت زنگ‌دار را داشت و فریاد خروس برای آن‌ها معنی آغاز صبح و شروع به کار می‌داد . در فرهنگ چینی، یکی دیگر از معنای نمادین خروس دور شدن بدی‌ها و ارواح شیطانی است.

طالع بینی سال خروس 96
طالع بینی سال خروس ۹۶

حالا که زمان زیادی به آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی باقی نمانده است ، در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم طالع بینی سال خروس ۹۶ و اتفاقات پیش روی در سال نو را بررسی نماییم .

البته فراموش نکنید که تمام این ها تنها جنبه سرگرمی دارند و تقدیر و سرنوشت هرکسی در ابتدا به تقدیر الهی و سپس به تلاش و کوششی که خودش می کند بستگی دارد . خواندن این مطالب تنها می تواند به عنوان راهنمایی برای شما عمل کند که به شما بگوید به چه چیزهایی توجه بیشتری داشته باشید .

تیم مجله اینترنتی بیرکلیک صمن تبریک سال نو ، آرزو دارد سال پیش رو سالی پر بار و توام با موفقیت در تمام مراحل زندگی برای همه عزیزان باشد .

بررسی نماد خروس

طالع بینی سال خروس 96
طالع بینی سال خروس ۹۶

خروس به راحتی افکار و عقاید خود را بیان می کند و برای دفاع از گفته های خود تا مرز پرخاشگری و ستیزه جویی می تازد . این طرز فکر و رفتار ناخوشایند خروس اطرافیانش را آزرده می سازد ؛ ولی آنان با وقار تمام از این بی ادبی خروس چشم پوشی می کنند و آن را ناشی از صراحت در بیان و عادات عجیب او می دانند که البته سخت در اشتباهند ، بی شک خروس صریح و صادق است و هر چه به فکرش برسد ، به زبان می آورد ؛ بی آن که نکته ای را از قلم بیندازد .

اما باید گفت این صراحت خروس که صفت ذاتی اوست چندان پسندیده نیست و نوعی خودخواهی به حساب می آید؛ چرا که او اهمیتی برای احساسات دیگران قائل نیست و هرگز درک نمی کند که چرا باید برای دیگران ارزش قائل شود .

خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند چه کاری انجام می دهد. او به هیچکس اعتماد ندارد و خود محور است و از طرف دیگر در نصیحت کردن دیگران پافشاری می کند و سنگ تمام می گذارد.

مرد متولد سال خروس، حضور در جمع زن ها را دوست دارد؛ زیرا می تواند خود نمایی کند، بدرخشد، پز بدهد و تظاهر به هوشمندی کند! او به ندرت با مردان رفت و آمد دارد؛ چون مردها کاملا حوصله اش را سر می برند.

زن متولد سال خروس نیز بودن در جمع زن ها را دوست دارد؛ البته این به معنی خسته کننده بودن مردان برای او نمی باشد! او مشاغلی را انتخاب می کند که در ارتباط مستقیم با زنان باشد.

نشان‌های خوش شانسی برای متولدین سال خروس

طالع بینی سال خروس 96
طالع بینی سال خروس ۹۶

عددهای خوش شانس : ۵، ۷، ۸

رنگ خوش شانسی : طلا، قهوه ای، زرد مایل به قهوه ای، زرد

گل‌های خوش شانسی : گلایول، گل بی‌صبر زینتی یا گل حنا، گل تاج خروس

جهت خوش شانسی : غرب، جنوب غربی، شمال شرق

شخصیت متولدین سال خروس

طالع بینی سال خروس 96
طالع بینی سال خروس ۹۶

افراد متولد در سال خروس با توجه به زودیاک چینی بسیاری از ویژگی‌های بسیار عالی مانند صداقت، سادگی و بی آلایشی، اجتماعی بودن و افکار بلند پروازانه را همراه داشته و اغلب آن‌ها جزو خوش‌تیپ‌ترین افراد دنیا هستند و در زندگی روزمره، به ندرت به دیگران تکیه می‌کنند.

نقاط قوت متولدین سال خروس : مستقل و توانا بودن، گرم و مهربان، عزتمند، سریع الفکر

نقاط ضعف متولدین سال خروس : بی تاب و حوصله، انتقادی و کمی خودخواه

بررسی اتفاقات پیش روی در سال خروس

طالع بینی سال خروس 96
طالع بینی سال خروس ۹۶

با پاکت پول قرمز خوش شانسی را هدیه دهید

یکی از سنت بسیار سرگرم کننده در سال نو چینی هدیه دادن پول در یک پاکت قرمز کوچک است که بر اساس باور چینی‌ها خوش شانسی می‌آورد.

خوشبختی به شما چشمک می‌ زند

در سال خروس براساس زودیاک چینی در سال خروس درهای بدبختی با تلاش و صبر به روی شما بسته شده و خوشبختی انتظارتان را می‌کشد . در این سال سعی کنید راه‌های ثابت شده و مطمئن برای کسب پول و ثروت را انتخاب کرده و از سرمایه گذاری ریسک پذیر دوری کنید.

این رفتار‌ها شما را در سال خروس موفق می‌کند

در خروس سال ، با کمی توجه به ویژگی‌ها اخلاقی متناسب با این سال مانند وفاداری ، تعهد ، کار سخت و تلاش ، توجه به خانواده زندگی به شما لبخند زده و دریچه‌های موفقیت و خوشبختی به رویتان باز می‌شود .

عنصر سال خروس را بشناسید

با نگاه به خروس عنصر سال را می‌توان حدس زد . زودیاک چینی انرژی‌ها سال خروس را با عنصر آتش معرفی می‌کنند ، آتش بیانگر گرما درونی ، بینش، بصیرت و آرامش در حریم خصوصی و روابط خانوادگی است .

هفته‌های کلیدی برای کارهای حیاتی در سال خروس

انرژی در طول سال دچار تغییر و تحول می‌شود به همین دلیل بهتر است پروژه‌ها را دو هفته آغازین از هر فصل سال خروس شروع کنید ، همچنین هفته‌های آخر فصل زمان ثبات انرژی و تثبیت شدن کار‌ها است.

مد زرق و برق دار در سال خروس

با توجه به ویژگی خروس که دوست دارد حرکات نمایشی انجام دهد و زیبایی خود را به رخ دیگران بکشد ، در این سال مدهای زرق و برق دار باب شده و لباس‌های این چنین را بیشتر تن هنرپیشه‌ها و مدل‌ها می‌بینید .

جواهر‌ها و لباس‌های شما در سال خروس

برای جریان انرژی مثبت بهتر است طلا ، جواهر و لباس خود را انتخاب به عنصر سال توجه و انرژی توجه کرد .

بر اساس فنگ شویی به جهت تعادل انرژی، باید رنگ عنصر سال در خانه جریان داشته باشد. در سال خروس باتوجه به عنصر آتش بهتر است اشیا و وسایل دکوری خانه به رنگ قرمز، قرمز مایل به قهوه‌ای و خرمایی را به کار ببرید .

برای طلا و جواهر از رنگ عنصر زمین یعنی زرد و قهوه‌ای آسفالریت استفاده کنید . البته باید توجه داشته باشید در سال خروس کمتر سراغ لباس‌ها به رنگ قرمز و جواهراتی به رنگ گیلاس، یاقوت و الماس قرمز، گارنت، رودوکروزیت بروید .

سال خروس ، بهترین زمان برای ازدواج و روابط عاشقانه

طالع بینی سال خروس 96
طالع بینی سال خروس ۹۶

اگر مجرد هستید، سال جدید بهترین زمان برای شروع یک زندگی و رابطع عاشقانه است ، البته کسانی که دوران نامزدی را سپری می‌کنند، احساسات عاشقانه زوجین ممکن است دچار تغییر و تحول شود ، در اغلب افراد به دلیل اینکه سمبل این سال آتش است حرارت و گرمی عشق بیشتر می‌شود، اما مراقب باشید ممکن است آتش خشم به ناگه زبانه کشیده و عشق شما رانابود کند ، پس بیشتر مراقب زندگیتان باشید.

سال خروس به دلیل چرخه انرژی آن برای نامزدها،  سال فرخنده‌ای برای عروسی گرفتن است ، البته در چین و اغلب کشورهای آسیایی شرقی رنگ سنتی لباس عروسی، قرمز و هم خوان با سمبل آتش سال جدید است.

جمع بندی

طالع بینی سال خروس 96
طالع بینی سال خروس ۹۶

سال خروس سالی پر بار و همراه با آرامش در انتظار شما خواهد بود. هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ عاطفی خیالتان راحت باشد، چرا که در ناحیه امن به سر خواهید برد. حتی وقتی تلاش زیادی نمیکنید و همان جایی که هستید می ایستید هم اوضاع به بهتر شدن ادامه خواهد داد. در سال خروس (سال ۱۳۹۶) به دور دنیا سفر کنید. سفر همراه با خانواده تان رابطه شما با آنها را بهتر خواهد کرد.

در سال خروس و در جستجوی زوج خود بسیار خوش شانس خواهید بود. تنها چیزی که ممکن است مانع رسیدن شما به هدف شما بشود منفعل بودن شماست. تنها کافیست فقط قدم پیش بگذارید! خروس های متاهل سال یک نواختی خواهند داشت. اما اگر همسر شما به یکی از دوست هایش زیاد وابسته شده است احتیاط کنید، چون ممکن است شخص سوم در رابطه شما دخالت کرده و مشکل ایجاد کند. در سال جدید (سال خروس) سعی کنید به رابطه خود شور و هیجان بدهید. یک سفر رمانتیک انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

طالع بینی سال خروس ۹۶ و اتفاقات پیش روی در سال نو نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

بررسی

فال و طالع بینی سال خروس ۹۶ براساس ماه تولد افراد

فال و طالع بینی سال خروس ۹۶ براساس ماه تولد افراد سال ۹۶ برای متولدین هر ماه چگونه خواهد ب…