راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

621
راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی : به عنوان یک کارآفرین روحیه مبارزه طلبی و تلاش برای پیروزی احتمالاً در خون شما است . چهارچوب ذهنی مذکور شما را از باقی کارآفرینان جدا می‌کند و برای موفقیت تان ضروری است. اما این دانه ، بدون نگهداری رشد نمی‌کند و به بار نمی‌نشیند .

کارآفرینان بزرگ به خوبی می‌دانند در منزل، محل کار ، داخل اتومبیل یا باشگاه ، هر جا که باشند، باید این روحیه مبارزه طلبی را هر روز در خود پرورش دهند . خیلی از آن‌ها تمام کسب و کارشان را حول همین روحیه بنا کرده‌اند . بنابراین به عنوان مؤسس یک کسب و کار، توصیه‌هایی وجود دارد که می‌توانند به شما در پرورش این روحیه مبارزه طلبی و چارچوب ذهنی پیروزی‌طلب در طول روز کمک کنند .

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی را معرفی نماییم . با ما همراه شوید .

راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی
راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

۱ – خود را بشناسيد

امروزه پيشنهاد سقراط كه در قرن پنجم قبل از ميلاد در آن متني بر خودشناسي ارائه شد به قوت خود پا برجاست.‌ اهداف، احساسات و محدوديت هاي خويش را بشناسيد و با آرامش با آنها برخورد نماييد. خواه از طريق مطالعه، خواه از طريق انديشيدن و تفكر. سعي نماييد بعضي از راه‌هايي كه باعث شناخت شما از خودتان و اينكه چه چيزهايي شما را خوشحال مي‌كند، پيدا كنيد.‌ چنانچه به اين توصيه عمل كنيد، بهتر قادر به كنترل زندگي و مشكلات پيش روي خود خواهيد بود.‌

۲ –  بيش از حد توانتان كار نكنيد

همه ما با سخت كوشي ، خواهان تامين امنيت و رفاه خانواده مان هستيم . اما مهم اين است كه تعادل را در زندگي حفظ كنيم .‌ معمولا آن چه از نظر مالي دنبال مي‌كنيم با آن چه كه تحقق مي‌يابد يكسان نيست. اگر براي شما تامين معاش مهم‌تر از صرف وقت با عزيزان يا لذت بردن از زندگي است، بهتر است در تعيين اولويت ها بازنگري كنيد. سعي كنيد برقراري تعادل را از كسي كه بين زندگي شغلي و خانوادگي اش اين توازن را ايجاد كرده، بياموزيد يا اينكه با خانواده يا دوستانتان راجع به تاثيرات شغلي تان بر روي آن ها صحبت كنيد .‌

۳ – بخشي از اوقاتتان را تنها بگذرانيد

لذت از جمع دوستان و تنهايي ، دو بخش از زندگي هستند كه براي تقويت روحيه بسيار مهم مي‌باشند . به عنوان مثال، علاوه بر گذراندن دقايقي در حمام، گوش دادن به موسيقي يا بيرون رفتن از منزل به قصد لذت بردن از طبيعت، زماني را هم براي لذت بردن از تنهايي خويش صرف كنيد. ‌چنانچه اين امر را سخت يافتيد، ممكن است با توسل به اجتماع از مشاركت در موضوعات مهم دوري كنيد.‌

راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی
راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

۴ – ورزش کنید

ورزش کردن و حفظ تناسب اندام به آمادگی جسمانی و ذهنی شما کمک می‌کند . این کار باعث می‌شود ظاهر بهتری پیدا کنید ، قدرت بیشتری در خود حس کنید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید . ورزش کردن پیش از یک مذاکره‌ی کاری به حفظ روحیه مبارزه طلبی شما در برابر حریف کاری‌تان نیز کمک شایانی خواهد کرد. داشتن حداقل نیم ساعت ورزش روزانه اهمیت فراوانی دارد؛ چه در باشگاه ورزشی، چه در منزل یا پارکی که در نزدیکی شما قرار دارد.

۵ – « چارچوب ذهنی رشد » را در خود پرورش دهید

چارچوب‌های ذهنی افراد یا «قابل رشد» هستند یا «ثابت». افرادی که چارچوب ذهنی ثابت دارند بر این باورند که استعدادها و ویژگی‌های شخصیتی‌شان اساساً غیر قابل تغییر است. در عوض آن‌هایی که چارچوب ذهنی قابل رشد دارند معتقدند می‌توان با تلاش این استعدادها را تقویت کرد و یا پرورش داد. همیشه به دنبال چارچوب ذهنی قابل رشد باشید. این چارچوب ذهنی به شما کمک می‌کند چالش‌ها را به عنوان فرصت ببینید، از انتقادها انرژی بگیرید و موفقیت‌های دیگران را منبع الهام خود قرار دهید.

راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی
راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

۶ – به خودتان ارزش بدهيد و به خود اعتماد داشته باشيد

ممكن است سخت به نظر برسد اما سعي كنيد رفتارتان گوياي اين باشد كه از خودتان مواظبت مي‌كنيد.‌ حتي اگر هميشه احساس عدم اطمينان مي‌كنيد، برخورد و رفتار مثبت را به دنياي اطراف هديه دهيد. برخورد مردم با شما، متاثر از رفتار و پوشش شماست. ‌بنابراين خود ارزشي و خود اعتمادي را به نمايش بگذاريد تا احترام را براي شما به ارمغان آورد.‌

۷ – موفقیت‌های خود را جشن بگیرید و به حرکت خود ادامه دهید

شما می‌توانید حتی خارج از ساعات کاری نیز چارچوب ذهنی خود را استوار نگه دارید . کلید این کار این است که بابت هر موفقیتی که در طول روز کسب کرده‌اید، هرچند کوچک، شادی کنید. حتی اگر موفقیت کوچکی کسب کرده‌اید بابتش شکرگزار باشید .

۵ نقل قول الهام بخش برای تقویت روحیه مبارزه طلبی

راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی
راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی

اپرا وینفری
بزرگ‌ ترین کشف در تمام طول تاریخ این است که یک فرد می‌تواند تنها با تغییر نگرش خود تغییر کند .

جان جیکوبز
خوش بینی به پشتکار داشتن و استقامت کردن کمک می‌کند . زندگی آسان نیست . اما زندگی همیشه خوب است .

سارا بلیکلی
اجازه ندهید چیزی که نمی‌دانید شما را بترساند ، زیرا این موضوع می‌تواند بزرگ‌ترین دارایی شما شود ؛ و اگر کارهایی را بدون اینکه بدانید سابقاً به چه نحوی انجام می‌شدند انجام دهید ، مطمئناً آن‌ها را به گونه ای متفاوت انجام خواهید داد .

ریچارد برنسون
فرصت‌های موجود در دنیای کسب و کار مانند اتوبوس‌ها هستند ، همیشه یکی دیگر است که دارد می‌آید .

مری کی‌ اش
خودتان را محدود نکنید . افراد بسیاری خود را بر مبنای این طرز فکر که چه کاری را می‌توانند انجام دهند محدود می‌کنند. شما می‌توانید بیشتر از چیزی که ذهنتان اجازه می‌دهد باشید . به خاطر داشته باشید که هر چه را باور کنید، می‌توانید به آن برسید. .

راهکارهای تقویت روحیه مبارزه طلبی در زندگی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 6

 • درآمد میلیاردی مرد روستایی از هتل بی‌ستاره

  درآمد میلیاردی مرد روستایی از هتل بی‌ستاره

  درآمد میلیاردی مرد روستایی از هتل بی‌ستاره در این مقاله از سرگذشت بسیار جالب و آموزنده یک …

1 نظر

 1. 1 استارت

  ۱۳۹۶-۰۶-۲۴ at ۱۸:۵۰

  وب سایت خیلی خوبی دارید. موفق باشید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

بررسی

درآمد میلیاردی مرد روستایی از هتل بی‌ستاره

درآمد میلیاردی مرد روستایی از هتل بی‌ستاره در این مقاله از سرگذشت بسیار جالب و آموزنده یک …