راه های دفع انرژی منفی دیگران از زندگی خود

753
راه های دفع انرژی منفی دیگران

راه های دفع انرژی منفی دیگران از زندگی خود

تابحال شده گفتگویی با کسی داشته باشید که یک تا دو روز ناراحتتان کرده باشد؟ شاید کسی در زندگیتان باشد، مثل رئیستان یا یکی از اعضای خانواده که این اتفاق با او مدام تکرار می‌شود؟ در مکالمات و اتفاقات انرژی ردوبدل می‌شود و اگر این اتفاق برایتان افتاده باشد احتمالاً انرژی منفی دریافت کرده‌اید. اگر این اتفاق در دفعات مختلف با بعضی آدمها برایتان تکرار شود، این احتمال وجود دارد که آن افراد عادت به صادر کردن انرژی منفی دارند و شما هم نمی‌دانید چطور باید از شر آن انرژی منفی خلاص شوید. در این قسمت از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با راه های دفع انرژی منفی دیگران از زندگی خود آشنا نماییم. با ما همراه باشید!

راه های دفع انرژی منفی دیگران

 

از تاکیدات استفاده کنید

تاکیدات قدرتمندترین راه تحقق اهداف و خلق حقیقت به آن گونه‌ای که می‌خواهید هستند. من هر روز برای افزایش اشتیاقم از تاکیدات استفاده می‌کنم یعنی جلوی آینه عباراتی را تکرار می‌کنم مثلا: “من قوی هستم. من از چیزی نمی‌ترسم. من ارزشمند و لایق دوست داشته شدن هستم. من قدرتمندم و غیره” هر روز با گفتن جملات تاکیدی مثبت و قدرتمند به خودتان نه تنها آنها را بیشتر باور خواهید کرد، بلکه باعث انگیزه دادن به خودتان خواهید شد، سریع‌تر خواسته‌های‌تان را جذب خواهید کرد، و میزان انرژی‌تان را تا سطوح مثبت جدیدی بالا خواهید برد.

به طور منظم تمرین کنید

راه های دفع انرژی منفی دیگران
راه های دفع انرژی منفی دیگران

ورزش و تمرین های مرتبط با آمادگی بدنی، توام با ترشح هورمون اندورفین است که مسئول ایجاد «احساس خوب» در انسان است. اگر بدن خود را به این کار عادت دهید، نتیجه اش کاهش استرس و افزایش شادی شما خواهدبود. در مقابل، اگر به نیازهای بدن تان توجه نکنید، عواقب بدی در انتظار شما خواهد بود.

خاطره بد را دور بریزید

همه‌ی ما به خاطر چنگ زدن و چسبیدن به چیزهایی در گذشته‌مان مقصر هستیم؛ چه عکس باشد، چه یک شی یا حتی عواطف، مهم آن‌ است که از قید آن رها شویم. این کار را با تصفیه‌ی هوا از طریق دود کردن مریم‌گلی سفید و بخور دادن انجام دهید. برای مثال وقتی موضوع عواطف و بخصوص بخشش پیش می‌آید من به آن شخص و وضعیت موجود فکر می‌کنم و خودم می‌گویم، “متاسفم، من تو را دوست دارم و حالا بی‌خیال این قضیه می‌شوم” نه به آن شخص، بعد دوست دارم مریم گلی سفید دود کنم، که انرژی‌های منفی را از بین می‌برد.

زمانی را برای آسودگی خاطر اختصاص دهید

راه های دفع انرژی منفی دیگران
راه های دفع انرژی منفی دیگران

افراد مثبت نگر به خوبی درک می کنند که گاهی اوقات نیاز دارند به جای تلاش برای عالی بودن، آهسته تر به جلو حرکت کنند و اهداف و جاه طلبی های خود را کاهش دهند. آن ها با این کار از صرف انرژی ای که منجر به ایجاد انرژی منفی می شود، جلوگیری می کنند. به طور خلاصه باید گفت این افراد برای حرکت بیشتر در زوی بعد، امروز یک گام به عقب بر می دارند.

دفع انرژی منفی با سنگ نمک

راه های دفع انرژی منفی دیگران
راه های دفع انرژی منفی دیگران

دفع انرژی منفی با سنگ نمک در بسیاری از کشورها به خصوص کشورهای آسیای دور کاربرد دارد کافی است  نمک را در چهار گوشه اتاق خود بریزید و پس از ۴۸ ساعت آن را جارو بزنید و دور بریزید مطمئن باشید که همراه آن انرزی های منفی را نیز دور خواهید ریخت.

استفاده از رنگ زرد

رنگ زرد انرژی منفی را از خانه دور می کند، پس اگر به دنبال یک رنگ برای ازبین بردن انرژی منفی در خانه خود هستید حتما رنگ های طیف زرد را برای این منظور انتخاب کنید و خانه ی خود را سرشار از انرژی مثبت نمایید.

آدم‌های سمی را به منزل‌تان دعوت نکنید

راه های دفع انرژی منفی دیگران
راه های دفع انرژی منفی دیگران

گاهی به خاطر وجود اعضای خانواده یا دوستان منفی انجام این کار غیرممکن است. بهترین توصیه‌ای که برای‌تان دارم آن است که شما به خانه‌ی آنها بروید یا در یک مکان عمومی با هم دیدار کنید، به این طریق آنها قادر نخواهند بود تمام انرژی مثبتی را که در منزل‌تان به وجود آورده‌اید نابود کنند. اگر واقعا نمی‌توانید مانع ورود یک فرد سمی به منزل‌تان شوید، پس بلافاصله بعد از رفتن آن شخص مریم گلی سفید دود کنید تا خودتان و انرژی منزل‌تان را دوباره تنظیم کنید.

همیشه راهی وجود دارد

گاهی اوقات زندگی ناامیدانه و سخت به نظر می رسد. در این لحظات شما به توانایی های خودتان برای حل آن مشکل شک می کنید. حقیقت این است که همیشه یک راه برای غلبه بر مشکلات وجود دارد و افراد مثبت نگر این فکر را دائما در ذهن خود نگه می دارند حتی اگر مشکلات به اوج خود برسد، آن ها بر این باورند که می توانند آن را حل کنند و قادر خواهند بود به اوج بازگردند و حتی بیشتر از قبل اوج بگیرند.

راه های دفع انرژی منفی دیگران از زندگی خود نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 2 =